Sustinska Autonomija za Kosovo

Moje misljenje se zasniva na interes svih muslimana u svijetu i mislim da Kosovo ima razloga da bude u dobrim odnosima sa Srbima pod odredjenim uslovima.Mislim da su se u Srbiji muslimani dosta razdvojili i nemaju kompaktnost povezanosti i mislim da bi narod Kosova mogao odluciti da prihvati sustinsku autonomiju radi povezanosti sa sjevernim Sandzakom koji je poluilirski i sa presevskom dolinom gdje zive Albanci.

Ciji si majke ti ?
Pa da su Albanci hteli dzamahiriju napravili bi je u Albaniji a ne bi vam trebali vi .
 
Pozdrav,

Moje misljenje se zasniva na interes svih muslimana u svijetu i mislim da Kosovo ima razloga da bude u dobrim odnosima sa Srbima pod odredjenim uslovima.Mislim da su se u Srbiji muslimani dosta razdvojili i nemaju kompaktnost povezanosti i mislim da bi narod Kosova mogao odluciti da prihvati sustinsku autonomiju radi povezanosti sa sjevernim Sandzakom koji je poluilirski i sa presevskom dolinom gdje zive Albanci.

ako je tako,zasto su bosnjaci u crnoj gori glasali za nezavisnu crnu goru,i samim tim podelili sandzak.ja cak imam informacije da se muslimani u crnoj gori izjasnjavaju kao crnogorci a ne bosnjaci.taj plan ne bi bio los.samo da dodam da srbiji nije interes da integrise albance.oni imaju prirastaj 30% i za 20 godina bi bili vecina u srbiji koja ima NAJSTARIJE STANOVNISTVO U EVROPI.znaci nama je potrebno da je kosovo "na papiru" u sastavu srbije,a ne stvarno.bosnjaci na kosovu su u velikim problemima,zastupljena je asimilacija od siptara,isto tako bugarska nesto muti i daje stipendije bosnjacima da bi priznali da su islamizirani bugari.
 
Poslednja izmena:
Nacionalno ujedinjenje je sasvim ok i legalna stvar. Isto tako Ljubo vi hrvati treba da nam date pola Hrvatske. Ko vas je terao da priznajete Kosovo. Sad nastavljamo po istom Sablonu :D Ostace vam Zagorje :D Da jedete pajceke tamo i da uzivate ! :D

No naravno, ne sutra... ali.. ima dana :D Raspickali smo mi i carstvo pa smo se opet vratili na istorijsku scenu :D
 
Nacionalno ujedinjenje je sasvim ok i legalna stvar. Isto tako Ljubo vi hrvati treba da nam date pola Hrvatske. Ko vas je terao da priznajete Kosovo. Sad nastavljamo po istom Sablonu :D Ostace vam Zagorje :D Da jedete pajceke tamo i da uzivate ! :D

No naravno, ne sutra... ali.. ima dana :D Raspickali smo mi i carstvo pa smo se opet vratili na istorijsku scenu :D

Eh, kad ti pregore lampe, pričaš koješta. Pazi da ne završiš u staro gvožđe!

c801b65ad2cccffa43ad8d38d3dc0c29.jpg
 
Jedna stvar je nelogicna...

Zasto bi kosovski Albanci "sa konja na magarca"...

Priznavali vi to ili ne,bilo to fer ili ne,to je trenutno realnost,Kosovo je nezavisno...Tako da je ova ideja trenutno samo teorija koja je tesko izvodljiva u praksi...Bosnjaci u Sandzaku ce se smiriti kad nestane sa politicke scene onaj retardirani Suljo Ugly koga gura Kostunjavi,kada bude legalna samo jedan islamska zajednica na celu sa Muamerom ef. Zukorlicem...
 
Jedna stvar je nelogicna...

Zasto bi kosovski Albanci "sa konja na magarca"...

Priznavali vi to ili ne,bilo to fer ili ne,to je trenutno realnost,Kosovo je nezavisno...Tako da je ova ideja trenutno samo teorija koja je tesko izvodljiva u praksi...Bosnjaci u Sandzaku ce se smiriti kad nestane sa politicke scene onaj retardirani Suljo Ugly koga gura Kostunjavi,kada bude legalna samo jedan islamska zajednica na celu sa Muamerom ef. Zukorlicem...

Ok ovo za Sulju, al de nadje Zukorlica? Sta fali Zilkicu?
 
Pozdrav,

Moje misljenje se zasniva na interes svih muslimana u svijetu i mislim da Kosovo ima razloga da bude u dobrim odnosima sa Srbima pod odredjenim uslovima.Mislim da su se u Srbiji muslimani dosta razdvojili i nemaju kompaktnost povezanosti i mislim da bi narod Kosova mogao odluciti da prihvati sustinsku autonomiju radi povezanosti sa sjevernim Sandzakom koji je poluilirski i sa presevskom dolinom gdje zive Albanci.

Мишљење ти је против-уставно. Косово не мора да буде у оваквим и онаквим односима са Србима јер је Косово саставни део Србије а не самостална држава која према Србији треба да води спољну политику.
 

Back
Top