Ne prilazim muskarcima, vec cekam da oni meni prvi pridju, zato sto...
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 59

Tema: Ne prilazim muskarcima, vec cekam da oni meni prvi pridju, zato sto...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ne prilazim muskarcima, vec cekam da oni meni prvi pridju, zato sto...

? .....Pitanje se odnosi na zene koje ne prilaze nepoznatim muskarcima. Ogranicicu temu tako da se pod 'prilaz' misli samo na prilaz u toku nocnog izlaska u nekom klubu ili kaficu, ili dnevnog... jer pitanje sa tim ogranicenjem ne gubi ni mm od smisla, dok pod 'prilaz' nece biti racunato ono 'kao slucajno i kao radi upaljaca, u nadi da ce neko ponuditi da se sedne', vec ce biti racunat samo jednostavan ljudski iskren i otvoren prilaz prilikom kojeg nema glume da se radi o upaljacima i drugim stvarima koje se pozajmljuju.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    13.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Ne prilazim muskarcima, vec cekam da oni meni prvi pridju, zato sto...

Svakako, ako neko ili neka misli da ce povrsnim odgovorom ispasti duhovit... ja mislim da ce pre ispasti glup ili glupa, zato sto je tema veoma jasno formulisana. Odgovori tipa: neznam, tako sam vaspitana... ili neznam, eto tako... i uopste svi odgovori koji se svode na "ne radim to a ni sama ne znam zasto" (na neuracunjivost) bice mi krajnje nezanimljivi. Zanimaju me samo (ako ih ima) razlozi, a ne i neuracunjivosti zbog kojih u jednom slucaju ne znamo zasto nesto radimo a u drugom ne znamo zasto nesto ne radimo (opet neuracunjivost).

Legenda NovaIsta (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    778

Podrazumevano Re: Ne prilazim muskarcima, vec cekam da oni meni prvi pridju, zato sto...

ma ja prilazim al ne smem da platim pice
    citam knjigu

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Smem da platim piće al ne smem da priđem...

Poznat
    Učlanjen
    05.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    137

Citat Original postavio up§dljivo_tih
    Ne prilazim muskarcima, vec cekam da oni meni prvi pridju, zato sto...
    ...sam godinama ja prilazila i pravila prvi korak, bez obzira da li je bilo samo poznastvo, ili mi se neko stvarno sviđao.
    Dosadilo mi je to, pa od pre nekog vremena, ništa ne radim, samo se smeškam. Pa, ako neko hoće, slobodno neka priđe, sigurno neću dignuti nos jer je to uradio, sem što ću ga oterati ako je nepristojan.
    May The Force Be With You.

Domaćin NastyNensy (avatar)
    Učlanjen
    02.08.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    71

zato sto sam zensko,dama i ocekujuem paznju od suprotnog pola....a tako i treba da buder da se sve nije oporemetilo

Moderator Sehnsucht (avatar)
    Učlanjen
    24.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    199

vezu na jedno vece nikada nisam imala, a od nekoga koga ne poznajem, ne mogu da ocekujem nesto vise. pa sto bih onda prilazila.
    Ceznem...

Buduća legenda parka (avatar)
    Učlanjen
    01.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    307

ja priđem kad mi se neko dopadne
    ali
    jako retko prilazim.
    izeš ga, svi su nešto nadovrlj =/
    ŠAMPON!!!

Poznat
    Učlanjen
    05.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    137

Citat Original postavio Sehnsucht Pogledaj poruku
    vezu na jedno vece nikada nisam imala, a od nekoga koga ne poznajem, ne mogu da ocekujem nesto vise. pa sto bih onda prilazila.
    A, šta, prilaziš samo onima koje poznaješ? Vau, svaka čast.

Btw, priđeš da bi se bolje upoznala i kroz neko vreme dobila više od te jedne večeri.
    May The Force Be With You.

Poznat
    Učlanjen
    15.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

A mozda ti plati i pice

Iskusan gost 79626 (avatar)
    Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ne prilazim jer nisam do sad imala potrebu da priđem, dugo sam bila u vezi, a i nisam srela nekoga koga bih volela baš da upoznam. Možda je bolje dati signal muškarcu koji treba da vas osvoji

Iskusan Millie80 (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    105

...sam neuračunljivo žensko
    i što reče koleginica, nisam još ugledala nekoga ko me toliko očarao da mu, eto,
    priđem, onako...ničim izazvano...
    right as rain!

