Vas savet?

e sad

Zainteresovan član
Poruka
319
Treba mi mali savet :)
Vec neko vreme sam solo posle jako duge veze :(
Malo i razocarana raznim situacijama (da ne davim sa pojedinostima) nije me nesto ni zanimalo da upoznajem nekog, bas sam se povukla i skoncentrisala na sebe!

Medjutim, kako to obicno i biva, desi se NESTO kada to najmanje ocekujete!
Upoznala sam lika i izgubila razum totalno. Deluje mi (jer ne smem da tvrdim da zaista i jeste) FENOMENALAN, provodimo dosta vremena zajedno zbog posla i ja sam bez teksta. Fizicki za 10 (sto sam odmah primetila naravno :) ) ali da je samo ostalo na tome verovatno sad moj problem ne bi bio ovoliki.
Mi se slazemo u svemu, hiljadu zapocetih tema i svaka vodi do razgovora od vise sati da ja prosto ne verujem da postoji neko ko toliko moze da mi odgovara.
Ali (ono ali sto devojci srecu kvari) on je ozenjen :( i ima prelepog klinca od 2 godine.
I zena mu je fantasticna, nemam reci, cak se nas dve i poznajemo (vrlo slabo) preko njenog brata.
E sad, sve bih ja ovo potisla u sebe i zivela sa tim da nisam primetila da ni on nije bas ravnodusan prema meni. Mnogo je situacija u kojima ostajemo sami i on ne propusta priliku da me dodirne po licu, kosi, da mi udeli kompliment i da se odusevljava koliko smo slicni i da govori koliko mu prija moje drustvo. Najgore je sto i ja mislim isto :(
Sta da radim, pomagajte? Plasim se da necu moci da odolim ako pokusa nesto konkretno jer sam pukla za njim! A svesna sam da ne bi trebalo ni zbog njegove porodice, ali ni zbog sebe na neke duze staze!
Ja sam prva svim svojim drugaricama solila pamet sta bi trebalo raditi u slicnim situacijama (u smislu zavali mu samarcinu i guraj dalje) ali ja sad mislim da necu moci da izdrzim, jer bukvalno po ceo dan mi je samo on u glavi!

Sta da radim? Da menjam posao? Da se ubijem? :dash:
 
Ako ti je dirao sesi preko miša, onda beži glavom bez obzira!

Šala!


Ali, svakako beži glavom baz obzira, ponašaj se potpuno hladno, nateraj se, pa će vremenom i on krenuti tako da se ponaša. Daj, nemoj praviti probleme sebi i drugima za dzabe. Nekad se moramo iskulirati. :)
 
usvoji životinje...
ja bih to uradila da sam na tvom mestu, bar jednu ako ne i celu porodicu.

na primer, ja volim jednog majmunčića, sladak mi je strašno, mislim na njega i da bih u medjuvremenu radila nešto korisno, čitam sve što mogu da nađem na netu o njegovim srodnicima, karakteristikama, mogućnostima, i tako...



vidi kako su slatki :D
 

da da da da da

bluegrab.gif
 
Da ti kazem "samo naprijed" - ne mogu...
Da ti kazem da se kanes toga - ne vrijedi, jer ti si odluku ionako vec donijela... Sad se samo ceka
da on napravi odlucujuci potez...
Iliti, ne vrijedi tebi da od nas trazis savjet... Jedina osoba koja te moze spasiti od same sebe
jeste on...
 
Da apsolviramo:On je ženjen i bi da jebbe , a ti ne znaš dal da mu daš?

Biraj neku od dole ponuđenih izreka:
-Ako daš kajaćeš se, ako ne daš kajaćeš se (sa muškog stanovišta navijam da daš)
-Davala - ne davala umrećeš sve jedno
-aj mrzi me više da pišem...............................
 
Mogu samo da ti kazem da razumem kako ti je tesko.
Ipak, mislim da je sve to posledica zaljubljenosti i da zato njega vidis u prosto savrsenom svetlu, kao onog "the other half"
Mozda je to i tako, a mozda i nije.
Kad bi ti bila spremna da od njega uzmes ono sto mozes da uzmes, ja ne bih moralisao i savetovao bih ti da to uradis.
Kako si medjutim, vise nego ocigledno "pukla" a on je zauzet i to u vrlo svezem braku, sa vrlo malim detetom, mislim da bi brzo shvatila da bi se to tesko moglo razvijati dalje.
Cesto je nas osecaj da smo nasli nekog fenomenalnog i vanvremenskog, posledica nasih potreba i situacije, nase potrebe da na solidnim temeljima verovatno, izgradimo ipak idealnu sliku neke osobe.
No, nekad je zaista sudbina cudna i neki ljudi zaista tek u drugom braku nadju pravu osobu za sebe i spremni su da promene citav svoj zivot. Takvih primera nema previse, ali ih ipak ima. Da li je on jedan od takvih primera, ne znam.
Mozda je i od onih koje ni ja licno ne volim, dakle od onih koji ne mogu svojoj zeni biti privrzeni ni na pocetku braka, ni kad im je dete malo, drugim recima ni onda kad je to prosto prirodno ocekivati kao fazu u zajednickom zivotu. U tom slucaju, sumnjam da bi bio privrzen bilo kojoj, pa i tebi.

Rado bih ti savetovao da ga malo bolje upoznas i procenis sama na sta je spreman i kakav je covek, ali se bojim da bi taj savet bio pogresan.
Ustvari, nemam nikakav pametan savet za tebe :(
 
Da ti kazem "samo naprijed" - ne mogu...
Da ti kazem da se kanes toga - ne vrijedi, jer ti si odluku ionako vec donijela... Sad se samo ceka
da on napravi odlucujuci potez...
Iliti, ne vrijedi tebi da od nas trazis savjet... Jedina osoba koja te moze spasiti od same sebe
jeste on...

