Три године од смрти Слободана Милошевића

ДА ЛИ ЈЕ СЛОБОДАН МИЛОШЕВИЋ БИО ВЕЛИКИ ЧОВЕК

  • БИО ЈЕ ВЕЋИ ОД СВИХ ОВИХ НА ГОМИЛИ

  • БИО ЈЕ ВЕЛИК

  • НИЈЕ БИО ВЕЛИК


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

daxt

Elita
Poruka
17.079
Навршило се три године од смрти Слободана Милошевића, бившег председника Србије и Југославије. Милошевић је преминуо у ћелији Хашког трибунала, током суђења за ратне и злочине против човечности на Косову и у Хрватској и за геноцид у Босни и Херцеговини.
 
Навршило се три године од смрти Слободана Милошевића, бившег председника Србије и Југославије. Милошевић је преминуо у ћелији Хашког трибунала, током суђења за ратне и злочине против човечности на Косову и у Хрватској и за геноцид у Босни и Херцеговини.

Slazemo se...I sta s tim???
 
politika_17mart2006.jpg
Ево како прозападна пропаганда испира мозгове Срба.

Крстан Ђ. Ковјенић
 
**** istoriju! Meni žao što mu nismo sudili mi.
А зашто?
kapiram da mu je telo u sanduku ostalo netaknuto, ni crvi ga neće :hahaha:
А мислиш да си духовит,уметничка душо.?

Црни Мирко има и колац,спрема се полако али за Србију од стране твојих идола.

Pinki, jel si ti u stvari onaj Uroš Šuvaković iz udruženja sloboda?:lol:
Нисам
 
ne razumem pitanje.

Ni Ajnštajna nisu razumeli u početku...:lol:
Covek je lepo pitao,
da li i drugi narodi,rvati,bosanci,pljuju po svojim bivsim predsednicima,
koliko god da su oni bili zlikovci,
ili je to postala samo srpska tradicija,
pljuvati na svoje........................
al ne razumete,aha
 
Ma ne nego se uvek trudimo da budemo VECE PAPE i od samog pape.
To samo kod nas ima.Stepincu spomenici nicu po celoj Hrvatskoj-ajd da se neko drzne da kaze sta lose za njega, njihov hrvat.I to ceo svet zna ko je bio Stepinac,Ante Pavelic i jos mnogi. Zao mi je ali moram da kazem da ovo sto mi radimo ,da bi smo i sopstveno ***** pojeli kakvi smo postali kao narod.Ljubite se sa Solanom i sa kim god hocete,sa Kandickama i jos mnogima a svoje gazite.Pa hocete da nas neko ceni i postuje.Sa ovakvima kakvi smo ,ni dupe se ne brise.Sramota.Napominjem da nikada nisam podrzavala Milosevica ali,polako vreme ce nam svima pokazati sve u pravoj boji.
 
Ajd` jedno pitanje za vas sa teme, onako, skroz neutralno gledano sa moje strane:
I ostale bivse republike SFRJ su imale svoje predsednike svojih novih drzava... da li i gradjani tih drzava isto misle o predsednicima drzava kojima pripadaju?
Da li smo mi mnogo vise samokriticni ili sta...?

Izmedju 1/3 i 1/2 stanovnika Hrvatske smatra Franju djubretom i olosem.
Oko 3/4 stanovnika BiH smatra da je Alija takodje bio olos i djubre.
Oko 1/2 stanovnika Crne Gore ne voli Milu Djukanovica.
Slovenci onog svog gotive poprilicno, zaboravio sam mu ime.
Za Makedonce bas i ne bih znao reci.
 
Sasvim je sigurno neprimereno iznositi bilo kakve argumente u korist, ili protiv Slobodana Milosevica.
Ono sto su jedini argumenti koje treba da iznosimo je to da je on bio predsednik ove drzave, sa podrskom vecine u njoj.
Tako da je sve ono sto je on radio, bilo dobro ili lose, izraz volje vecine, te smo svi mi krivi(zasluzni) za ono sto je ostavio iza sebe.
(Samo da podsetim da nije osudjen ni za jedno delo bilo kakve prirode nikada, a da li bi bio osudjen je sasvim neprimereno nagadjati).
A neki konacni sud o njemu , ce moci da se da tek kroz 50-100 godina(tzv. teorija istorijske distance).
Do tada, svakako ne treba da se stidimo sto je on bio predsednik, jer je on izraz volje svih nas(demokrate bi trebalo da znaju sta znaci postovanje volje vecine).
 

Covek je lepo pitao,
da li i drugi narodi,rvati,bosanci,pljuju po svojim bivsim predsednicima,
koliko god da su oni bili zlikovci,
ili je to postala samo srpska tradicija,
pljuvati na svoje........................
al ne razumete,aha

aha. pa iskreno ne znam, ali me isto tako iskreno i ne interesuje.
samo bi' da pomenem da ću da pljujem i tadića kad crkne :D
 

Back
Top