Ima li realnih komunista na net-u?
Prikazujem rezultate 1 do 22 od 22

Tema: Ima li realnih komunista na net-u?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Ima li realnih komunista na net-u?

Ako ima, prijavite se da znam da postojite. zajedno smo jaci!

jaa
    Guest

Podrazumevano

Ne znam da li ima komunista(lopova), ali znam da ima antikomunista!!! S' verom u Boga, za Kralja i Otadzbinu !!!!

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio jaa
    Ne znam da li ima komunista(lopova), ali znam da ima antikomunista!!! S' verom u Boga, za Kralja i Otadzbinu !!!!
    Ma da,Zivkovic and company su POSTENJACINE! Sad se pokazase svi,ovih dana.Sta li cemo sve cuti kad se DOS i bukvalno raspadne?????Prosto me strah koliko su se za ovo malo vreme nakrali.
    Pa taj nas PRESEDNIK VLADE,posto sam Nislija,mnogo lepo znam,imao je malo preduzece i radnju.I PROPAO JE...a sad vodi drzavu? Ma daj bre

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano

Pitanje je bilo jasno, ako nisi komunista ne treba ni da se javljas!

Za "Gosta"- samo tako pljuni po kapitalistima, mada i medju njima ima postenih, ali malo!

jaa
    Guest

Podrazumevano

Ma ko vam je komunjare pomenuo Zivkovica, ali cak je i on posteniji od vasih komunjarcina (Tito, Milosevic, Baba Jula, da ne pricam o svetskim komunjarskim lopovcinama!!! I zasto se vi jadni zaludjujete kada je komunizam MRTAV, jedino da se preselite u Kinu ili na Kubu!!! I ima da vas jase i Zivkovic i svi kapitalisti do kraja zivota, pomirite se sa tim! BAS MI JE DRAGO!!!

cegacvarak
    Guest

Podrazumevano

Ima, ima.... u istoriji

Guest

Podrazumevano

Ma ko vam je komunjare pomenuo Zivkovica, ali cak je i on posteniji od vasih komunjarcina (Tito, Milosevic, Baba Jula, da ne pricam o svetskim komunjarskim lopovcinama!!! I zasto se vi jadni zaludjujete kada je komunizam MRTAV, jedino da se preselite u Kinu ili na Kubu!!! I ima da vas jase i Zivkovic i svi kapitalisti do kraja zivota, pomirite se sa tim! BAS MI JE DRAGO!!!
    Zivkovic pametan covek? Ti si more lud malo!

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Zivkovic pametan covek? Ti si more lud malo!
    PARDON,ispravka:Zivkovic POSTEN covek?

Djuka
    Guest

Podrazumevano HA HA KOMENTAR

Ma jebite se vi koji ste protiv ove vlasti.U sustini gde ste vi videli da je i jedna vlast sto posto cista.Ali krivi ste VI VI narod,jer stalno huskate protiv vlasti.A sta ste ucinili da bude bolje,da pomognete reformama -nista!Samo stenjete krkate i nista ne radite! Po firmama se krade repro materijal,evo moj komsija iz Ju zeleznice svako vece kombijem sa posla dotera po 2-3 bureta nafte i preprodaje.A ne zakljucuje onda zasto mu je manja plata+ne misli dokle ce raditi njegov sin koga su primili pre neki dan.Pa gde ce da radi kad firma PUCA!!! NIsta bolje ni sa drugim firmama ni sa drugim ljudima! PODRIVA TE BRACO TEMELJE SVOJE KUCE, PA SE BUNITE STO SE KUCA RASPADA!!!!!!!!!!!!!!!!

jaa
    Guest

Podrazumevano

to Djuka majstore!!!

Miskin
    Guest

Podrazumevano

Pojasni, sta znaci "realni komunista"? Clan komunisticke partije? Osoba osetljiva na patnje drugih, spremna da se bori protiv drustvene nepravde. Na koji nacin? Kroz institucije, ili revolucijom?
    Ideja jednakosti, bratstva, solidarnosti medju ljudima je divna, ali strasno zloupotrebljavana...(i nisu je zloupotrebljavali samo komunisti, nego ko god je pozeleo). Ali, to nije razlog da se od nje odustane... Svejedno koja ideologija je zastupa... Che je neuprljan simbol teznje ljudi da budu ravnopravni, slobodni, braca. Je l' to "realni komunista"? Ako jeste, dobro bi bilo da ih je vise.

Početnik
    Učlanjen
    28.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano aloha ...

me gosto da fidel
    sta da radim kad mi je coek simpatichan!
    No, crveno je boja ljubavi!
    Mozda nisam bas realan ali bice jednog dana!
    Hasta

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Re: aloha ...

