Nejasni signali
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 44

Tema: Nejasni signali

Veoma poznat Butterfly effect (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Podrazumevano Nejasni signali

Cesto dvoje ljudi imaju 'blagi' flert. To je onaj odnos kada sa njim / njom razmenjujete dvosmislene poruke, pp, sms-ove. Pritom jedno je mozda zauzeto , drugo ne, nekako ste 'drugari' . Pricate mu/joj sta vam se desava, ogovarate suprotan pol, a uvek fali samo iskrica da to bude nesto. I uvek se jedna strana nada 'vise' tj zagrizla je vise. E, a sta sa takvim 'odnosima na pola' kad uletite u vezu? U single varijanti nam svima prija da imamo neciju paznju , a opet moze se desiti da tog nekog znamo dosta vremena i dugo pijemo te 'dvosmislene kafe'. A naravno da ako ste u vezi , voljena osoba nece to tolerisati.
    Imate li te odnose koji se nikad nisu razvili u nesto vise , mozda je pao neki poljubac i to je to onako utesan ... Prekidate li ih kad udjete u vezu? Koliko su oni davanje lazne nade?

Ja ne znam sta najvise volis da za tebe obucem, ali znam sta najvise volis da sa mene skines... by La petite Maggie

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

Podrazumevano Re: Nejasni signali

Ne znam, da podvezem jajnike zato sto se desi da mi je neko simpatican i ne umem to da sakrijem?

Zainteresovan član
    Učlanjen
    01.02.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    37

Ufff!!!!Kako je dobar taj flert!!!!Ma ja se ne bi toga odrekla ni za sta na svijetu!!!To moras da naucis onoga skim si u vezi da si ti takva osoba i da je to kod tebe normalno!!!!!

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Prekidam ... zato što ne volim da se delim u vezi ..... takvi odnosi ostaju po strani, umotani u neke uspomene ... pa se opet odmotaju kad sam slobodna .....

Mada iskreno, ja takve odnose i ne volim baš .... više volim konkretnost, nego upakovanost .....
    Uhvati dan ....

Elita DiVljA (avatar)
    Učlanjen
    16.03.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    189

I nema tu niceg nejasnog.

Domaćin
    Učlanjen
    08.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio GoddessVenus Pogledaj poruku
    Imate li te odnose koji se nikad nisu razvili u nesto vise , mozda je pao neki poljubac i to je to onako utesan ...
    jok
    mrzim te nejasne i dvosmislene poruke

Elita
    Učlanjen
    06.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    0

Cesto dvoje ljudi imaju 'blagi' flert. To je onaj odnos kada sa njim / njom razmenjujete dvosmislene poruke, pp, sms-ove. Pritom jedno je mozda zauzeto , drugo ne, nekako ste 'drugari' . Pricate mu/joj sta vam se desava, ogovarate suprotan pol, a uvek fali samo iskrica da to bude nesto. I uvek se jedna strana nada 'vise' tj zagrizla je vise. E, a sta sa takvim 'odnosima na pola' kad uletite u vezu? U single varijanti nam svima prija da imamo neciju paznju , a opet moze se desiti da tog nekog znamo dosta vremena i dugo pijemo te 'dvosmislene kafe'. A naravno da ako ste u vezi , voljena osoba nece to tolerisati.
    Imate li te odnose koji se nikad nisu razvili u nesto vise , mozda je pao neki poljubac i to je to onako utesan ... Prekidate li ih kad udjete u vezu? Koliko su oni davanje lazne nade?
    Ja sam taki problem imo samo sa jednim starim radiom na lampe. Ba oće, ba neće. Dok proradi vesti prođu. I ondak sam našo metod da ga zveknem sa strane i on odma proradi.
    Kad više nije teo ni tako, ja ga bacio na đubre. Pa ga pokupili Cigani, al samo kutiju.

Buduća legenda Psihologue (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    410

Citat Original postavio NatasaNatasa Pogledaj poruku
    Prekidam ... zato što ne volim da se delim u vezi ..... takvi odnosi ostaju po strani, umotani u neke uspomene ... pa se opet odmotaju kad sam slobodna .....

Mada iskreno, ja takve odnose i ne volim baš .... više volim konkretnost, nego upakovanost .....
    Da bi bilo konkretno prvo mora biti upakovano..

Elita NatasaNatasa (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    212

Citat Original postavio Psihologue Pogledaj poruku
    Da bi bilo konkretno prvo mora biti upakovano..
    Naravno ... ali tema je otvorena o odnosima koji jednostavno jesu takvi ... neobavezni ... flertovski ... koji se zapravo nikad ne pretvaraju u nešto .... konkretno.
    Uhvati dan ....

Elita
    Učlanjen
    06.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    0

To se zove solidifikacija, čini mi se...

Buduća legenda Banshee (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    307

ja sam dosla na forum da se udam!trazim samo ozbiljne!
    you make me sick because i adore you so

Poznat
    Učlanjen
    15.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Imam odnose.
    Hvala na pitanju

Poznat
    Učlanjen
    15.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio Banshee Pogledaj poruku
    ja sam dosla na forum da se udam!trazim samo ozbiljne!
    Pasces u depresiji od velikog izbora koji je pred tobom

Veoma poznat Butterfly effect (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    22
    Reputaciona moć
    186

Citat Original postavio lyon69 Pogledaj poruku
    Imam odnose.
    Hvala na pitanju
    Sta se hvalis ?

