puko MTS- velika ekonomska kriza
Prikazujem rezultate 1 do 2 od 2

Tema: puko MTS- velika ekonomska kriza

Primećen član saladin (avatar)
    Učlanjen
    24.02.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    56

Angry puko MTS- velika ekonomska kriza

pre tri dana moja supruga zovne korisnicki servis (790) povodom isticanja ugovora, sve super javi se operater nakon jedno 20 pokusaja i kaze "nema problema mozete da promenite tarifu, da odaberete bilo koji telefon iz ponude ili vaucer od 5000 din da uplate na racun" , zena odabere tel. motorolu v9 i mix tarifu i kazu joj da ce neko pozvati da potvrdi porudzbinu u roku od 24h, medjutim to se ne desi, pa ona danas na moje insistiranje zove opet sad pazite ovo:" NEMA TELEFONA NIJEDNOG MODELA NA STANJU UGOVOR NEMOZE NA GODINU NEGO MORA NA DVE A VAUCER ? NISU SIGURNI DAL JOS DAJU TO." na pitanje sta da radi sad dobija odgovor da priceka do 1. maja ili da sad odabere tarifu i sklopi novi ugovor ?????????????????????????????????????????????????? ?

"NESTO je TRULO u drzavi DANSKOJ"

DellBoy-011 nije na forumu
    Сестро заклињем се биће нас макар 300
    Elita DellBoy-011 (avatar)
    Učlanjen
    20.11.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    277

Podrazumevano Re: puko MTS- velika ekonomska kriza

Citat Original postavio saladin Pogledaj poruku
    pre tri dana moja supruga zovne korisnicki servis (790) povodom isticanja ugovora, sve super javi se operater nakon jedno 20 pokusaja i kaze "nema problema mozete da promenite tarifu, da odaberete bilo koji telefon iz ponude ili vaucer od 5000 din da uplate na racun" , zena odabere tel. motorolu v9 i mix tarifu i kazu joj da ce neko pozvati da potvrdi porudzbinu u roku od 24h, medjutim to se ne desi, pa ona danas na moje insistiranje zove opet sad pazite ovo:" NEMA TELEFONA NIJEDNOG MODELA NA STANJU UGOVOR NEMOZE NA GODINU NEGO MORA NA DVE A VAUCER ? NISU SIGURNI DAL JOS DAJU TO." na pitanje sta da radi sad dobija odgovor da priceka do 1. maja ili da sad odabere tarifu i sklopi novi ugovor ?????????????????????????????????????????????????? ?

"NESTO je TRULO u drzavi DANSKOJ"
    Naslov nema veze sa onim što piše u tekstu, ne znamo kako glasi ugovor i šta je ko i kome rekao/obećao preko telefona.
    danas nam je divan dan

Slične teme

1. Zapad je puko - Kina je nova ekonomska svetska sila
    Autor Тихи u forumu Politika
    Odgovora: 72
    Poslednja poruka: 07.04.2009., 11:13
  2. Ekonomska kriza
    Autor SilverBullet387 u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 27
    Poslednja poruka: 03.03.2009., 16:46
  3. zene i velika ekonomska kriza
    Autor gost 15307 u forumu Žene