Sta da radim?

>Annabel Lee<

Veoma poznat
Poruka
12.505
E ovako, prosto nisam znala gde ovu temu da postavim pa neka ostane ovde...
Imam jedan mali problem, a bih od vas zatrazila savet.
Pa da pocnem... Kao sto sam vec rekla, udata sam i imam cerku. Moja najbolja drugarica je takodje udata i ima dvoje dece. Ja i muz se veoma druzimo sa njima, cesto smo kod njih ili oni kod nas, izlazimo zajedno... Pre par dana, oni su dosli kod nas na rucak. Posle rucka, moj muz je skoknuo da kupi cigarete, drugarica je otisla u toalet, a ja sam otisla u kuhinji da pristavim kafu. Tada je u kuhinji usao muz moje drugarice, i da ne odugovlacim,rekao mi je da mu se svidjam, da sam prosto neodoljiva, da je oduvek zeleo da me ima, bla bla... prosto nisam mogla da verujem, mislila sam da se sali... znamo se 6 god i nikad nista nisam primetila ali eto... :dash:
Od tog dana izbegavam da se sretnem sa njim kao i sa drugaricom, stalno izmisljam neke razloge jer stvarno neznam kako da se ponasam:think:
O ovome ni muzu nisam nista rekla, a o drugarici da i ne pominjem... Sta da radim?:besna:
 
E ovako, prosto nisam znala gde ovu temu da postavim pa neka ostane ovde...
Imam jedan mali problem, a bih od vas zatrazila savet.
Pa da pocnem... Kao sto sam vec rekla, udata sam i imam cerku. Moja najbolja drugarica je takodje udata i ima dvoje dece. Ja i muz se veoma druzimo sa njima, cesto smo kod njih ili oni kod nas, izlazimo zajedno... Pre par dana, oni su dosli kod nas na rucak. Posle rucka, moj muz je skoknuo da kupi cigarete, drugarica je otisla u toalet, a ja sam otisla u kuhinji da pristavim kafu. Tada je u kuhinji usao muz moje drugarice, i da ne odugovlacim,rekao mi je da mu se svidjam, da sam prosto neodoljiva, da je oduvek zeleo da me ima, bla bla... prosto nisam mogla da verujem, mislila sam da se sali... znamo se 6 god i nikad nista nisam primetila ali eto... :dash:
Od tog dana izbegavam da se sretnem sa njim kao i sa drugaricom, stalno izmisljam neke razloge jer stvarno neznam kako da se ponasam:think:
O ovome ni muzu nisam nista rekla, a o drugarici da i ne pominjem... Sta da radim?:besna:

reci mami!
to je spas!

pa normalno da ces da kazes muzu, ako vec tom tipu ne umes da zacepis usta!

ili uzivuckas u tome, pomalo?
:per:
 
Hm,glupava situacija.
Ja bih mozda jedino rekla muzu moje drugarice da se mane glupavih razmisljanja i ideja,da mu vise nikad ne padne napamet glupost te vrste....
Cisto da bi se smirio i da te ne bi opterecivao.
Verujem da nisi u stanju da odmah kazes svojoj drugarici istinu koja bi nju mogla mnogo da povredi.
Bas zato bih ja ''pripretila''njemu,jer verovatno mu ne ide u prilog da ona to sazna....
 
Kretencina.
Ali nemoj da budes zrtva manijaka samo sto hoces da zastitis ljude oko sebe (drugaricu, muza). Nastavice da te maltretira ako ne reagujes. Pripreti mu i vidi sta ce da se desi!

Da li ti je to dobra drugarica? Ako i nije, prekini kontakt sa njima, izmisli nesto, proredi vidjanje dok ne shvate.
Ako jeste, je.biga, stvarno odvratno.
 
Kretencina.
Ali nemoj da budes zrtva manijaka samo sto hoces da zastitis ljude oko sebe (drugaricu, muza). Nastavice da te maltretira ako ne reagujes. Pripreti mu i vidi sta ce da se desi!

Da li ti je to dobra drugarica? Ako i nije, prekini kontakt sa njima, izmisli nesto, proredi vidjanje dok ne shvate.
Ako jeste, je.biga, stvarno odvratno.

Najbolja drugarica, druzimo se vec 9 god... :dash:
 
Da slazem se sa zvezdanom ...reci muzu....mislim i ovako ih izbjegavas....:confused:...
uh jes' nezgodno....hoces li reci drugarici?
Mislim cesto se ovako u rl postavlja pitanje medju drugaricama...kao da li bi ti meni rekla ako bla,bla....kao ja bi tebi rekla......sve naravno dok ne dodje do neke situacije....gdje se na kraju ipak bira cutanje....:confused:
 
Da slazem se sa zvezdanom ...reci muzu....mislim i ovako ih izbjegavas....:confused:...
uh jes' nezgodno....hoces li reci drugarici?
Mislim cesto se ovako u rl postavlja pitanje medju drugaricama...kao da li bi ti meni rekla ako bla,bla....kao ja bi tebi rekla......sve naravno dok ne dodje do neke situacije....gdje se na kraju ipak bira cutanje....:confused:

