Ljepotani
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 47

Tema: Ljepotani

Početnik
    Učlanjen
    28.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ljepotani

Sta vi mislite da li Crnogorci toliko lepi kao sto se tvrdi?

Početnik
    Učlanjen
    01.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Naravno!!!!

Svakako da jesu, a narocito Podgoricani. Iskustvo.... :wink:

sada
    Guest

Podrazumevano Re: LJEPOTANI

Citat Original postavio iron
    Lijepi jesu nego sto!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    04.05.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

ma mozda ne izgledaju oni nesto specijalno ali ima tu nesto sto mami

V(j)estica
    Guest

Podrazumevano ma sta da ti kazem...

mozda Crnogorke ne vide koliko su Crnogoci sarmantni jer su navikle na njih ali oni zaista jesu i sarmantni i zgodni kad hoce. (a mozda su ove pohvale malo na nacionalnoj osnovi )

Guest

Podrazumevano

:shock: Najlepši su bosanci, zato što su em lepi, em pravi muškarci. Lepota je prolazna, nigde nisu svi lepi i svi ružni, svugde ima i jednih i drugih, nije samo bitna lepota, a ostalo: šarm, ljubaznost, pažnja, uvažavanje druge osobe suprotnog pola itd., a to baš ne karakteriše crnogorca! Suviše su umišljeni, a o poštenju samo pričaju.

Početnik
    Učlanjen
    31.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Au....

Kako ti gresis, Gost. Mada, jedno je tacno; Crnogorci (tacjije Podgoricani) nisu L(j)epotani, vec gotovo IDEALNI muskarci. Bar ovaj jedan kog ja imam. Ne bih ga menjala ni za kog, mada i ne samo njega, na bih menjala ni jednu njegovu osobinu. Pa, zamisli samo skup svega ovoga u jednoj osobi:

- Kultura (sto ces priznati, je jako retka danas)
    - Stil
    - Ambicioznost
    - Fenomenalan izgled
    - Maniri
    - Muzevnost
    - Uverenje da je zena odmah za Bogom i da je treba ceniti kroz osecaje svetog.

Pa, sad ti vidi.

Pozdrav za sve. :wink:

Guest

Podrazumevano

:shock: Bubice-Marice zapamti jedno - IDEALNO NE POSTOJI.

Početnik
    Učlanjen
    31.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ok. :)

Ako ti nije problem, vrati svoj mio pogled na moj gornji text i obrati paznju na rec koja je ispred pomenutog "Idealan". Videces da tamo pise "Gotovo idealan", sto znaci da nije SAVRSEN, a to ipak nije ono cemu me ti ucis, zar ne? Puno te pozdravljam. :wink:

Guest

Podrazumevano

Bubice-Marice ja sam tvoja zemljakinja i pitam se gdje ti živiš i da li stojiš na nogama čvrsto. Posle svog iskustva mogu jedno da ti kažem ukoliko postoji idealan muškarac ja mogu da tvrdim da to nije Crnogorac , a pogotovo ne Podgoričanin. U obzir bi mogao doći samo Italijan i Francuz. Pomisliću da si negdje zalutala i da nisi do kraja pročitala knjigu "Alisa u zemlji čuda". Preporučujem ti knjigu "Muškarci su kao čokolada".

Početnik
    Učlanjen
    31.08.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Ih....

Pa, ko zna, draga moja. Mozda samo imamo razlicita iskustva, a i o ukusima ne treba raspavljati, slozices se? Mozda je mene samo posluzila ona stara da uvek i svuda ima izuzetaka, pa eto. Ja samo zakljucujem iskljucivo na osnovu sopstvenog primera, zao mi je sto i tvoj nije slican, iako je mozda tebi drago. Kako god, zelim ti iskreno puno srece u mozda, Veroni (moj omiljeni grad), pa ko zna....? :wink:

Guest

Podrazumevano

Draga moja Bubice-Marice drago mi je što si sama sebe ubedila u nešto što ne postoji i što si toliko ubeđena da sve što drugi kažu u vezi teme o kojoj pišemo nije istina, trenutno živiš u svom svetu koji je nestvaran, ali drago mi je što si srećna. Javi se za par godina, pa da nam kažeš da li taj tvoj"gotovo IDEALKO" još postoji, iskreno ti želim da to bude stvarnost.

dobrovoljac_cg
    Guest

Podrazumevano

Mozete vi da pricate sta hocete,ali kad se sve uzme u obzir ipak su Crnogorci najbolji.Jer kad se zaljube stvarno vole svim srcem i onda vi to zene iskoristavate na svaki moguci nacin.Zato malo koja zena ovog svijeta zasluzuje Crnogorca.Ipak u zensko vjere nema. :x

