Sustinska Autonomija za Kosovo

Rain Song

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
277
Pozdrav,

Moje misljenje se zasniva na interes svih muslimana u svijetu i mislim da Kosovo ima razloga da bude u dobrim odnosima sa Srbima pod odredjenim uslovima.Mislim da su se u Srbiji muslimani dosta razdvojili i nemaju kompaktnost povezanosti i mislim da bi narod Kosova mogao odluciti da prihvati sustinsku autonomiju radi povezanosti sa sjevernim Sandzakom koji je poluilirski i sa presevskom dolinom gdje zive Albanci.
 
Pozdrav,

Moje misljenje se zasniva na interes svih muslimana u svijetu i mislim da Kosovo ima razloga da bude u dobrim odnosima sa Srbima pod odredjenim uslovima.Mislim da su se u Srbiji muslimani dosta razdvojili i nemaju kompaktnost povezanosti i mislim da bi narod Kosova mogao odluciti da prihvati sustinsku autonomiju radi povezanosti sa sjevernim Sandzakom koji je poluilirski i sa presevskom dolinom gdje zive Albanci.

Lalalalala.....sanjaj i dalje:)
 
Pozdrav,

Moje misljenje se zasniva na interes svih muslimana u svijetu i mislim da Kosovo ima razloga da bude u dobrim odnosima sa Srbima pod odredjenim uslovima.Mislim da su se u Srbiji muslimani dosta razdvojili i nemaju kompaktnost povezanosti i mislim da bi narod Kosova mogao odluciti da prihvati sustinsku autonomiju radi povezanosti sa sjevernim Sandzakom koji je poluilirski i sa presevskom dolinom gdje zive Albanci.

Za sada bih samo korigovao boldovano u: Kosovo i Metohiju, Raskom oblascu i jugom Srbije...
 
Mislim da bi medjunarodna zajednica imala razumjevanja za takvo nesto i razlog za rasporedjivanje NATO snaga duz Srbije kako bi se mirovni proces i bezbjednost plana sproveo.Reljefni prikaz Kosova i Albanije prirodno razdvaja dvije drzave a Albanija ima znacajan broj pravoslavaca i katolika tako da ta ravnoteza bi odgovorala Albanskim krscanima.
Takvo nesto bi mozda dodatno uvelo Crnu Goru i savez sa Srbijom i imalo znacajan broj muslimana u takvom savezu a medjunarodna zajednica bi ovog reda upozorila Srbiju da bude pazljiva sa Albancima koji bi mogli zapoceti opet rat za oslobodjenje i nezavisnost.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav,

Moje misljenje se zasniva na interes svih muslimana u svijetu i mislim da Kosovo ima razloga da bude u dobrim odnosima sa Srbima pod odredjenim uslovima.Mislim da su se u Srbiji muslimani dosta razdvojili i nemaju kompaktnost povezanosti i mislim da bi narod Kosova mogao odluciti da prihvati sustinsku autonomiju radi povezanosti sa sjevernim Sandzakom koji je poluilirski i sa presevskom dolinom gdje zive Albanci.

chitaj kako si napisao: "sushtinska autonomija za kosovo"
gde ti tu vidish albance?
 
Treba se usvojiti jedan zakon o otklanjanju bilo kakve politike insistiranja na Krscanskoj Srbiji i Crnoj Gori jer takva buduca politika bi mogla opet iskomplicirati politicko stanje u regionu,
Jednostavno treba stati sa poltikom raseljavanja i brojanja muslimana u Srbiji i Crnoj Gori.
 
Dodatno time bi se zadovoljila jedna Europska misao da se formalno ne osniva Islamska drzava zbog dovoljnog prostora Islamskih drzava.Muslimani bi zatim trebalo zivjet harmonicno u Jugoslovenskim drzavama.Mislim da bi se misao nekadasnjeg premijera John Major zadovoljila.
 
Poslednja izmena:
Trebaju se ipak ispuniti principi da je Bosna i Hercegovina nezavisna drzava i tako treba i ostati.Na ujedinjenje sa nekom drzavom ne bi trebalo insistirati.

Bosna i Hercegovina treba naci svoj mentalitet u nezavisnoj drzavi i tako ga njegovati.
 
Poslednja izmena:
Zatim, treba se potpisati deklaracija o zavetu da ce se ratovati ako dodje neki ludi predsjednik koji bi sijao rat u regionu.Ipak pobijedili bi svi u ovom planu jer Milosevicev rezim je srusen.

Za rat je kriv onaj ko ga je inicirao,nemoj sad da nam prodajes pricu o ratovima i milosevicu,da je neko ovde iole normalan vec bi bio rat.

Pa ce sad za rat da bude kriv ko krene da vraca svoju zemlju i spasavas svoj narod........bogami bice rata i vi ste krivi za njega.
 

Back
Top