Situacija je da gora ne moze biti... :thumbdown: Ne znam dal da joj kazem, nekako mi bas zao, jer onaje toliko zaljubljena u njega i toliko mu se divi da stvarno ne mogu...:dash:
A mom muzu cu reci, mislim da ce bi biti lakse
 
Najbolja drugarica, druzimo se vec 9 god... :dash:

ma nemoj njoj nista da pricas, to je zeznuto...zamilsli da tebi drugarica kaze da joj se nabacuje njen muz...a koliko vidim prilicno si mlada, sujeta proradi...ti si kriva...

ali tom tipu obavezno da stavis do znanja, ozbiljno i bez ikakve zajebancije da te ne zanima, i da te ostavi na miru. i da se stidi. malo ga izvredjaj, izgleda da je seljcina...

a reci i muzu, da ne bi ti nadrljala, kao ocijukala sa njim. glupo je porediti...ali tvj odnos sa muzem treba da ti bude najbitniji, i posto nista nisi skrivila i nemas cega da se stidis, samo imas problem, poveri mu se i zamoli ga da zajedno to resite...

ja bih tako....teoretski...kad bi mi se desilo...ustvari ja bih slomila tiganj tom tipu o glavu u praksi, al dobro, ja sam ja...a ovo je dobrionameran savet...
 
ma nemoj njoj nista da pricas, to je zeznuto...zamilsli da tebi drugarica kaze da joj se nabacuje njen muz...a koliko vidim prilicno si mlada, sujeta proradi...ti si kriva...

ali tom tipu obavezno da stavis do znanja, ozbiljno i bez ikakve zajebancije da te ne zanima, i da te ostavi na miru. i da se stidi. malo ga izvredjaj, izgleda da je seljcina...

a reci i muzu, da ne bi ti nadrljala, kao ocijukala sa njim. glupo je porediti...ali tvj odnos sa muzem treba da ti bude najbitniji, i posto nista nisi skrivila i nemas cega da se stidis, samo imas problem, poveri mu se i zamoli ga da zajedno to resite...

ja bih tako....teoretski...kad bi mi se desilo...ustvari ja bih slomila tiganj tom tipu o glavu u praksi, al dobro, ja sam ja...a ovo je dobrionameran savet...

Hvala na savetu, mislim da si u pravu... :hvala:
 
Situacija je da gora ne moze biti... :thumbdown: Ne znam dal da joj kazem, nekako mi bas zao, jer onaje toliko zaljubljena u njega i toliko mu se divi da stvarno ne mogu...:dash:
A mom muzu cu reci, mislim da ce bi biti lakse

Situacija je brrrr uzas...stvarno....:confused:
Ne znam kako onda da se i dalje druzis s njom....mislim postavice ti pitanje sto ih izbjegavas itd....pazi da on ne kaze nesto da preokrene pricu u njegovu "korist"....da ne ispadnes "grbava" ni kriva ni duzna....sutra muzu odmah reci...a dalje vidite zajedno sta i kako....
 
Situacija je brrrr uzas...stvarno....:confused:
Ne znam kako onda da se i dalje druzis s njom....mislim postavice ti pitanje sto ih izbjegavas itd....pazi da on ne kaze nesto da preokrene pricu u njegovu "korist"....da ne ispadnes "grbava" ni kriva ni duzna....sutra muzu odmah reci...a dalje vidite zajedno sta i kako....

to je stvarno pitanje. ali ja mislilm da ako taj covek shvati da ti nisi za to, nece te uznemiravati, aako ikad nesto pomene ti od toga napravi zajebanciju...naravno uz muzevljevu podrsku...ako uopste nastavite da se vidjate...

srecno. zeznuta situacija....

nadam se da te drugarica poznaje i da ima poverenja u tebe...
 
То 85 у нику је вероватно годиште. Да будем искрена да се мени у тим годинама (24) десила таква ситуација (а имала сам мање-више сличну) не бих имала петљу да кажем. У овим садашњим годинама и са искуством које имам бих рекла без задршке иако бих можда тиме унесрећила другарицу. Ако је муж кретен (а очигледно да јесте) - неће се променити. Сада наваљује на тебе, касније ће на неку другу, па трећу итд. и она ће кад тад сазнати са каквим типом има посла. Што пре сазна лакше ће јој бити да га остави и нађе другог или да научи да живи са тим. Најгоре је да неко проведе живот у лажи и да се ти после осећаш одговорно за то и имаш грижу савести. Најгоре што може да се деси ако кажеш је да се она наљути и на неко време прекине контакт са тобом али то ће проћи. Ионако не можете да имате нормалан однос ако се њен муж тако понаша - најбоље је рећи одмах да жена зна за кога се удала. Ја лично бих волела да знам, да сам на њеном месту а прећуткивање бих сматрала за саучесништво па макар ни никад и не погледала тог типа.
 
... reci muzu i drugarici i to sto pre...
... ionako ce se muz pitati zasto si tako odugovlacila da mu kazes...
....i drugarica ce se to pitati
(ali verujem da ce njena prva reakcija biti da ti preterujes, da je njen dragi tako otvoren i srdacan sa svima, da ti "ucitavas" svasta i sl.)
no, nemoj da te to zbunjuje, on je njen problem.

