kako pametno potrositi 1000 E?

Gost
Ja bih da kupim novu konfiguraciju i imam oko 1000E. Ne treba mi neka mocna zvucna ni printer ni skener ni lcd monitor, a ni graficka ne mora biti bas najnoviji model, al da ipak vecina igrica radi. Najbitnije mi je da sve bude stabilno. Sta je pametno kupiti za te novce? Isplati li se davati novce za 64 bitni procesor, plocu ili sta vec (skroz se ne razumem, pa vas zato i pitam)?
 
Smesan je jedino procesor koji je ipak ispod nivoa za ovu konfiguaciju.
Mozda covek ne bi trebao da uzme ni CDRW, vec jednostavno kad vec ima novaca neka uzme DVD*RW.
A UPS preporucujem svima da ga uzmu iako napon retko kad varira kod nas. :shock:
Jedino nisam siguran na kog Radeona 9600 je covek mislio kad je rekao da kosta 90eur
 
1000 evra ????

potrositi na kokain, ***** i dobru drum & bass atrakciju...LJUDI ZAJEBITE VISE RACUNARE DAJTE DA ZIVIMO U DRUGIM STVARIMA...Ja sam potrosio za moju je*benu tehniku preko 1000 evra i samo mi se dize pritisak i nista vise (naravno erekciju uvek imam kad mi dodje riba :twisted: :twisted:)
 
ogneo:
Chieftec 300-360W 60-80E
- ABIT NF7 65 E
- Barton 2500+ BOX 75E
- 1 Gb Corsair-a ili sl. 200E
- 80 Gb (nikako Maxtor) 60
- Samsung 959NF 240E
- Radeon 9600 90 E
- APC Ups
- CDRW LiteOn 30E
- Logitech MX501 + InternetKeybord 45

Ja nikad u zivotu nisam imao intelov proc, ali za 1000eur mozda je ipak trenutno bolje da uzme komp sa intelovim procesorom ... za to ne znam, nisam pametan :)
Nego ko jos kupuje diskove od 80gb, cigani? A uz to jos i CDRW, a razlika do DVDRW 50 eura cirka!?!
Uzmi DVDRW i Maxtora 160gb sa 8mb cache i to ata133 (oko 90eur)! Ili ako oces ubicu onda uzmi ovaj novi WD raptor od 70 i kusur gigabajta SATA ali zato je na 10000rpm - kosta dosta! U svakom slucaju bolja je investicija dobar disk nego 1gb rama!
Na kraju javi se rastamanu ...
 

Back
Top