Najlepsi deo Pristine !

...cccc.. blue snake... elementarno nepoznavanje stvari ...ili bezvezna provokacija ...
Celu Dardaniju pa i Kiccmu je projektovalo arhitektonski biro Plan iz Zagreba. Da li nesto slicno postoji u ZG ne znam, ali je vrlo moguce obzirom na okolnosti, ako te jos nesto interesuje slobodno pitaj.
 
Celu Dardaniju pa i Kiccmu je projektovalo arhitektonski biro Plan iz Zagreba. Da li nesto slicno postoji u ZG ne znam, ali je vrlo moguce obzirom na okolnosti, ako te jos nesto interesuje slobodno pitaj.

E super! Hvala za info!
Celu Dardaniju, zaista?
Bas me je zanimalo da saznam ko je to projektovao, posto je, po mom laickom misljenju, to jedan fantastican projekat! Da se sad takvi objekti grade, gde bi nam kraj bio ...
Ako znas jos bilo kakve detalje vezane za Kicmu (ili Dardaniju), bas bih voleo da cujem!
 
E super! Hvala za info!
Celu Dardaniju, zaista?
Bas me je zanimalo da saznam ko je to projektovao, posto je, po mom laickom misljenju, to jedan fantastican projekat! Da se sad takvi objekti grade, gde bi nam kraj bio ...
Ako znas jos bilo kakve detalje vezane za Kicmu (ili Dardaniju), bas bih voleo da cujem!

Bas lepo sto se interesujes.... sta da ti kazem, znam jako puno toga, pucaj konkretno - recimo za dizajn samog naselja je bio pozivni konkurs za 5-6 firmi iz cele bivse YU, i odabrano je to resenje koje je kasnije prilagodjavano i izvedeno, ajmo reći prilicno prema projektu.... pozdrav
 
Poslednja izmena:
Ih, cveckice, sto si neka ...
Nem` pojma sta da pitam, a sve me interesuje i sve bih voleo da cujem. Valjda nostalgija, sta li je, tu provedoh 15 godinica - od nastanka do prestanka ...
Nadam se da razumes.
Tako da, ako bi bar pocela s necim, pa ja da te dodatno pitam ...
Aj pliz, sta god, samo pricaj o Kicmi ;)
 
mozda ali ta baraka je kostala to jest cena joj je bila toliko i nisu uspeli da se dogovore sa jednim od kupaca izmedju 500 000 i 600 000 eura...ipak mislim da je prodata za dobre parite

Bio sam u Prishtini kada je explodiralo rano ujutru...
Gazda je bio tast od mog dobrog druga, inache doktor Goranac...
Kasnije su renovirali nesto, ali je pritisak na njih da prodaju bio veliki, mislim da je rezultovao prodajom "Skalinade"...

Par dana pre explozije klopali smo tu... ja i Musa zet od gazde...
znam sve... pitajte dok pamtim...
 

Back
Top