KREATIVNA- VIZUALIZACIJA

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ovo je bio bzvz primjer :)
A moja malenkost ne vjeruje u astralnu proekciju :rumenko:

Znaci, treba vizuelizirati duzi vremenski period jedan dogadjaj, ali da se on ne kosi sa necijim zeljama?
Da li ga treba ponavljati svaki put isto? Ja bas ne uspjevam da ponovim potpuno isto. Cula sam da je potrebno vizzirati (skraceno :mrgreen: ) 28 dana i to se skoncentrisati samo na jednu stvar. Da li je to istina ili lupetam svasta :lol: ?
 
Ovo je bio bzvz primjer :)
A moja malenkost ne vjeruje u astralnu proekciju :rumenko:

Znaci, treba vizuelizirati duzi vremenski period jedan dogadjaj, ali da se on ne kosi sa necijim zeljama?
Da li ga treba ponavljati svaki put isto? Ja bas ne uspjevam da ponovim potpuno isto. Cula sam da je potrebno vizzirati (skraceno :mrgreen: ) 28 dana i to se skoncentrisati samo na jednu stvar. Da li je to istina ili lupetam svasta :lol: ?

U pocetku vizelizacija 10 tak minuta....Moze i na vise stvari..UKRATKO-KORISTI JE SA PRISUSTVOM LJUBAVI-PREMA DRUGIMA..naj jaci 'povratni 'efekat'..ok
 
A sada traziliste slusajte.....Zloupotrebu vrse 'okultisti' tako sto vizualizuju dogadjaj i uz pomoc magiskog rituala NACESCE- VUDU; VRSE PRIZIVANJE 'NEGATIVNOG' U NECI ZIVOT(koriscenje vudu lutke Milosevica u zatvorskom odelu..mediska hajka na DJINDJICA PRE U BISTVA-DA BI SE 'PRIKUPILA NEGATIVNA ENERGIJA I 'OBRED USPEO) amateri ne pokusavajte 'ovo' jer nepravilan 'rad' vraca poslatu energiju- posiljaocu sa smrtnim ishodom.....Zato naglasavam ne igrajte se 'ovim' i GAJITE -LJUBAV KAO 'OKIDAC ZA 'POZITIVNE' DOGADJAJE U VASIM ZIVOTIMA....TOLIKO I O OVOME NECE VISE BITI 'RECI'...
 
Pa ako mi bi dozvolili skromni kometar...Lako 'upoznavanje i kontak je 'aktivacija vase vizualizacije i zakona-privlacnosti(iskrene namere,ljubav i sl) ali drugo je pitanje istih tih osobina kod druge osobe koja 'poseduje' iste' 'moci'..Sklopiti kosmicku frekvenciju-ljubav nije lako...

uf, ako sam te razumeo...je l hoces da kazes da treba naci osobu koja ima slicne frekfencije ili kako vec dase izrazim? Ajd malo pojasni...
 
da li ova tema ima veze sa onom knjigom Tajna i vizuelizacijom zeljenih dogadjaja koje se salju u Kosmos i gde prema toj knjizi ako se nesto dovoljno jasno zamisli i vizuelizuje ...sve sile Kosomosa usmere snagu da se ta slika realizuje?
Vizuelizacija zelje u obliku neke slike je prilicno teska stvar..neophodna je veoma jaka koncentracija...pri tom zelja mora da je jasna..ne uopstena...hm..ja pokusala..ali stvaranje slike onako jasne..mi ne uspeva
savet?
 
Trudim se, trudim :mrgreen:
Ma, meni je problem sto kad zamisljam, osjecam se glupavo, u smislu- "sta ja ovo radim, bolje bi mi bilo da uzmem i da ucim, pa cu proci." Mislim da to ne pomaze :mrgreen:
Ili, uvijek odlutam sa jedne vizuelizacije na drugu. Ne mogu da zamislim konkretno situaciju, znam sta bih voljela ali mi tesko ide ...
A sad, to za mracnu magiju, i lose misli upucene nekome- maislim da me i ovo dovoljno iscrpi kad se brinem da meni nesto uspje a ne jos i da razmisljam o Marku i Janku :lol:
 
da li ova tema ima veze sa onom knjigom Tajna i vizuelizacijom zeljenih dogadjaja koje se salju u Kosmos i gde prema toj knjizi ako se nesto dovoljno jasno zamisli i vizuelizuje ...sve sile Kosomosa usmere snagu da se ta slika realizuje?
Vizuelizacija zelje u obliku neke slike je prilicno teska stvar..neophodna je veoma jaka koncentracija...pri tom zelja mora da je jasna..ne uopstena...hm..ja pokusala..ali stvaranje slike onako jasne..mi ne uspeva
savet?

osobe sa slabije izrazenim moci vizualizacije treba da kiriste akustiku,odnosno pnavljanje odredjene mantre-koje pa zvisi od 'potrebe'...
 
hm...ponavljanje mantre...pa mantre koja treba da ti pomogne da stvoris jasnu sliku
na pr sliku na kojoj su ljudi nasmejani ..na primer
vizuelizacija mi nije slabija strana..porbelm je u dekoncentraciji..pa mi u jednu sliku upada hiljdu detalja heheh iz drugih slika..a ja hocu da zamislim smao jednu...
 
hm...ponavljanje mantre...pa mantre koja treba da ti pomogne da stvoris jasnu sliku
na pr sliku na kojoj su ljudi nasmejani ..na primer
vizuelizacija mi nije slabija strana..porbelm je u dekoncentraciji..pa mi u jednu sliku upada hiljdu detalja heheh iz drugih slika..a ja hocu da zamislim smao jednu...

Mogu da mislim kakve bi to vizualizacije bile....Salu na stranu ovo za akustiku i sebi zadatu matru mogu primenjivati svi kojima vizualizacija 'teze' ide...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top