Poznat cLick - OR - Die (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Millie80 Pogledaj poruku
    ...sam neuračunljivo žensko
    i što reče koleginica, nisam još ugledala nekoga ko me toliko očarao da mu, eto,
    priđem, onako...ničim izazvano...
    Princeza stidljivica

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5977

Da..inace nas sve zene kojima prilazimo ocaraju koliko su nadrndane i nedodirljive..jos ako tvrde pazar mmm
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Učlanjen
    01.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    307

pa ko te tera da prilazish?
    ŠAMPON!!!

Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Pa ako mi se neko baš svidi, možda mu i priđem. Ali pošto nemam iskustva i prilaženju, šta da mu kažem, osim "sviđaš mi se"? Možda mu posvetim pesmu...:/

Iskusan Millie80 (avatar)
    Učlanjen
    12.02.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    105

Citat Original postavio cLick - OR - Die Pogledaj poruku
    Princeza stidljivica
    pih, ne može čovjek ni na neuračunljivost više da se izvuče....
    right as rain!

Zaslužan član georgejune (avatar)
    Učlanjen
    26.11.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    5977

Citat Original postavio Galateja Pogledaj poruku
    Pa ako mi se neko baš svidi, možda mu i priđem. Ali pošto nemam iskustva i prilaženju, šta da mu kažem, osim "sviđaš mi se"? Možda mu posvetim pesmu...:/
    A meni ako se neka bas svidi ozenicu je isto popodnepa bre svako ce reci da treba vremena i retko ko se kome dopadne na prvi pogled..nash kolko treba doci do sharma i sustine..ako tako svako ceka mozda nikad ne doceka
    Gis maj es,trust my instinct in these matters,,is attention whores,who cares,ako cete digrate kolo to ne drzimo

Učlanjen
    01.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    307

a shta fali.meni je to bash lepo kad neko dodje i kazze svidjash mi se =)
    mislim, kazze chovek to shto ima, a ne da mi izmishlja neke originalnosti po svaku cenu, e to ne mogu da istolerishem..
    ako se i on meni dopada onda je to dovoljno, a ako mi se ne dopada dzaba sve.
    ŠAMPON!!!

Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Poslednji put kad mi je neko prišao ispričao mi je da me je gurao ramenom za šankom u nadi da ćemo započeti komunikaciju!
    Naravno da nisam to skontala, već sam se pomerila od čoveka koji se gura.
    Kad se napio obratio mi se,pričao kako sam lepa Kad sam primetila kako ima burmu(malograđanka ) on je nastavio sa pričom, hteo da budemo frendovi na FB
    O, zanimljivog li izlaska. Hahaha...
    Zanimljiva je tema prilaženje muškarcima, ali treba malo razraditi taj pristup, da devojka ne bude pogrešno shvaćena. Jer možda ni taj muškarac nije navikao da mu devojke prilaze...hm?

Legenda Slonce (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    3613

redovno mi prilaze...kelnerice
    zele zeka

Veoma poznat Butterfly effect (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Samo saljem prva pp

Ja ne znam sta najvise volis da za tebe obucem, ali znam sta najvise volis da sa mene skines... by La petite Maggie

Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio georgejune Pogledaj poruku
    A meni ako se neka bas svidi ozenicu je isto popodnepa bre svako ce reci da treba vremena i retko ko se kome dopadne na prvi pogled..nash kolko treba doci do sharma i sustine..ako tako svako ceka mozda nikad ne doceka
    Da, ali ako devojka priđe mislim da se to shvata malo ozbiljnije nego kad momak priđe. Ne?
    Mislim da mora da zna šta hoće. Ne hoće piški, neće piški... A kako ja da znam, ako ne poznajem tu osobu...
    Nije ni muškarcima lako, sad tek vidim.
    Još ako devojka hoće da plati piće...uh

Iskusan
    Učlanjen
    27.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    89

da sam zensko, ne bi prilazio

Učlanjen
    02.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio GoddessVenus Pogledaj poruku
    Samo saljem prva pp
    Mene je sramota i pp da pošaljem
    Evo počeću da šaljem, da se oslobodim inhibicija

Slične teme

1. Odgovora: 28
    Poslednja poruka: 30.03.2009., 16:01
  2. nikad ne prilazim devojci
    Autor u forumu Muškarci
    Odgovora: 70
    Poslednja poruka: 01.05.2008., 22:14
  3. Zasto se momci plase da pridju devojkama?!
    Autor Sebicna u forumu Muškarci
    Odgovora: 258
    Poslednja poruka: 12.03.2007., 00:12
  4. Zasto se devojke plase da pridju momcima?!
    Autor rile_laki_oblak u forumu Žene
    Odgovora: 57
    Poslednja poruka: 31.01.2007., 18:34

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •