Смиља Аврамов

Одличан говор и још један доказ погрешне политике која се води много, много година. Још један доказ да се ми готово ништа непитамо.
 
Svedočila je Slobi... Pokušala da ga povadi...

Види имаш грешку није "покушла да га оповади" жена је причала истину и Смиља је истрживала можд највише од свих узроке страдања Србског народа.
Имао сам велику част да присуствујем неким тирибинама на којима је излагала своја сазнања а запањујућњ је да наша држава не покуша да искористи једну такву интелктуалну громада и признатог стручњака свог посла и за одбрану пред судом правде и за све друге међународне спорове.
 
Smilja Avramov je veliki poznavalac medjunarodnog prava u svetu ali zapadne elite ne razumeju rec MEDJUNARODNO PRAVO razumeju samo PRAVO SILE !
Neka samo Rusija jaca ekonomski,energetski i vojno, ja tu vidim razresenje problema na ovim prostorima i ni jedno drugo !
 
Сада сам се први пут сусрео са том особом, али из приложеног видим да је јако начитана и учена жена.Пустио сам када је причала о оцу који је погинуо у логору, тако да нисам много чуо о њеном животу, па бих замолио некога, ако би могао да ми објасни ко је она? :(
 
Сада сам се први пут сусрео са том особом, али из приложеног видим да је јако начитана и учена жена.Пустио сам када је причала о оцу који је погинуо у логору, тако да нисам много чуо о њеном животу, па бих замолио некога, ако би могао да ми објасни ко је она? :(
Dr Smilja Avramov pripada evropskoj eliti u oblasti međunarodnog prava.

Godinama je bila predsednik Svetskog udruženja za međunarodo pravo, predsednik Svetske konfederacije za mir i razoružanje, član Izvršnog odbora Udruženja pravnika sveta za borbu protiv nuklearnog naoružanja, član Odbora za istraživanje ratnih zločina počinjenih u Vijetamu, od strane SAD...

Smilja Avramov je studirala u Beču, Zagrebu, Beogradu i Londonu, a usavršavala se na Harvardu i na Kolumbija univerzitetu. Po pozivu je prof. dr Smilja Avramov predavala širom Azije, Evrope i Amerike.

U današnjoj emisiji „Evropa i Srbi" gospođa Avramov govori o Srbiji i Srbima iz perspektive međunarodnog prava, o međunarodno - pravnim aspektima NATO agresije na našu zemlju, o pravnom tumačenju „priznanja" Kosova i Metohije...

Gospođa Avramov sa posebnom toplinom i iscrpno govori o porodici iz koje potiče - koja je po majčinoj liniji - u direktnom srodstvu sa Petrom Preradovićem i Pavlom Solarićem, kao i o tome da je jedanaest članova njene šire porodice završilo - u Jasenovcu...
 
А јел' истина да је она у некој књизи изнела документа која доказују како је Брозомор својевремено био у тајној посети Ватикану? :think:

Da da ali interesantno kad je istrazivala njega da su arhivi Italij,Rusije i Velike Britanije odbili da prezentuju vecinu dokumenata o Titu !
Tako da i dalje ostaje nepoznanica za siru javnost !
 
Vazno je da je u Srbiji na vlasti, pocev od predsednika, preko premijera, svih ministara do njihovih savetnika, sve m0ron do m0rona.
Vojna uprava tu treba, sva g0vna da pohapsi da im *ebe milu majku, a rod i porod da protera iz drzave i oslobodi se kukolja za sva vremena.
:thumbdown:

Pored ovakvih kadrova, Srbiji je ministar pravde balavica od 32g :dash: :dash: :dash:

Какве везе има што има 32 године? Да не треба можда дати предност маторцима попут Мићуновића и Смиље Амрамов (уз дужно поштовање према њој)?
Србији су и потребни млади људи, доста су нам кројили судбине они што су једном ногом у гробу. Човек који има личну карту има право и да се кандидује у својој странци и заузме неку функцију. Имали смо и млађих министара па ником ништа ... ето ми смо дали министра телекомуникација од 26 година - то је био Александар Вучић пре више од десет година. Не кажем да је био најбољи али године га нису спречавале да како-тако одради посао за који је био задужен.

Није проблем у годинама већ у моралу ове госпођице. Боље и поштен министар од 25 година него лопов од 55.
А ова дама ни за 20 ни за 30 година неће научити да буде добар и поштен човек. Ако је она, као министар правде, нашла за сходно да се ували и у РИК то није због њених година већ због кућног (не)васпитања и превеликих апетита. А кад је већ донела такву одлуку онда је могла и да изађе пред народ, информише га да ради два посла и стане иза те одлуке. Ако ради поштено није морала да се стиди и крије. А она никада не би пријавила посао у РИК-у да није пукла брука око оних хонорара.
Такав министар нам не треба! Ако сада то ради - шта ће радити кад буде маторија? Да сам ја на њеном месту у земљу бих пропала од срамоте и одмах бих поднела оставку да не брукам своју породицу. Нажалост неки немају образа а госпођица Маловић је међу њима ...

А пошто је тема о др. Смиљи Абрамов само ћу да кажем да је јако поштујем и ценим и мислим да је одличан стручњак :worth::worth::worth:
 
Pa ima veze, jer ovde ne pricamo o sportu, pa je logicno da ce onaj sa 20g biti bolji od onog sa 50, vec je rec o politici, a ja mislim da je tu pored obrazovanja, sto se podrazumeva i ne treba da se naglasava, najbitnije ISKUSTVO, a glupo je i spominjati "postenje", jer se valjda i to podrezumeva.

Nema drzava dva coveka, pa eto ima izbor izmedju 50godisnjeg lopova i 25godisnjeg postenjacine :roll:

Taj lopov je bila "generalni sekretar suda za ratne zlocine" sa 28 godina, ALOOOO BREEEE, da li ste vi normalni. :evil:
 

Back
Top