12.3.1942./12.3.1988./12.3.2003

Ko je zaista ubio Djindjica?

  • CIA

  • Shiptarska mafija

  • Ruska obaveshtajna sluzhba (FSB)

  • Vojska Srbije (Ratko Mladic!)

  • Frakcije iz DOSa (Boris Tadic!)

  • Srpska mafija

  • SRS (Vojislav Sheshelj!)

  • DSS (Vojislav Koshtunica!)

  • Neko drugi, navesti ko

  • Ne znam/necu da odgovorim


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Bara Kob Ama

Ističe se
Banovan
Poruka
2.416
Sutra je 12. 3. 2009. U naslovu teme su tri datuma. Prvi je dan rodjenja generala Ratka Mladica, drugi je dan rodjenja vasheg omiljenog forumasha, treci je dan ubistva premijera Zorana Djindjica.
Sami izberite da li je sutrashnji dan dan za slavlje 67og rodjendana generala Mladica i 21og rodjendana dragog vam Uga Chaveza ili za tugovanje povodom shestogodishnjice ubistva premijera Djindjica.
 
Zar nikome nije interesantna chinjenica da Mladicev rodjendan, moj rodjendan i dan ubistva premijera Djindjica padaju na isti dan? Zar nikome nije palo na pamet da je ubistvo premijera bio rodjendanski poklon generalu?
И рођендан мени две драге и блиске особе, сестре ми од тетке, и једног пријатеља падају на 12. март, па не знам што би то било посебно интересантно. :roll:
(Сретан ти рођендан :) )
 
И рођендан мени две драге и блиске особе, сестре ми од тетке, и једног пријатеља падају на 12. март, па не знам што би то било посебно интересантно. :roll:
(Сретан ти рођендан :) )

Interesantno je da je Djindjic ubijen na Mladicev rodjendan.
 
Meni je samo jedna stvar tu jasna.

Ratko, ti si.

*****, predaj se.

Gen. Mladic - "Kome da se predam olosu mali ? Sad tisina da te nebi rokn'o" :twisted:

link.mladic.large.jpg


:mrgreen:
 

Back
Top