... nego, ono glavno: sto duze odugovlacis da kazes muzu i drugarici to vise taj tip misli da ima prodju kod tebe, da ima nade, da se neckas i slicno....

jer, taj tip te je napravio saucesnicom jedne tajne i ti i dalje cutanjem pristajes na to da budes deo te njegove igre u koju te je uvukao!
 
... reci muzu i drugarici i to sto pre...
... ionako ce se muz pitati zasto si tako odugovlacila da mu kazes...
....i drugarica ce se to pitati
(ali verujem da ce njena prva reakcija biti da ti preterujes, da je njen dragi tako otvoren i srdacan sa svima, da ti "ucitavas" svasta i sl.)
no, nemoj da te to zbunjuje, on je njen problem.

... nego, ono glavno: sto duze odugovlacis da kazes muzu i drugarici to vise taj tip misli da ima prodju kod tebe, da ima nade, da se neckas i slicno....

jer, taj tip te je napravio saucesnicom jedne tajne i ti i dalje cutanjem pristajes na to da budes deo te njegove igre u koju te je uvukao!

kazi muzu odma

i ima da padne grupnjak ili tepanje trece nema :)

sto duze cekas da mu kazes to vise ima da posumlja
na ko zna sta ..
 
Ne želim da izgleda da pametujem ali šta ako 1) Kada bude rekla drugarici drugarica napadne nju, pričom ljubomorna si, napadaš mog muža..Onda pita muža a muž naivan nije istina ona se nabacivala meni, ja je nisam hteo, pa da nas rastavi priča da sam ja nju startovao. (Ovo je primer koji se desio)
Ja bih za sad samo rekla mužu, drugarici ne..
 
Prvo mužu, pa drugarici! Što da ne kaže drugarici- od čega da je poštedi??! I ona će se naljtiti! Pa, dobro- prestaćete da se družite a onda će život da joj pokaže da joj je muž takav-nepopravljiv i da se nabacuje tek tako, iz razonode raznim drugim drugaricama...
Ja bih tako...
 
ćuti, nikome ne pričaj, pogotovu ne mužu i drugarici..šo da prafiš omrazu, a sebi probleme zbog jednog mamlaza...tog ispreskači kad te sledeći put spopadne onako damski i moralno...lekcija jedna da drži šape k sebi......a drugaricu pujdaj nako, ženski, da vidi sa kojim je krembilom u vezi, al ništa lično ne pominji i to ako ti je stalo do drugarice,ako ne..onda niša.......
 
E ovako, prosto nisam znala gde ovu temu da postavim pa neka ostane ovde...
Imam jedan mali problem, a bih od vas zatrazila savet.
Pa da pocnem... Kao sto sam vec rekla, udata sam i imam cerku. Moja najbolja drugarica je takodje udata i ima dvoje dece. Ja i muz se veoma druzimo sa njima, cesto smo kod njih ili oni kod nas, izlazimo zajedno... Pre par dana, oni su dosli kod nas na rucak. Posle rucka, moj muz je skoknuo da kupi cigarete, drugarica je otisla u toalet, a ja sam otisla u kuhinji da pristavim kafu. Tada je u kuhinji usao muz moje drugarice, i da ne odugovlacim,rekao mi je da mu se svidjam, da sam prosto neodoljiva, da je oduvek zeleo da me ima, bla bla... prosto nisam mogla da verujem, mislila sam da se sali... znamo se 6 god i nikad nista nisam primetila ali eto... :dash:
Od tog dana izbegavam da se sretnem sa njim kao i sa drugaricom, stalno izmisljam neke razloge jer stvarno neznam kako da se ponasam:think:
O ovome ni muzu nisam nista rekla, a o drugarici da i ne pominjem... Sta da radim?:besna:

Ako kazes drugarici postoji mogucnost da ti prvo ne veruje, a kad bi ona nesto rekla svom muzu postoji mogucnost da joj kaze da to nije tacno i na kraju ces ti ispasti kriva. Ovako reci svom muzu i sve ce biti ok, zajedno cete naci resenje :ok:.
 
ako kazes drugarici racunaj da vise necete biti drugarice,ako njen muz nema drugih vecih gresaka ona ce ostati s njim a ti ces uvek da je podsecas na tu neprijatnu epizodu,pa ce za pocetak zajednicka druzenja da se ukinu,a posle ce polako poceti i tebe da izbegava
ako si ti ok s tim,reci
ako kazes muzu on ce pozeleti da mu razbije glavu,mozda ce to i uraditi jednom prilikom,uglavnom zaboravi na zajednicke ruckove,izlete,izlaske,a i kad budes isla kod drugarice muz ce da sizi,dakle mozes da racunas samo na druzenje s njom 1 na 1,i to ili kod tebe ili napolju,samo vas dve
eto,covek je debil do cega je doveo glupom izjavom :roll:
mene zanima kako si ti reagovala kad ti je on to izjavio
 

Back
Top