Citat Original postavio joe
    me gosto da fidel
    sta da radim kad mi je coek simpatichan!
    No, crveno je boja ljubavi!
    Mozda nisam bas realan ali bice jednog dana!
    Hasta

Hvala na podrsci JOE

wade
    Guest

Podrazumevano

Komunizam i nacizam su dve strane jednog istog i najopasnijeg drustvenog fenomena koji sa zove TOTALITARIZAM!

Komunizam i nacizam su dva brata tiranina!

Martica
    Guest

Podrazumevano

Kapitalisticku vam... Iskompleksirani, frustrirani workoholics! Nema vajde: skupljaj materijal, sagradi nuklearnu i sve u crnu rupu. Ne vredi ni pokusati, glupom coveku ne mozes dokazati da je glup. Oni hoce dobrovoljno da im mozgovi budu isprani, da rintaju od jutra do mraka, da ne znaju sta im deca vole jer nemaju vremena za njih. Oni rade prekovremeno da bi dolizali sefu. Oni peru kola na pauzi. Oni dobrovoljno rade sa retardiranom decom da bi dolizali sledecem sefu. Oni guraju standard. Oni rade i trecu smenu. Oni jedu gotovu hranu non stop. Oni su hladni. Oni nemaju vremena. Oni su kratkoga uma. Oni nisu radoznali. Oni daju milostinju, ali ne pitaju se zasto taj neko mora na nju da ceka i od nje da zavisi. Oni nemaju vremena za to. Oni imaju "prijatelje" na poslu, oni imaju "prijatelje" za tenis, "prijatelje" za izlaske, "prijatelje" za ruckove, ali nemaju prijatelje. Oni nemaju vremena za to. Oni su efikasni, hladni, modernizovani. Oni su novi svetski poredak. Oni su kapitalisti.
    E vala, ne hvala!

Liberte, fraternite, egalite!

RUS-SKINS
    Guest

Podrazumevano IMA IH NA NESRECU

KOMUNISTA OCIGLEDNO IMA SVE MANJE I MANJE,ALI BI BILO SUPETR KADA IH NE BI BILO. KADA SU SE RUSI ODREKLI KOMUNIZMA,ONDA SE ZNA KOLIKO JE SATI.SVE CRVENE EKSTREMISTE TREBA POSLATI U RADNI LOGOR.80 GODINA SU TERALI LJUDE SAMO DA RADE I OD NJIH PRAVILI NADNICARE.DOCICE VREME KADA CE TAKVI MORATI DA POCNU DA RADE! ARBEIT MACHT FREI!!!!

Guest

Podrazumevano

NARAVNO DA IMA KOMUNISTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A VI CETNICI I USTASE ZASTO VAM BOG NIJE POMOGAO DA BOBIJEDITE U 2 SVJETSKOM RATU?????!!!!!!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    53

Podrazumevano Re: IMA IH NA NESRECU

Citat Original postavio RUS-SKINS
    KOMUNISTA OCIGLEDNO IMA SVE MANJE I MANJE,ALI BI BILO SUPETR KADA IH NE BI BILO. KADA SU SE RUSI ODREKLI KOMUNIZMA,ONDA SE ZNA KOLIKO JE SATI.SVE CRVENE EKSTREMISTE TREBA POSLATI U RADNI LOGOR.80 GODINA SU TERALI LJUDE SAMO DA RADE I OD NJIH PRAVILI NADNICARE.DOCICE VREME KADA CE TAKVI MORATI DA POCNU DA RADE! ARBEIT MACHT FREI!!!!
    To nije tacno! Pravih komunista ima sve vise i vise! Tvoj je problem sto si o komunizmu ucio iz holivudskih filmova i MTV spotova. Treba da citas i izmedju redova. Tu je najcesce i sve napisano!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    27.10.2003.
    Reputaciona moć
    52

Podrazumevano

Austrijski marsal Vindizgrec, koji je 1848. slomio otpor pobunjenog Praga, mudro je primetio:
    "Krv je jedini lek za sve boljke zemlje - komunizam, radikalizam i bezboznistvo."
    Mozda je covek u pravu... Srbija je jos uvek bolesljiva.

Elita Halix (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    358

Podrazumevano Re: Ima li realnih komunista na net-u?

Nisamkomunista,ali sampo politickom opredeljenju levo orijentisan.

crni lepotan nije na forumu
    Слава нашем братскомсавезу народа!
    Elita crni lepotan (avatar)
    Učlanjen
    04.01.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    561

sta je to realni komunista?
    ko se penala lati, od penala i gine :D

Buduća legenda neladm (avatar)
    Učlanjen
    19.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1255

ima! i srcem i dusom!

Slične teme

1. ZLOČINI KOMUNISTA
    Autor aka_Koča u forumu Istorija
    Odgovora: 114
    Poslednja poruka: 26.04.2009., 22:11
  2. Zločini komunista
    Autor Dragan_srbcg u forumu Politika
    Odgovora: 206
    Poslednja poruka: 11.04.2009., 00:10

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu