zna li ko
Prikazujem rezultate 1 do 4 od 4

Tema: zna li ko

miilica
    Guest

Podrazumevano zna li ko

imam sengen vizu na 6 meseci od kojih mogu iskoristiti za boravak 90 dana a nju sam dobila u Austriskoj ambasadi sad se nalazim u Nemackoj i dosla sam ovde avionom pa me interesuje ima li kakve granice izmadju zeemalja u sengenu tacnije izmedju Austrije i Nemacke po cemu bih oni znali da li sam bila u Austriji ili sam se zadrzala u jednoj drzavi Nemackoj koja mi nije izdala tu vizu

Početnik
    Učlanjen
    10.06.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

ne smes da napustis zemlju koja ti je dala vizu, jer ako te policija uhvati moze da te deportuje!!!!tako da ti je to rizik
    u sengenu ne postoje granice, ali ako si u tranzitu mozes da ostanes samo 24 sata

´nesha21
    Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio macence
    ne smes da napustis zemlju koja ti je dala vizu, jer ako te policija uhvati moze da te deportuje!!!!tako da ti je to rizik
    u sengenu ne postoje granice, ali ako si u tranzitu mozes da ostanes samo 24 sata
    tako je...

nesha21
    Guest

Podrazumevano

hej smes biti ali nemam pojma da li bi ti policija zamerila mada neverujem ipak su austrija i nemacka bez granica i oidrzavaju sengen vizu...ma smes biti i ja sam upravo u nemackoj a smem ostati i u austriji a imam izdatu vizu od nemaca...pozdrav

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •