biseri iz skole.....

*Narcisa*

Početnik
Poruka
14
imali mi pre neki dan predstavu u skoli,kad tek dolazi nastavnik iz fizike i kaze meni:ej,gde su klisuric i vujic,posl'o sam ih po cigare? kazem ja:mozda su ih i popusili,otkud znate?!kad tek ce on mrtav 'ladan: ma,popusicu ja njima!!!!!!!!


ovo i nije neki biser,ali vi sigurno znate neki zato ga napisite jer mene od svega na svetu to najvise nasmejava.!!i lapsusi,naravno..
 
Moj pokojni profesor hemije je imao obicaj da kad zapisuje cas pita:Koga nema? Mada to se cuje i (Ko GA nema?)
a mi smo svi mrzovoljno odgovarali: SVI GA IMAMO!!!
Na sta se on pravio lud!!!
Ali jednom je moja drugarica rekla: Ja ga nemam!!!
A profesor je kao iz topa: A gde ti je?(misleci na njenog momka koji je bio bolestan i odsutan!!!)
 
bilo je takvih situacija i kod mene.evo na primer,moj nastavnik iz tehnickog cesto je upotrebljavao rec "ga",tako da je jednokm opomenuo moju drugaricu: Brano,ne zvaci mi GA tamo dole!!
(zvakala je zvaku,a sedela je u zadnjoj klupi)
 
Jeste da je gimnazija bila daaavno, ali neke se stvari ne zaboravljaju...

1. Razredna negoduje (po ko zna koji put) o nosenju odece "neprimerene" obrazovnim institucijama...
Razredna: Ne volim da vidim njihove nogice u bermudama...
Ucenik: Zamislite kako je tek profesorici fizickog!
2. Ucenik (jadan) ne vidi naskrabane zadatke u dnu izbledele table i pita poprilicno odsutnog profesora...
Ucenik: Profesore! Sta to ima tamo dole?
Profesor: Parket.
3.Odgovaranje...
Profesorica: Zasto se jabuka cesto spominje u nasoj narodnoj knjizevnosti?
Ucenik: Zato sto je najjeftinija.
4.No comment...
Profesorica: Sta je kljucano Prometeju?
Ucenik: Dzigerica?!?
Provesorica, prvo mrmljajuci sebi u bradu, nastavlja: A ko mu je, molim te to kljucao?
Ucenik: Vrabac?!?
5. Profesorica biologije drzi predavanje o kisnim glistama. U dvoristu se pojavljuje bivsi ucenik skole i odvlaci paznju ucenicima sa casa (pogotovo onim koji sede do prozora). Profesorica to primecuje, uzurbano dolazi do jednog od prozora, zatvara ga i dere se na sav glas (i uceniku u dvoristu i ucenicima na casu):
Ne gledajte kroz prozor, imamo gliste!!! :shock: :lol: :shock:
(A tek faca onog jadnika u dvoristu...)

Da vas ne davim dalje, ali bilo je bezbroj izvala, lapsusa i situacija...
 
:) :) :lol:
nasa nastavnica srpskog dolazi jedan dan u skolu i s vrata govori: deco,tvorac nase azbuke je vuk draskovic...ceo razred se poceo smejati,a ona je umalo pukla od sramote,ali je vrhunac bio kad sam joj ja rekla:e,nastavnice,sad znamo za koga ste glasali! (to je bilo negde pred izbore)
posle sam isla za kaznu na takmicenje..(i bila prva 8) )
 

Back
Top