Forumaši i kesh

gost 149401

Domaćin
Poruka
3.536
moram da otvorim ovu temu jer smo koleginica forumašica i ja baš besne zbog onoga što nam se sinoć desilo.
videle smo se sa jednim forumašem sa kojim neko vreme pričamo na pp i skype i delovao nam je baš ok, a kako nas je već danima zvao da se upoznamo, rešile smo da izađemo jedno veče s njim.
elem, izašli smo, navodno samo na kafu, ali ubrzo se ON baš opustio i počeo da naručuje i alkohol, pa čak i kolače. :confused:
bilo je sa njegove strane i nekih dvosmislenih poruka, signala, slučajnog dodirivanja i sl.
e onda je počeo i da nas propituje - iz kakve smo kuće, koliko zemlje imamo, koja kola vozimo...
koleginica forumašica i ja smo kolutale očima :roll: i smišljale način kako da što pre završimo to dosadno veče, a da ne povredimo njegova tanana osećanja.

kada je popio nekoliko koktela počeo je da zapomaže kako mu kasni plata, kako mu je prazan novčanik, kako je u minusu...
u jednom trenutku je izvadio novčanik, otvorio ga, počeo da broji novac i da cokće.
i kao uzgred mu je iz novčanika ispao kondom (XL veličine, teško je bilo ne primetiti jer je dečko naglasio da samo njih koristi).
dobro, nije to sad bitno... u svakom slučaju, dotični forumaš se izvinio i otišao navodno do toaleta - a otišao je do konobara.
šta su njih dvojica pričali ostaće zauvek misterija, ali konobar je zatim došao do nas dve sa računom i insistirao da platimo račun ODMAH jer on, kao, završava smenu, bla bla bla...
mislim, ok, to bismo i inače uradile, posle sve one kuknjave i zapomaganja oko praznog novčanika, nismo baš toliko sitničave da gledamo ko je koga pozvao i da delimo račun...
he, da li treba da naglasim da je dotični forumaš bio navodno u toaletu za to vreme (a ne zna da smo ga videle kako izviruje iza šanka).
e, dobro, kada je račun plaćen, on se pojavio, a moja draga drugarica je otišla do toaleta. kada smo ostali sami, postao je agresivan, pokušao je da me poljubi i pitao hoćemo li samo ti i ja ili ćemo trojku... :per:
uf, tada sam i ja ustala i brže bolje otišla do toaleta, a onda smo nas dve otišle bez pozdrava. ne znamo šta je bilo s njim, možda još uvek sedi u kafiću.

izvinite ako sam konfuzna.
sad se nas dve pitamo... šta je on hteo od nas u stvari i zašto se tako poneo? zašto nije otvoreno rekao nisam pri parama, platite vi, ja ću neki drugi put?
zašto se pravio dobar drug, a očigledno je da je hteo da se ogrebe za par pića i seks? zašto mu je bilo teško da kaže šta želi, pa time bi poštedeo i sebe i nas jedne glupe večeri.
kakav je to muškarac? :dontunderstand:
baš smo se osetile kao dva komada mesa. :confused:
dva brkata komada mesa. pa i mi forumašice imamo dušu, a to što imamo brkove mu ne daje za pravo da se tako ponaša.

šta mislite?
 
zvuci kao da vas je lozio i ispitivao granice...ukoliko to nije slucaj onda je samo obican mentol, pa ste trebale da odete mnogo ranije
kod one agresivnosti dobio bi flasu o glavu i sut u jaja...zaebancija i bezobrazluk imaju granice
a za racun..nije frka..naravno da bih izvadila da platim i odmaglila jos ohoo pre, sta ima da pijem s budalom
 
baš smo se osetile kao dva komada mesa. :confused:
dva brkata komada mesa.
pa i mi forumašice imamo dušu,
a to što imamo brkove mu ne daje za pravo da se tako ponaša.
šta mislite?

o Gospode Bože...ccc...
connie_6.gif
 
Jooo, što voilm kad neko otvori temu u polu-šali pa ga pogrešno shvate, ahaahahahaha.

Mada ne treba se zameravati moderatorima, oterali su toliko kul forumaša n forumašica. :(
 

Back
Top