NIKSICANKA
    Guest

Podrazumevano

SAMO DA TI KAZEM JA SAM SE RODILA I PODIGLA U NIKSICU,U SUBOTICI SAM OD SVOJE 19-STE GOD.UDALA SAM SE ZA NEKOG SA KIM SAM OD SVOJE 17-STE GOD.UCILI,RADILI MUCILI SE DA STVORIMO NESTO-ONDA JE ON SVE TO ZABORAVIO I OTISAO SA MLADOM,LJEPSOM JOS SANKERICOM-TAKO DA TVRDIM DA CRNOGORCI ZNAJU SAMO DA SE HVALE-I ZA NJIH SU SAMO OVAKVE ZENE KAO OVE OVDJE-STO KLIMAJU GLAVOM,CUTE I RADE PO SVOME - DOBRE. JER DA NIJE OVAKO VJERUJ MI NEBIH SE JA RAZVODILA-A IZGLEDA DA NJIH OD MALENA UCE DOBRO I VASPITAVAJU.JA ZIVIM SAMA VEC JAKO DUGO I IMAM CERKU OD 11GOD.I JAKO SE BOJIM KAKO CU JE VASPITATI-JER JE SUBOTICA JAKO SPECIFICAN GRAD.POZDRAVLJM TE -IVOLJELA BIH DA SE NEKAD VIDIMO-JA CESTO DOLAZIM U NIKSIC.

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio NIKSICANKA
    SAMO DA TI KAZEM JA SAM SE RODILA I PODIGLA U NIKSICU,U SUBOTICI SAM OD SVOJE 19-STE GOD.UDALA SAM SE ZA NEKOG SA KIM SAM OD SVOJE 17-STE GOD.UCILI,RADILI MUCILI SE DA STVORIMO NESTO-ONDA JE ON SVE TO ZABORAVIO I OTISAO SA MLADOM,LJEPSOM JOS SANKERICOM-TAKO DA TVRDIM DA CRNOGORCI ZNAJU SAMO DA SE HVALE-I ZA NJIH SU SAMO OVAKVE ZENE KAO OVE OVDJE-STO KLIMAJU GLAVOM,CUTE I RADE PO SVOME - DOBRE. JER DA NIJE OVAKO VJERUJ MI NEBIH SE JA RAZVODILA-A IZGLEDA DA NJIH OD MALENA UCE DOBRO I VASPITAVAJU.JA ZIVIM SAMA VEC JAKO DUGO I IMAM CERKU OD 11GOD.I JAKO SE BOJIM KAKO CU JE VASPITATI-JER JE SUBOTICA JAKO SPECIFICAN GRAD.POZDRAVLJM TE -IVOLJELA BIH DA SE NEKAD VIDIMO-JA CESTO DOLAZIM U NIKSIC.
    jel se ovo odnosi na mene? ako je meni upuceno, mozemo se vidjeti kad ponovo dodjes. Zao mi je zbog tvog iskustva sa cg ali ima svugdje svakakvih iskustava.pozdrav

dobrovoljac_cg
    Guest

Podrazumevano izvinjavam se

Citat Original postavio Anonymous
    Citat Original postavio NIKSICANKA
    jel se ovo odnosi na mene? ako je meni upuceno, mozemo se vidjeti kad ponovo dodjes. Zao mi je zbog tvog iskustva sa cg ali ima svugdje svakakvih iskustava.pozdrav
    ops: izvinjavam se zaboravio sam da se potpisem,ovo gore je moja poruka za tebe. jos jednom pozdrav

Nikšićanka
    Guest

Podrazumevano

:shock: EVO OPET JA "NIKŠIĆANKA". DA SAM RAZOČARANA U CRNOGORCE, JESAM T O T A L N O. SAMO STE DOBRI OVIM ŠMIZLAMA ŠTO UMEJU "LEPO DA CVRKUĆU". MORAM TE PITATI DA LI SI ČITAO "ŽENSKI RODOSLOV". AKO NISI, UZMI OBAVEZNO I ZNAĆEŠ KAD GA PROČITAŠ ZAŠTO TI OVO PIŠEM.
    POZDRAVLJAM TE I PRED NOVU GODINU STIŽEM U NIKŠIĆ.

Aktivan član
    Učlanjen
    28.09.2003.
    Reputaciona moć
    62

Podrazumevano Re: LJEPOTANI

Citat Original postavio iron
    nego sto nego lijepi slike smo bre slike.

