reklame

smeh

Veoma poznat
Poruka
13.755
Kako, zasto i odakle - ne znam, tek kad hocu da ucitam postu - ucita se po 30- tak raznoraznih gluposti i reklama.
Kako je moja adresa dospela tamo - ne znam, ali je mnogo vaznije pitanje mogu li to nekako da zaustavim?
 
Adresa ti je dospela tako sto si se upisivala na nekim sajtovima a mozes da zaustavis Mailwasherom tako sto ces svaki put kada ti dodje spam da ga bounce...
 
Genije:
Adresa ti je dospela tako sto si se upisivala na nekim sajtovima a mozes da zaustavis Mailwasherom tako sto ces svaki put kada ti dodje spam da ga bounce...

sorry... ali molim da mi to ponovis srpski... i malo detaljnije...
Nisam bas upucena...
 
Bounce Spam Mail je prostupak kad simulirash serversku poruku kako eto ta adresa ne postoji i toboz se izvinjavaju shto odgovor kasni sa servera. Nije loshe za pochetnike u spamovanju, ali vetjina radi sa automatizovanim programima. Imash Sretje sa 30 reklama dnevno. Moja firma radila svojevremeno sa kinezima, pa sad svaki kinez poshalje jednom dnevno pismo. :P Usput kod svakog nasheg provajdera se na sajtu nalazi pored ovog programa i program MagicMail, kojim pristupash serveru i za vrlo kratko vreme obrishesh nepoznatog poshiljaoca a resto ostavish i preuzmesh u outlook (ili shta vetj koristish) :idea:
 
Videces vec o cemu se radi kada skines mailwasher i instaliras videces gde pise bounce kada pokrenes mailwasher i onda to cekiras kao i delete za spam znaci oba cekiras i to je to... e da i kliknes process mail...
 

Back
Top