Ja ne znam sta najvise volis da za tebe obucem, ali znam sta najvise volis da sa mene skines... by La petite Maggie

Poznat PetrolBoy (avatar)
    Učlanjen
    14.12.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    10
    Reputaciona moć
    112

Ma svi smo na neki nacin imali tu "drugaricu" ja imao oko 3 godine ona u vezi dugoj i ozbiljnoj a ja joj bio osoba od povjerenja i izduvni ventil,takodje i kada sam i ja bio u vezi! A bilo je lijepih trenutaka samo nekada se mora povuci crta,pocne previse takva osoba da ti zalazi u zivot i zeli te za sebe iako ima svog momka kraj sebe ! Smijesno ali istinito,zavrsilo se tako da jednostavno joj vise nisam odgovarao na sms,pozive,cak ni pozdrav joj nisam upucivao! Bilo lijepo,fino ali bilo je vise nego potrebno staviti tacku na taj odnos!
    We all need Robin Hood

Legenda Slonce (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    3610

kako pa dace valjda domacini po neku ljutu
    zele zeka

Legenda NovaIsta (avatar)
    Učlanjen
    01.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    778

to ocu-necu je nesto sto ne podnosim.
    nemam strpljenja.
    a kad bolje razmislim, retko sam imale situacije kao iz teme. otkud znam. ne znam BRE!!!!
    citam knjigu

Veoma poznat T-Zex (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    225

sve dok ne oboriš majmune, brate, neće umeti da te shvate...

Aktivan član Ivo Afrikanac (avatar)
    Učlanjen
    05.02.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Sve sto je za zive ljude je i za mene.
    Tema mislim, nema pravi odgovor. uvek je neko povredjen, ostecen, izigran, ostavljen.
    (onda tvoj sreci, dodje neko, neko sasvim treci...)

Kada bi bas sve bilo regulisano pravilima sta se sme i ne sme - kakav je to zivot?
    Jos od starih grckih tragedija i komedija vidimo da su ih mucili isti problemi kao i nas.

Elem, svima treba malo uzbudjenja, neizvesnosti, avanture.
    Treba ziveti zivot, a ne povrediti one koje volis, previse.

Buduća legenda light & dark (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

cisto zezanje...mos misliti
    "Ružna je to misao, ali izgleda da je tačna, ljudi se teško pokreću dok mogu da žive podnošljivo, tek kad im postane suviše teško, kad počnu da tonu, počinju da misle i da se otimaju."

Elita kambodza (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    193

............ma te nejasne poruke mi nikad nisu ishle u deshifrovanju ,sa jednom sam se tako zezao i ono kao pisao poruke koje mogu da se vishestruko shvate ,jednom nasha prepiska trajala i ono mi poshalje poruku da svratim na "veoma slatku kafu ",ja krenem kod nje i u liftu mi stize poruka "molim te samo da bude na brzaka zurim na faks" ,ja se vec napalio kao konj i vec se raspojasao na hodniku ,ulazim jer su joj vrata stalno otkljuchana ,skidam kaish,pochinjem da otkopchavam pantalone ,ulazim u njenu sobu ,na stochicu cheka kafa,njena uplashena faca i kaze " shta to radish pobogu " ....................od tad te poruke sam smanjio na minimum da se ne bih osecao kao toga dana ..............
    sitnim slovima na smrtovnici na banderi pishe "on je imao prednost"

Buduća legenda light & dark (avatar)
    Učlanjen
    04.10.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    412

Citat Original postavio kambodza Pogledaj poruku
    ............ma te nejasne poruke mi nikad nisu ishle u deshifrovanju ,sa jednom sam se tako zezao i ono kao pisao poruke koje mogu da se vishestruko shvate ,jednom nasha prepiska trajala i ono mi poshalje poruku da svratim na "veoma slatku kafu ",ja krenem kod nje i u liftu mi stize poruka "molim te samo da bude na brzaka zurim na faks" ,ja se vec napalio kao konj i vec se raspojasao na hodniku ,ulazim jer su joj vrata stalno otkljuchana ,skidam kaish,pochinjem da otkopchavam pantalone ,ulazim u njenu sobu ,na stochicu cheka kafa,njena uplashena faca i kaze " shta to radish pobogu " ....................od tad te poruke sam smanjio na minimum da se ne bih osecao kao toga dana ..............

hebi ga
    "Ružna je to misao, ali izgleda da je tačna, ljudi se teško pokreću dok mogu da žive podnošljivo, tek kad im postane suviše teško, kad počnu da tonu, počinju da misle i da se otimaju."

Legenda Slonce (avatar)
    Učlanjen
    08.01.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    3
    Reputaciona moć
    3610

...stavim ti do znanja...il po srpski receno...ebem te u glavu
    zele zeka

Iskusan
    Učlanjen
    27.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    89

imam jednu drugaricu sa kojom "odrzavam" takve kontakte
    porukice, blagi flert, nekoliko puta smo se nasli posle ponoci u parku u nasem kraju
    izljubimo se i ostalo, ne, nije, bilo odnosa, mozda zato sto ni ja to nisam hteo
    i tako, zanimljivo bude
    ali nista od toga kada udjemo u veze, prekida se svaki kontakt, a ona uvek nekako cuje kad raskinem pa nastavi sa provokacijama

Ističe se Fibo (avatar)
    Učlanjen
    19.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    60

oćeš piškiš, nećeš piškiš...

što to meni ide na jednu od ove dve ganglije...
    Live long and prosper!

Slične teme

1. Signali...
    Autor Bu_Rek u forumu Žene
    Odgovora: 32
    Poslednja poruka: 24.03.2009., 13:45
  2. nejasni rezultati
    Autor jeleksic u forumu Zdravlje
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 14.11.2008., 20:38
  3. SIGNALI
    Autor NovaIsta u forumu Ljubav i seks