Početnik
    Učlanjen
    18.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Realno, zavisi od ukusa. Meni licno odgovaraju. Lijepi su STVARNO!!! Malo vole da slazu u vezi, malo da se hvale (ne svi) drustvu, da se ponasaju kao da im nema ravnih. Pozdrav svim Podgoricanima :wink: [/b]

dobrovoljac_cg
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Nikšićanka
    :shock: EVO OPET JA "NIKŠIĆANKA". DA SAM RAZOČARANA U CRNOGORCE, JESAM T O T A L N O. SAMO STE DOBRI OVIM ŠMIZLAMA ŠTO UMEJU "LEPO DA CVRKUĆU". MORAM TE PITATI DA LI SI ČITAO "ŽENSKI RODOSLOV". AKO NISI, UZMI OBAVEZNO I ZNAĆEŠ KAD GA PROČITAŠ ZAŠTO TI OVO PIŠEM.
    POZDRAVLJAM TE I PRED NOVU GODINU STIŽEM U NIKŠIĆ.
    Nisam procitao tu knjigu ali cu je procitati ako je ti preporucujes.Rekao sam ti da na svakoj strani postoje izuzeci.Nije te dugo bilo da odgovoris pa sam mislio da si i zaboravila.Drago mi je da si se javila

NIKŠIĆANKA
    Guest

Podrazumevano

ops: NISAM TE ZABORAVILA, SAMO SE JAVLJAM KAD NEMAM POSLA JER ŠEFICA MI NEDOZVOLJAVA DA ODMORIM - HA,HA, ŠALIM SE. POZDRAVLJAM TE I OBAVEZNO PROČITAJ KNJIGU, JA SAM SE NEGDJE PRONAŠLA U NJOJ - A BAŠ BIH VOLJELA DA ZNAM KAD JE PROČITAŠ, ŠTA MISLIŠ???

dobrovoljac_cg
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio NIKŠIĆANKA
    ops: NISAM TE ZABORAVILA, SAMO SE JAVLJAM KAD NEMAM POSLA JER ŠEFICA MI NEDOZVOLJAVA DA ODMORIM - HA,HA, ŠALIM SE. POZDRAVLJAM TE I OBAVEZNO PROČITAJ KNJIGU, JA SAM SE NEGDJE PRONAŠLA U NJOJ - A BAŠ BIH VOLJELA DA ZNAM KAD JE PROČITAŠ, ŠTA MISLIŠ???

Vidim da si se ovoga puta odmah odlucila da odgovoris. Procitacu knjigu i to vrlo brzo ako uspijem da je nabavim.Interesuje me samo ko je autor. Pa cu ti iznijeti svoje misljenje o tome. Mozda bi bilo dobro da nastavimo dopisivanje preko maila jer mi se cini nekako jednostavnije i ljepse. Odgovori sta mislis o tome.Pozdrav

NIKŠIĆANKA
    Guest

Podrazumevano

AUTOR KNJIGE JE LJILJANA ĐUROVIĆ-HABJANOVIĆ. KNJIGU MOŽEŠ DA NAĐEŠ U SVIM KNJIŽARAMA. SVOJ E-MAIL NEMAM, JER TRENUTNO NEMAM KOMPJUTER (TO JE DUGA PRIČA - O TOM DRUGI PUT). TRENUTNO PIŠEM SA KOMPJUTERA IZ FIRME, PA NEK OSTANE OVAKO ZA SADA. POZDRAVLJAM TE I NADAM SE DA ĆEŠ MI POSLE PROČITANE KNJIGE PISATI NEŠTO OPŠTIRNIJE O SEBI - I MOŽDA ĆEŠ PROMENITI NEKA MIŠLJENJA... POZDRAV - NIKŠIĆANKA

dobrovoljac_cg
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio NIKŠIĆANKA
    AUTOR KNJIGE JE LJILJANA ĐUROVIĆ-HABJANOVIĆ. KNJIGU MOŽEŠ DA NAĐEŠ U SVIM KNJIŽARAMA. SVOJ E-MAIL NEMAM, JER TRENUTNO NEMAM KOMPJUTER (TO JE DUGA PRIČA - O TOM DRUGI PUT). TRENUTNO PIŠEM SA KOMPJUTERA IZ FIRME, PA NEK OSTANE OVAKO ZA SADA. POZDRAVLJAM TE I NADAM SE DA ĆEŠ MI POSLE PROČITANE KNJIGE PISATI NEŠTO OPŠTIRNIJE O SEBI - I MOŽDA ĆEŠ PROMENITI NEKA MIŠLJENJA... POZDRAV - NIKŠIĆANKA
    Potrudicu se sto prije da nabavim tu knjigu.Ne znam kako mislis da promijenim misljenje. Moje misljenje je izgradjeno na osnovu nekih sopstvenih iskustava i desavanjima u mom zivotu. Pa ne bih bas o sebi ovako javno, nacicemo nacina da saznamo nesto vise jedno o drugom. Pozdravljam te sad

NIKŠIĆANKA
    Guest

Podrazumevano

Nisam mislila da ćeš ti lično promjeniti mišljenje - nego kad pročitaš knjigu da tek onda razgovaramo - šta misliš.

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •