Ko je Jasmina Lehlajtner!

Torrente Bgd

Buduća legenda
Poruka
34.549
AMERIKA PODMEĆE SRPSKIM LEKARIMA

DR TATJANA RADOSAVLJEVIĆ, DIREKTOR LEKARSKE KOMORE SRBIJE

• Priča o navodnoj krađi organa, baš kao i laž o mučenju retardirane dece, plasirane su iz SAD kako bi se naši lekari izjednačili sa albanskim kasapima iz „Žute kuće”, ukazuje dr Radosavljević

Mnogo toga je nejasnog, čak i sumnjivog u „slučaju Ranković”, tvrdi direktor Lekarske komore Srbije dr Tatjana Radosavljević. Ona podseća da priča o navodnoj krađi bubrega nije prvi pokušaj podmetanja srpskim lekarima. Hajka na zdravstvo Srbije, kao i na prihvatilišta za nezbrinutu decu traje, sa manjim prekidima, pune tri godine. Radosavljevićeva naglašava da Komora štiti prevashodno prava pacijenata, ali i pravo na odbranu lekara od neosnovanih optužbi.

• Da li je zaista bilo krađe organa u srpskim bolnicama?
- Da je bilo, tako nešto tzv. spoljni faktor ne bi dozvolio da sakrijemo. Priča o navodnoj krađi bubrega brzo je splasnula zbog toga što je bila zasnovana samo na optužbama, ali i zato što smo zahtevali javnu medicinsku istinu, što smo posedovali pisane izveštaje dveju komisija - unutrašnje i takozvane spoljne inspekcije. Dakle, Komora je zahtevala da se dođe do istine, nije branila ovu ili onu stranu.

Policija proverila sve dosijee lekara

Lekarska komora Srbije jedina je u okruženju, pre početka svoga obnovljenog rada, sve biografije svojih lekara, a njih je 29.000, podvrgla detaljnoj policijskoj proveri. Hteli smo na startu da odvojimo kukolj, da krenemo čisti u očuvanje zdravlja naših građana. U tome smo uspeli, kaže dr Radosavljević.

• Ipak, utisak je da je Komora stala na stranu lekara Kliničkog centra Srbije?
- Komora je samo prva ukazala na neke nedostatke u optužbama. Ukazala na sumnjivost dokumentacije koja je ponuđena kao dokaz za, priznajem, veoma teške optužbe.

• Prvi put govorite o nedostacima ponuđene dokumentacije?
- Pažljivo smo pregledali ceo optužujući ponuđeni materijal. Tom prilikom utvrdili smo da se na pokazanom snimku ne vidi ugrađeni veštački graft na aorti, a on je morao da se vidi. Zbog te činjenice posumnjali smo da taj snimak nije Rankovićev. Mislim da je Rankovićeva nesreća s jedne strane, a sreća s druge jer mu je život spasen, zloupotrebljena u neke druge svrhe.

Biće još podmetačina

• Pominju se i drugi slučajevi krađe bubrega?
- Uverena sam da je to samo najava za buduće afere, što znači da priča o podmetanjima nije završena. Dakle, biće ih još, u zavisnosti od potreba naručioca i date političke situacije. Za tako nešto treba se pripremati iz razloga da nam ne izazovu takve šokove kao ova sa Rankovićevim bubregom.

• Budite konkretniji?
- Cela ova priča nije potekla od Rankovića već od laboranta, inače lekara u pokušaju Jasmine Lehlajtner. NJu pitajte u ime koga i zbog čega je sve ovo uradila?

• Pomenuli ste i spoljni faktor, na koga ste mislili?
- I vi se sada pravite „toša”. Kao, ne sećate se one podmetačine oko maltretiranja i mučenja ometene dece u razvoju u Stamnici. Ta afera pokrenuta je pred odluku o statusu Kosova. Pokrenuo ju je građanin SAD, zemlje koja je na silu otcepila KiM od Srbije. I zbog te laži niko nije odgovarao, ali je zato Srbija imala mnogo problema. I ovaj bubreg bio je u toj funkciji. Trebalo je albanske kasape iz „Žute kuće” gurnuti u drugi plan, a srpske lekare pretvoriti u monstrume.
 
Tipičan predstavnik beogradske intelektualne elite....

A ko je Danijela Štajnfild
images


Ili Ana Štajdohar
images
 
Poslednja izmena:
...pa ta ludaca koja je setala okolo sa covekom koji joj se "pozalio" da su mu lekari u klinickom centru maznuli bubreg koliko god da je nestrucna i bez mozga ne bi mogla da dobije toliki publicitet da neko iza toga nije stajao


Б 92?

Колико се сећам та емисија је била на тој ТВ станици, можда грешим?
 
Б 92?

Колико се сећам та емисија је била на тој ТВ станици, можда грешим?