Najgore od svega sto sam odjednom postala nenormalno slaba. Za mene su ranije to bile situacije za koje nije bilo potrebno da se razmislja sta bi trebalo uraditi jer sam uvek polazila od toga bicu i ja jednog dana u braku (mada ko zna... ) a verujem u karmu, ali jednostavno nisam dozivela da me neko ovoliko zaludi i sad nemam pojma sta da radim, a gde sad da menjam posao kad je ovakva kriza zavladala :mrgreen:
 
Mogu samo da ti kazem da razumem kako ti je tesko.
Ipak, mislim da je sve to posledica zaljubljenosti i da zato njega vidis u prosto savrsenom svetlu, kao onog "the other half"
Mozda je to i tako, a mozda i nije.
Kad bi ti bila spremna da od njega uzmes ono sto mozes da uzmes, ja ne bih moralisao i savetovao bih ti da to uradis.
Kako si medjutim, vise nego ocigledno "pukla" a on je zauzet i to u vrlo svezem braku, sa vrlo malim detetom, mislim da bi brzo shvatila da bi se to tesko moglo razvijati dalje.
Cesto je nas osecaj da smo nasli nekog fenomenalnog i vanvremenskog, posledica nasih potreba i situacije, nase potrebe da na solidnim temeljima verovatno, izgradimo ipak idealnu sliku neke osobe.
No, nekad je zaista sudbina cudna i neki ljudi zaista tek u drugom braku nadju pravu osobu za sebe i spremni su da promene citav svoj zivot. Takvih primera nema previse, ali ih ipak ima. Da li je on jedan od takvih primera, ne znam.
Mozda je i od onih koje ni ja licno ne volim, dakle od onih koji ne mogu svojoj zeni biti privrzeni ni na pocetku braka, ni kad im je dete malo, drugim recima ni onda kad je to prosto prirodno ocekivati kao fazu u zajednickom zivotu. U tom slucaju, sumnjam da bi bio privrzen bilo kojoj, pa i tebi.

Rado bih ti savetovao da ga malo bolje upoznas i procenis sama na sta je spreman i kakav je covek, ali se bojim da bi taj savet bio pogresan.
Ustvari, nemam nikakav pametan savet za tebe :(

Moguce je da ja sad mislim da je on savrsen jer sam pukla, ali to je trenutno tako, ja sam njime odusevljena i to je cinjenica.
Ubijam se razmisljajuci sta da radim, jer stvarno ima prelepu porodicu i stvarno bih bila vestica, najgora, kada bih doprinela da se tu stvori bilo kakav problem.
Nisam osoba koja bi mogla da bude sa njim tek onako, svesna da je to sve sto cu dobiti, to ne bih mogla (bar tako sada mislim). A iz dana u dan mi se sve vise svidja...ludim:(
 
tesko pitanje.....i sta god mi ovde pisali je jedno....a sta ces ti na kraju uraditi drugo...u svakom slucaju mnogo dilema i problema...
savet nemam...jedino mozda da pobegnes dok je problem jedan.....bice gore kad ih bude milion...
ali znas kako se kaze....covek uci najbolje na svojim greskama...
 
Moguce je da ja sad mislim da je on savrsen jer sam pukla, ali to je trenutno tako, ja sam njime odusevljena i to je cinjenica.
Ubijam se razmisljajuci sta da radim, jer stvarno ima prelepu porodicu i stvarno bih bila vestica, najgora, kada bih doprinela da se tu stvori bilo kakav problem.
Nisam osoba koja bi mogla da bude sa njim tek onako, svesna da je to sve sto cu dobiti, to ne bih mogla (bar tako sada mislim). A iz dana u dan mi se sve vise svidja...ludim:(

u, jbte...:think:
meni bi se svaki put kad ga pogledam
pred očima pojavila slika njegove supruge i djeteta...
pa, et'...a ti ako hoćeš i možeš - budi vještac...:confused:
 
tesko pitanje.....i sta god mi ovde pisali je jedno....a sta ces ti na kraju uraditi drugo...u svakom slucaju mnogo dilema i problema...
savet nemam...jedino mozda da pobegnes dok je problem jedan.....bice gore kad ih bude milion...
ali znas kako se kaze....covek uci najbolje na svojim greskama...

Covek uci na tudjim greskama a magarac na svojim...
Pitanje je da li da budem magarac u ovoj prici!?

Nisam pametna, mada ovde pamet i ne igra neku bitnu ulogu... Samo znam da mi se cepa zeludac i kad mislim da bih mogla da budema sa njim, a kada bi se to stvarno i desilo...
 
Budi mu ljubavnica, voli ga i tako to... i on će i tebe i klinca i ženu jednako da gotivi i bićete svi srećni do trenutka dok se on ili ti ne prijavite za narodni kviz Trenutak istine...
 
u, jbte...:think:
meni bi se svaki put kad ga pogledam
pred očima pojavila slika njegove supruge i djeteta...
pa, et'...a ti ako hoćeš i možeš - budi vještac...:confused:

Mislis da se meni ne pojavljuje. Pre par dana sam otisla da mu odnesem neku dokumentaciju i kada sam zvonila vrata mi je otvorila ona sa detetom u rukama i bili su prelepi, oboje. Ta slika mi je u glavi neprestano, ipak je to porodica, dete...
Nisam ja vestica, ne vredi, moram da se oslobodim ove groznice koja me trese.
 

Back
Top