BCCS
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: BCCS

doxi
    Guest

Podrazumevano BCCS

Sta mislite o novootvorenom 'koledzu',Belgrade college of computer science!

Ističe se Nadya (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Ja sam tamo...hmmm.... nije lose, samo losa organizacija... uzasno slabo sam naucila programiranje... a inace, super je ideja i sve... samo... eto, nisam zadovoljna... narocito jer jos uvek nemaju status skole, nego KURSA.... tako da, razmisli... mada, ocekuju da predju u status vise skole... videcemo...
    Pitaj slobodno sta te zanima... :wink: 8)

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio Nadya
    Ja sam tamo...hmmm.... nije lose, samo losa organizacija... uzasno slabo sam naucila programiranje... a inace, super je ideja i sve... samo... eto, nisam zadovoljna... narocito jer jos uvek nemaju status skole, nego KURSA.... tako da, razmisli... mada, ocekuju da predju u status vise skole... videcemo...
    Pitaj slobodno sta te zanima... :wink: 8)
    To sto slabo stojis sa programiranjem;jel' tvoj ili njihov propust?
    Kakva je situacija sa predmetima koji se ticu hardvera i mreza!
    S cim nisi zadovoljna,konkretno?
    Konacno,jel se isplati ili ne,iskreno!?

Ističe se Nadya (avatar)
    Učlanjen
    16.08.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    To sto slabo stojis sa programiranjem;jel' tvoj ili njihov propust?
    Kakva je situacija sa predmetima koji se ticu hardvera i mreza!
    S cim nisi zadovoljna,konkretno?
    Konacno,jel se isplati ili ne,iskreno!?
    S obzirom da ja nisam znala sta je bit a sta bajt kad sam upisivala skolu, smatram da je to njihov propust, mada... ruku na srce i ja sam trebala mnogo vise da radim. Mada, dosta udela u tome ima to sto smo im mi prva godina, pa smo i laboratorijski pacovi i na nama sve isprobavaju... I mnogo je komplikovana prica, ali eto... neka je krivica obostrana.
    Sto se tice mreza i hardvera, evo ja sad bas spremam Racunarske mreze i mogu da ti kazem da je skroz dobro odradjen predmet, inace radimo iz knjige koja je dosta opsirna. A hardver, paa... u prvoj godini je predmet Arhitektura racunarskih sistema i tu ucimo iz dve knjige, ali to je samo u jednom semestru predmet.
    A da li se isplati ili ne, to je na tebi... nije svaki covek isti. Zavisi koliko se trudis i zelis to. Mislim, sve u zivotu zavisi samo od tebe... :wink:

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •