Pravna pomoc

Gost
Probala sam u zenskom kutku, ali sam ostala bez odgovora. Zato molim onog koji je imao pozitivno iskustvo sa nekim advokatom, ili mi moze preporuciti istog da procita ovo i da mi odgovori!
Devojke, da li neko moze da mi preporuci dobrog advokata koji bi me zastupao po pitanju razvoda i starateljstva. Moj, formalno jos uvek, muz i ja ne zivimo vec dugo zajedno. Imam dvoje male dece za koju je on u teoriji zainteresovan, ali u sustini samo pravi dramu, kao ne dam mu da vidja decu i sl. On je, inace, prilicno lud, inati se meni, a preko dece, tako da se plasim na sta je sve spreman. A, iskreno, ni ja nisam nacisto, kako da se postavim pred Centrom za socijalni rad. Zato mi je potrebna dobra pravna pomoc da me posavetuje sta da trazim da mu se dozvoli i da li da trazim da vidja decu samo pod nadzorom, mada nisam bas sigurna sta to znaci. Ja bih najradije da se njemu zabrani vidjanje dece, ali neznam da li je to moguce.
 
Zasto? Zasto zelis da mu zabranis da vidja decu? Da li je to teranje inata preko dece ili ti procenjujes da je on opasan po decu?
Dajte ljudi. Ne ide vam u braku, razvedite se kao ljudi.
Samo da ti kazem. Rastao sam kao dete razvedenih roditelja. Mnogo mi je nedostajao otac. Svaka ruzna rec koja je bila izrecena o mom ocu zarivala se kao noz u moje srce i to duboko.
Sada sam otac koji zivi bez svoje dece. Hvala Bogu te se dobro slazem sa bivsom zenom, pa decu redovno vidjam.
 
Najobicnije - idi u neku advokatsku kancelariju,zakucaj na vrata i upitaj sta ti treba... Obidji cak i nekoliko, pa angazuj one koji su ostavili najbolji utisak na tebe. Naravno, pitaj za tarifu. A centar za socijalni rad lepo saslusa i tebe i muza, valjda se urade i neki testovi, pa se zakljuci koliko je roditelj O.K. Ne boj se, ocevi na zalost cesto ucenjuju "oduzimanjem" dece, ali u praksi se to vrlo retko dogadja. U interesu je male dece da budu sa majkom. Jedino ako si alkoholicarka, narkomanka, zlostavljas ih...
Eto, to ti je. Sto se kaze, ti samo budi cool (kul, bre!), cuvaj zivce.
A tata neka vidja decu, bolje da zna da ih ima a ne da ih usput zaboravi. A deci je zaista zdravije kada znaju da ih vole i tata i mama.
 
Toliko vole pare da ce te umreti dok mrdnu svoja dupeta.Sudije su navodno plasljive i pravedne pa sve traje toliko da ce te pre ljubiti onog sa kim se sudite nego da placate njihovo BLA BLA BLA BLA :( :twisted: :x
 
IMAMO PRAVA NA KRACE BRAKORAZVODNE I IMOVINSKE PROCESE JER TO JE PROBLEM. NEKO CE STVARNO DA POLUDI PA CE POSLE NEKOG TESKOG NASILJA DA SE MENJA NA ONAKO KAKO JE U SVETU. NE TOPLU VODU UVEDITE RED.SUDIJA KOME 25% PROCESA TRAJU DUZE OD TRI GODINE NA ULICU KAO I DRUGI ZAPOSLENI KOJI TRPE SANKCIJE ZA NESPOSOBNOST ILI KORUPCIJU. :oops: :oops: :oops:
 
IMAMO PRAVA NA KRACE BRAKORAZVODNE I IMOVINSKE PROCESE JER TO JE PROBLEM. NEKO CE STVARNO DA POLUDI PA CE POSLE NEKOG TESKOG NASILJA DA SE MENJA NA ONAKO KAKO JE U SVETU. NE TOPLU VODU UVEDITE RED.SUDIJA KOME 25% PROCESA TRAJU DUZE OD TRI GODINE NA ULICU KAO I DRUGI ZAPOSLENI KOJI TRPE SANKCIJE ZA NESPOSOBNOST ILI KORUPCIJU. :oops: :oops: :oops:
 

Back
Top