...pa uglavnom oni imaju te fore tipa srbi coporativno ugrozavaju cigane kad neka budala nacrta kukasti krst preko postera, pa ugrozavaju borce za slobodu i demokratiju pisuci mailove....sad su presli na srbe doktore koji maznjavaju organe pacijentima
 
Za ovu Jasminu nisam nikad čula do ovog slučaja, ali mi i ova "direktorka" blago smrducka...Pazi ovo:

Lekarska komora Srbije jedina je u okruženju, pre početka svoga obnovljenog rada, sve biografije svojih lekara, a njih je 29.000, podvrgla detaljnoj policijskoj proveri. Hteli smo na startu da odvojimo kukolj, da krenemo čisti u očuvanje zdravlja naših građana. U tome smo uspeli, kaže dr Radosavljević.
Koliko je dobilo otkaz od tih 29000 lekara?
Otkud smo sad odjednom čisti, a svi znamo koliko nam je zdravstvo u q?
Vodi li ta Komora uopšte računa o stručnosti lekara i kvalitetu zdravstvenih usluga ili samo uzima kintu za licence?

I ovo:
- Uverena sam da je to samo najava za buduće afere, što znači da priča o podmetanjima nije završena. Dakle, biće ih još, u zavisnosti od potreba naručioca i date političke situacije. Za tako nešto treba se pripremati iz razloga da nam ne izazovu takve šokove kao ova sa Rankovićevim bubregom.
Da li je ovaj odgovor najava da će buduće optužbe za nesavesno lečenje biti odbacivane kao "podmetačina zapadnih sila"?

Ne, ne, ne sviđaju mi se uopšte ni jedna ni druga gospodža...
 
...za probleme u zdravstvu nisu krivi lekari nego politicari a ove afere i sluze za to da se krivica prebaci sa politicara na lekare....kao sto se forsiraju i ostale afere koje kao treba da dokazu da je za stanje u drustvu kriv narod a ne vlast... tipa narod fasisoidan, genocidan....lekari monstrumi i tako

...i onda dobijes likove kao ovaj didulidudu koji manijaci po forumu sa pricama da mi u stvari i zasluzujemo vlast koju imamo jer u stvari iz nista i ne moze da se dobije nesto
 
Poslednja izmena:
Za ovu Jasminu nisam nikad čula do ovog slučaja, ali mi i ova "direktorka" blago smrducka...Pazi ovo:


Koliko je dobilo otkaz od tih 29000 lekara?
Otkud smo sad odjednom čisti, a svi znamo koliko nam je zdravstvo u q?
Vodi li ta Komora uopšte računa o stručnosti lekara i kvalitetu zdravstvenih usluga ili samo uzima kintu za licence?

I ovo:

Da li je ovaj odgovor najava da će buduće optužbe za nesavesno lečenje biti odbacivane kao "podmetačina zapadnih sila"?

Ne, ne, ne sviđaju mi se uopšte ni jedna ni druga gospodža...

Пази, чињеница је да нам је здравство у ку., али да би се неком извадио бубрег то је знаш која процедура, мислим сати опетисања и тим од бар 3-4-5 хирурга плус сво помоћно особље, 2 анестезиолога, па 3-4 инструментарке...ма много људи. Тај случај не би прошао неопажен да се радио у болници, како је тврдио дотични коме је као фалио бубрег.

А госпоЏа из коморе наравно да смрдуцка.
Мис'им којих су они то 29 хиљада лекара проанализирали?....ево, јуче ми прича другарица како су јој бабу у ''Драгиши'' оперисали са тешком аритмијом тек кад су ставили лову у коверат...сви су они повезани са политичарима и сви су заслужили бајбокану.:evil:
А све би могли да их похватају, као др Еугена, да воља постоји.
 
sa svim navedenim stavovima se slazem B92 je TV koja maksimalno "podrzava" srbski narod, jevreji, amerika...
I ja mislim da je ona podmetnuta od strane svetskih mocnika da podrivaju drustvo i sa te strane....
ALI, HVALA BOGU DA I ONA POSTOJI ! ! ! Mene su doktori mogli ubiti da nisam reagovao sa svojim obrazovanjem! Grlo mi je bilo inficirano sa smrtonosnom bakterijom, a oni me lecili sa pantenolom - bez uzimanja brisa rekavsi da to nije nista strasno, da je to samo manja upala!!!!!!! Preko advokata sam morao izdejstvovati da idem kod specijaliste da me on pregleda !!!!!!!!!!!!
Kao posledicu imam hronicnu upalu grla i bukvalno se nesmem vode napiti jer mi odmah grlo ode u ofsajd. Zedan sam vec tri meseca zbog strucnosti nasih lekara, a i ostacu do kraja zivota !!!!! A sta kaze zakon? Nista! Doktor i kad namerno usmrti choveka moze se veoma lako izvuci. samo pratite sta se desava sa slucajevima sa smrtnim ishodom pa cete videti o chemu pricham, koliko ce se voditi ti sporovi.... Odvratno. Znaci, drzava apsolutno ne zastupa pacijenta. Na svu srecu vas koji ste ostavljali postove, niste bili u situaciji da se licno uverite u ovo sto pisem.
Ja cu probati da dodjem do te zene pa da se konsultujem sa njom oko ovog mog slucaja i eventualne tuzbe protiv doma zdravlja backa palanka...
 
