sta je frame realy

J

jjjjjj

Gost
zanima me sta je to cuo sam da je za prenos podataka i da ima sifra neka za ulaz u bazu podataka i dali sa svog racunara samo moze u jednu firmu da se udje ili je slicno kao internet molim za objasnjenje hvala
 
jjjjjj:
zanima me sta je to cuo sam da je za prenos podataka i da ima sifra neka za ulaz u bazu podataka i dali sa svog racunara samo moze u jednu firmu da se udje ili je slicno kao internet molim za objasnjenje hvala

Frame Relay - prenos paketa u 'ramovima', oznacava paketski prenos podataka koji ne postavljaju stroge kriterijume kasnjenja, tj glas se ne prenosi tako. Baze podataka mogu medjusobno komunicirati na ovaj nacin, ali to nema nikakve veze sa upadima u iste.
 
jjjjjj:
zanima me sta je to cuo sam da je za prenos podataka i da ima sifra neka za ulaz u bazu podataka i dali sa svog racunara samo moze u jednu firmu da se udje ili je slicno kao internet molim za objasnjenje hvala
Ni blizu interneta!!! To je cvrsta veza izmedju 2 Frame Realy modema i brzina je 2MBita. Koriste ga uglavnom banke za povezivanje udaljenih saltera sa sistem-salom ili slicno. Jedino ga nas "LJUBLJENI" telekom daje i povezuje i to samo na REVERS!!!!!!!
 

Back
Top