Zarazena fleska
Prikazujem rezultate 1 do 19 od 19

Tema: Zarazena fleska

Zainteresovan član 16121953 (avatar)
    Učlanjen
    04.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Unhappy Zarazena fleska

imam CANON-USB2.0 flesku i sa jednog kompa sam preuzela dve epizode jedne serije. Dodjem kuci, zavalim se da pogledam epizode, moj kompic ne otvara flesku, probam drugi, i tamo ista stvar. U cemu je problem - da li je fleska zarazena? Pokvarena nije jer na DVD-u radi ali nema titlove. Molim vas kako da proverim flesku, ali korak po korak jer se ja uopste ne razumem u izraze koje medjusobno razmenjujete. Evo, npr. imam 7 godina i trazim pomoc. Hvala.
    ne cini drugome ono sto sebi ne zelis

Primećen član spar (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

Podrazumevano Re: zarazena fleska

Citat Original postavio 16121953 Pogledaj poruku
    imam CANON-USB2.0 flesku i sa jednog kompa sam preuzela dve epizode jedne serije. Dodjem kuci, zavalim se da pogledam epizode, moj kompic ne otvara flesku, probam drugi, i tamo ista stvar. U cemu je problem - da li je fleska zarazena? Pokvarena nije jer na DVD-u radi ali nema titlove. Molim vas kako da proverim flesku, ali korak po korak jer se ja uopste ne razumem u izraze koje medjusobno razmenjujete. Evo, npr. imam 7 godina i trazim pomoc. Hvala.
    skeniraj anti virusnim programom kojeg verovatno imas

Domaćin koca chemist (avatar)
    Učlanjen
    21.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

EEvo ovako devojcice sedmogodisnja, nesmes da diras nista sama ima bz bz struja!Mras ici kod cika majsota da on maloprodzara srafcigerom i tako sredi problem!
    Skromnost se daruje veličinama.
    Kako je teško biti skroman,
    kad si nitko i ništa.

Učlanjen
    04.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Smile Re: zarazena fleska

Cika koco, lepo je sto me saljes kod cika doktora ali ne kazes gde da a nadjem, odnosno, ko to moze da mi proveri.
    Gospodine spar, rekoh da imam 7 godina i kako da skeniram AV (ovo sam videla da se tako pise i super je da ne pisem onu dugacku recenicu).
    Hvala vam obojici na razumevanju ali niste za cuvanje,, sedmogodisnje,, devojcice.

Primećen član Harambasa (avatar)
    Učlanjen
    27.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

ako mislis da je zarazena, onda je najsigurnije da formatiras flesku pa da opet ubacis seriju.

Učlanjen
    21.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Citat Original postavio 16121953 Pogledaj poruku
    Cika koco, lepo je sto me saljes kod cika doktora ali ne kazes gde da a nadjem, odnosno, ko to moze da mi proveri.
    Gospodine spar, rekoh da imam 7 godina i kako da skeniram AV (ovo sam videla da se tako pise i super je da ne pisem onu dugacku recenicu).
    Hvala vam obojici na razumevanju ali niste za cuvanje,, sedmogodisnje,, devojcice.
    Pa znas kako ovde je piraterija zabranjena ali imas avast virus besplatno sa njihovog sajta da skines evo sad cu di dati link! http://www.avast.com/eng/download-avast-home.html sa ove liste odabveri jedan od jezika koji ti najvise odgovaraju dakle srpski i samo idi save na kompijuteru!kad se skine, instaliraj i posle aktiviraj licencnim kljucem koji mozes mailom poruciti besplatno!
    kad si nitko i ništa.

Učlanjen
    21.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    65

Citat Original postavio Harambasa Pogledaj poruku
    ako mislis da je zarazena, onda je najsigurnije da formatiras flesku pa da opet ubacis seriju.
    Ne verujem da joj se isplati to..mrzece je!
    kad si nitko i ništa.

Učlanjen
    04.12.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Red face Re: zarazena fleska

Dragi moj cika koco, ja sam uradila sto si mi kazao ali oko kljuca i narucivanja, nista mi nije jasno.
    Harambaso, ono sto si kazao da uradim, moze, ali kad budem zavrsila barem osnovnu skolu, ovako mogu samo da citam i placem.Hvala vam momci.

Zainteresovan član baskijar (avatar)
    Učlanjen
    17.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    43

Pa ovako, sto lepo ne odes ovde i skeniras lepo on-line, bez da skidas bilo sta. Mada licno, mislim da nas malo zavlacis ali...

Elita niceboy (avatar)
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    5384

Koja je ovo zjb?! 7 god? Kako da ne. A uclanila si se sa 2 god?!
    It's nice to be important,
    but it's more important to be nice.