А све би могли да их похватају, као др Еугена, да воља постоји.

За овог човека сам чула од његове пријатељице докторке, која га познаје од детињства, као и његову породицу
и порекло, да потиче из веома богате породице, да је одличан лекар, веома образован и интелигентан човек и
тврди да је цела ствар намештаљка.

Што се теме тиче у нашем здравству има разних проблема, али генерално наши лекари и медицинско особље су
на високом нивоу, а прича о крађи органа спада у домен научне фантастике и све је то у функцији специјалног
рата који се већ две деценије води против нас.
 
OK, na kraju je pokazano da nije bilo krađe bubrega.

Ali kad pogledaš, čoveku je prvo rečeno da nema bubreg, pa onda da ga ipak ima, al' se osušio. Wtf?!?!
Prosto da se zapitaš šta li će sledeći lekar da mu kaže..."Znate, jeste osušeno, ali to vam je jetra"
Katastrofa.
 
Лекари нису богови, и ту и тамо погреше у дијагнози, лечењу... Пацијенти би требало и сами да се позабаве
собом и у ери информатике, да потраже неке корисне информације путем интернета, а не да верују лекарима
безрезервно.
 
Ceo događaj je trajao par dana i odjednom je sakriven i nepriča se o njemu na medijima.
Nema objašnjenja u ispravnost prvobitnih snimaka da li čovek ima bubreg ili nema.
S obzirom na svakojake pojave,najgore bi bilo da je i to stvarnost i da se organi tako nabavljaju zbog preprodaje a da je to sakriveno zbog morbidnosti.
Sećamo se sumnji i na krađu dece iz porodilišta,a da su objavljena kao mrtvorođena.
Današnjica je surova i ko ne garantuje da i ovo nije istinito.
 
Za ovu Jasminu nisam nikad čula do ovog slučaja, ali mi i ova "direktorka" blago smrducka...Pazi ovo:


Koliko je dobilo otkaz od tih 29000 lekara?
Otkud smo sad odjednom čisti, a svi znamo koliko nam je zdravstvo u q?
Vodi li ta Komora uopšte računa o stručnosti lekara i kvalitetu zdravstvenih usluga ili samo uzima kintu za licence?

I ovo:

Da li je ovaj odgovor najava da će buduće optužbe za nesavesno lečenje biti odbacivane kao "podmetačina zapadnih sila"?

Ne, ne, ne sviđaju mi se uopšte ni jedna ni druga gospodža...[/quote]

Tu se potpuno slažem:ok:
 
standarna prica domacih hohstaplera i bitangi , jes da ne rade svoj posao kako valja, korumpirani su i kradu na sve strane ali za to je sve kriva Amerika koja nam otima Kosovo ,a inace bi svi bili casni i posteni al eto zli Ameri otimaju Kosovo pa pojedini lekari od muke moraju da traze mito za vadjenje fuckin krajnika.
A jos ako je u pricu umesana i osoba izrazito sumnjivog prezimena (sto je za prosecnu balkansku seljacinu svako kome se prezime ne zavrsava na ic ) onda je vise nego jasno da je u pitanju neka zavera protiv nasih postenih i casnih lekara , sa ciljem uzimanje Kosova jel da .
 
Poslednja izmena:
Ceo događaj je trajao par dana i odjednom je sakriven i nepriča se o njemu na medijima.
Nema objašnjenja u ispravnost prvobitnih snimaka da li čovek ima bubreg ili nema.
S obzirom na svakojake pojave,najgore bi bilo da je i to stvarnost i da se organi tako nabavljaju zbog preprodaje a da je to sakriveno zbog morbidnosti.
Sećamo se sumnji i na krađu dece iz porodilišta,a da su objavljena kao mrtvorođena.
Današnjica je surova i ko ne garantuje da i ovo nije istinito.


...naravno da se ne prica - ona koja je izasla sa ovom pricom u javnost valjda ne treba da snosi nikakve posledice... a prica je takva da samo poluobrazovani svet moze da je prihvati i da u nju poveruje
 
Лекари нису богови, и ту и тамо погреше у дијагнози, лечењу... Пацијенти би требало и сами да се позабаве
собом и у ери информатике, да потраже неке корисне информације путем интернета, а не да верују лекарима
безрезервно.

 

Back
Top