pomozite svi
Prikazujem rezultate 1 do 15 od 15

Tema: pomozite svi

nepoznati
    Guest

Podrazumevano pomozite svi

Zaljubljen sam u devojku iz usa i ona u mene,zelimo da se vidimo sto pre,a tu je i vojska ali ne marim. Kako do vize najbrze,kako da sto pre budemo zajedno?Detaljno i opsirno pisite SVI!!![/b]

Tom-Tom
    Guest

Podrazumevano

Najbolje ti je da izvrsis samoubistvo, zajedno sa njom i onda cete zajedno goreti u paklu...*Ha,ha...

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Tom-Tom
    Najbolje ti je da izvrsis samoubistvo, zajedno sa njom i onda cete zajedno goreti u paklu...*Ha,ha...
    bas si duhovit

nepoznati
    Guest

Podrazumevano e bas ste mi od pomoci

ajde bre odgovarajte pomazite mislio sam stvarno da cu da dobijem bilo kakvu pomoc od vas a vi ono nista ccccccccc ?!?!?!?!?!?!

Guest

Podrazumevano Re: e bas ste mi od pomoci

Citat Original postavio nepoznati
    ajde bre odgovarajte pomazite mislio sam stvarno da cu da dobijem bilo kakvu pomoc od vas a vi ono nista ccccccccc ?!?!?!?!?!?!
    Iskreno onako .uhh pazi veliki je to problem ma ni ti sam neznas u sta si upao..ovako .bilo bi najbolje kad bi mogao nekako doci kao student ,odes lepo gore u Americku ambasadu { e to vazi samo za one koji poznaju engleski ,oni testiraju koliko znas da pricas i to } neznam tacno,ali znam da su neki dolazili i radili ovde i bas na ovaj fazon..postoji jos milion kombinacija npr. trazis vizu u Ruskoj ambasadi i lepo dodjes u Rusiju ,iz Rusije ti lakse preci u USA nego iz SCG ,ili odes u Mexiko ,isto lakse ,mogu ti naci vezu iz Mexika preko Rio Grande,moras znati plivati i neka mala pripremi cash 10.000$. dobro doso AMIGO na divlji zapad,... p.s. Sve ce biti o.k.

nepoznati
    Guest

Podrazumevano ajde bolje

najbrze najsigurnije svi moguci i nemoguci nacini ajde kucajte razmisljajte potrudite se pomognite kako sto pre koji sve nacini HVALA NA ZADNJEM ODGOVORU pisite sto opsirnije ZALJUBLJEN SAM

nepoznati
    Guest

Podrazumevano ajde bre!!!

ajde pomazite nemojte da ste takvi .imali ozbiljnih ljudi smi pomazite opsirno detaljno!!!

Guest

Podrazumevano Re: ajde bre!!!

ajde pomazite nemojte da ste takvi .imali ozbiljnih ljudi smi pomazite opsirno detaljno!!!
    :x :shock:

Guest

Podrazumevano Re: ajde bre!!!

:x :shock:

predragđilas
    Guest

Podrazumevano pomozite svi

slušaj druže ovo je jedan ozbiljan odgovor.naj sigurnije i naj brže ti je da ako tvoja djevojka može tamo da traži od bilo koje banke da ti pošalju garanciju da dolaziš kao turista-učenik da kao gledaš kako oni rade neke uopštene stvari ili tako nešto.

Guest

Podrazumevano Re: pomozite svi

Citat Original postavio predragđilas
    slušaj druže ovo je jedan ozbiljan odgovor.naj sigurnije i naj brže ti je da ako tvoja djevojka može tamo da traži od bilo koje banke da ti pošalju garanciju da dolaziš kao turista-učenik da kao gledaš kako oni rade neke uopštene stvari ili tako nešto.
    Pamento

Početnik
    Učlanjen
    10.06.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Gost, nisam ja siguran da ce biti lakse da dode iz Rusiji jer Amerikanci su sad malo zatvorili vrata za Ruse.
    Imam jednu ideju kako mozes da dodes: Devojka ti moze poslati "gostovi poziv"(je li to tacno? mislim "guest invitation"). Ako ona to napravi, samo moras da ubedis konzula ili ne znam s kim ces pricati da neces ostati u americi. Mi smo imali ovaj problem: kad smo bili u kievu na intervju konzul nam nije verovao da cemo se vratiti u ukrajinu. Pametno je da reces na intervju da imas puno pare i hoces da ides u ameriku samo kao turista.
    Izvini da pravim puno gresaka, mislim da vidis da nije srpski moj prvi jezik, hehe, jos uvek ga ucim.

nepoznat
    Guest

Podrazumevano hvala vam

hvala svima ko je odgovorio i ko je uopste i citao ovo ona ce doci ovamo i ja to jedva cekam.pisacu vam iz amerike sledeci put

tiffani
    Guest

Podrazumevano Re: hvala vam

Citat Original postavio nepoznat
    hvala svima ko je odgovorio i ko je uopste i citao ovo ona ce doci ovamo i ja to jedva cekam.pisacu vam iz amerike sledeci put
    Cao,evo ti nekoliko saveta pre nego odes u ambasadu.Prvo se zakaci na njihov sajt na kome mozes sve da procitas.Ne mozes da prijavis da imas novac ako ga zaista nemas,jer ce ti u ambasadi traziti potvrdu iz banke,a druga stvar tu istu potvrdu ,ne stariju od 1 nedelju , trazice ti na ulasku u USA.E,sad ...ta tvoja devojka moze da uzme stanje sa racuna iz njene banke ,na kome ti mora garantovati najmanju sumu od 12.000$ po osobi.U slucaju da uzmes studentsku vizu ...ne resavas problem ostajanja.Pa ti sad odluci.....

Guest

Podrazumevano

Brate..najpametnije bi bilo ""kad bi bilo"" ,da ONA lepo dodje dole kod tebe i da se vencate .. aj pa da pravimo svadbu

Slične teme

1. pomozite
    Autor milanix u forumu Srbija
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 18.08.2005., 08:27
  2. POMOZITE!!!!!
    Autor Limit u forumu Sigurnost i zaštita
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.06.2004., 11:50
  3. pomozite mi
    Autor natasa1 u forumu Evropa
    Odgovora: 0