Primećen član davincovkod13 (avatar)
    Učlanjen
    08.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    44

sta se palis ona samo hoce da joj se doslovno objasni kao detetu od 7g,mada neverujem da se detetu od 7g moze nesto objasniti jer je prilicno tvrdoglavo.a opet neznam koji to avi fajl sadrzi vir.jedino ako je u nekom zipu.add new hardwer iz kontrol panela
    Уз све своје глупости, и ја спадам међу људе

Primećen član DEVIL (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

kako si znala prebaciti te serije na tu flesku?:S ako bas tako KAO nista ne znas

znaci uzmes mis u ruku vuces ga dok ti se ona strelica ne poklopi sa meniem START, koji se nalazi( valjda i kod tebe) u levom uglu, zatim kliknes prsticem desnim na levu tipku na misu. Otvori ti se meni...pa ti onda vuces opet misa tj strelicu do Control Panel u meniu i kliknes opet levim tasterom misa na tu opciju. E sad ti se otvori novi prozor gde vidis ono razlicite particije( particija ti je ono C: ili D: itd itd, gde cuvas podatke,tj hard disk, a hard disk ti je ma who cares what the f hard disk is) zaci ta tvoja fleska je sigurno H: ili G: obicno to tako bude. Pa ti sad odes misom na to slovo H: i kliknes desnim tasterom na to H. E sad ti se otvori meni, gde pise "skeniraj sa tim i tim ativirusom" koji ti sigurno imas, samo nisi svesna da ga imas. I izaberes znaci to "skeniraj sa tim i tim av" posle ti to on lepo skenira, vidi "a ok nema virusa" znaci u redu je sve. Mozda ti je file ostecen, mozda nisi uredno kopirala. Mozda si samo onako iscupala flesku iz usb slota tj iz pc. pa je doslo do ostecenja file-a.
    Sad zasto dvd hoce a pc nece, nemam pojma, pc to proverava drugacije...
    Uzmi prekopiraj te file-s direkt na pc sa fleske, mozda tako bude htelo, nekad zna i to da zeza....
    znaci posle ih startuj sa PC-a a ne sa fleske, pa mozda proradi. Ne mora znaciti da je zarazena. Moguce je ali 97% sam siguran da nije, nego ti tu nesto mutis. Sa kojim programom zelis uopste da otvoris te file-s? Skini sa neta DIVX player, on obicno sve i svasta otvara, ili obicni windows media player je isto sasvim ok. Nemoj avi files pokusavati otvarati sa wordom, programom za slike ili sl...jer nece hteti, hehe...
    Glasacemo da u Bukvaru umesto pesmica budu pc teme, tako da ce i ova sedmogodisnja deca, na vreme biti upucena u stvar

pozdrav

devil
    Ima žena koje tvrde da su svi muškarci isti. Zar to nije malo previše iskustva?

Ističe se
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio DEVIL Pogledaj poruku
    ...pa ti onda vuces opet misa tj strelicu do Control Panel u meniu i kliknes opet levim tasterom misa na tu opciju. E sad ti se otvori novi prozor gde vidis ono razlicite particije( particija ti je ono C: ili D: itd itd, gde cuvas podatke,tj hard disk...
    U Control Panelu se ne vide particije!

Učlanjen
    31.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Citat Original postavio DekiM Pogledaj poruku
    U Control Panelu se ne vide particije!
    sorry, malo sam se....zeznuo

znaci vuces ga tamo "pomozite mi nece da mi padne rec na pamet, a imam os na nemackom" ma
    vuci ga bre na arbeitsplatz i klikni tu....
    uci nemacki

Početnik bejn666 (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Zarazena fleska

devojko ti si dobila auto.exe virus na flashu...mozes ga baciti u djubre.. imao sam ga i ja na flashu, sve sam probao i format i druge kompove pa cak i preko linuxa...sve je bezvredno...

Elita niceboy (avatar)
    Učlanjen
    07.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    5384

Podrazumevano Re: Zarazena fleska

Citat Original postavio bejn666 Pogledaj poruku
    devojko ti si dobila auto.exe virus na flashu...mozes ga baciti u djubre.. imao sam ga i ja na flashu, sve sam probao i format i druge kompove pa cak i preko linuxa...sve je bezvredno...
    decace,ne lupaj gluposti...
    It's nice to be important,
    but it's more important to be nice.

Aktivan član jevta.bg (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    69

Lightbulb Re: Zarazena fleska

Citat Original postavio bejn666 Pogledaj poruku
    Jes vala . Svaki antivirus to skida.
    A ti lepo skeniraj to sa nekim antivirusom i on ce ti ocistiti zarazeni flash.

Ili otvori My computer, pa na flash desni klik i idi explore, i onda kopiraj filmove gde hoces.

PS : '53 godishte a ima 7 god hahaha hahaha
    Poslednji put ažurirao/la jevta.bg : 30.03.2009. u 14:55
    AMD Phenom II X4 955 BE ,Gigabyte MA790X,2 X 2GB Kingston HX1066

a.milan1984 nije na forumu
    Ја сам надреалан дајте мидернека!
    Primećen član a.milan1984 (avatar)
    Učlanjen
    08.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio DEVIL Pogledaj poruku
    sorry, malo sam se....zeznuo

znaci vuces ga tamo "pomozite mi nece da mi padne rec na pamet, a imam os na nemackom" ma
    vuci ga bre na arbeitsplatz i klikni tu....
    uci nemacki
    arbeitsplatz- my computer
    . . .а ако имаш трактор, врати комбајн . . .

Učlanjen
    31.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Citat Original postavio a.milan1984 Pogledaj poruku
    arbeitsplatz- my computer
    Hvala lepo
    U medjuvremenu sam se setio, ali ipak hvala
    Moram priznati da je velika glupost imati OS na nemackom, a pisati na ovom forumu

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •