SONY DSC-p32 DIG.Fotoaparat
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: SONY DSC-p32 DIG.Fotoaparat

TATA BOBA
    Guest

Podrazumevano SONY DSC-p32 DIG.Fotoaparat

Treba da kupim digitalni fotoaparat sinu za rodjendan(18). Sta mislite o ovome, kosta oko 200 eura?

Guest

Podrazumevano

Tja cena je OK samo Ja bih licno za slicne pare pazario Fuji FinePix A210 ako nista drugo bar ima opticki zum......

TATA BOBA
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Tja cena je OK samo Ja bih licno za slicne pare pazario Fuji FinePix A210 ako nista drugo bar ima opticki zum......

KOJA JE PREDNOST? Laik sam. Samo znam da ima 3.2 Mega Pixel-a.

TATA BOBA
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous

KOJA JE PREDNOST? Laik sam. Samo znam da ima 3.2 Mega Pixel-a.

Guest

Podrazumevano

Za 200 eur mozete naci Canon A60. Morate dokupiti memoriju i punjive baterije. Ako to nije preveliko opterecenje, ovaj Canon je mozda najbolji izbor. Ima opticki zoom.
    Gde ga ima za te pare, pretrazite malo ovaj forum. Ima navodno megde u BG.

Početnik
    Učlanjen
    15.04.2004.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Suludo je kupovati fotoaparat bez optickog zuma (obzirom da je digitalni zum,ma kako to zvucalo,na aparatima nize klase (u koju spadaju gore navedeni) vidno nekvalitetan).Sto se tice Sony-a,postoji model koji je malo skuplji (ima 5.0 megapiksela,opticki zum,video snimanje,panaramu i svasta jos ponesto ...)zaboravio sam tacnu oznaku,ali je kvalitet (obzirom da je u pitanju digitalni aparat,a ne film),sasvim korektan....
    Ako ne zelite da vam sincic za 3 meseca trazi drugi aparat,predlazem da se malo vise otvorite,i kupite Sony-a...sve drugo je solucija...

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •