da vas cujem...

little_miss

Početnik
Poruka
20
Procitah malopre u jednim novinama pitanje: Da li su lepi muzevi prokletstvo za brak , ha...ajd da vas cujem sta mislite....
btw ja mislim da ne moze on toliko da bude lep koliko sam ja pametna,pa jos kad se uz to doda i ovaj njegov epitet lep....ma kakvi,prokletstvo sam ja za njega, a ne on za brak...
:brus::manikir::evil:
 
Ово је исто питање у контра смеру - да ли су лепе жене проклетство за брак?
Какве везе имају карактерне особине личности што утиче на брачне односе с тим да ли је неко леп или ружан?
То утиче на нечију сујету, али је личност сувише комплексна да бисмо је квалификовали на основу лепоте, која је опет шта - физичка, духовна, каква категорија?
 
pa za prevaru treba dvoje...
dzaba njim sto otkidaju na njegovu lepotu, ako on lepotu cuva samo za svoju zenu!
:)
isto vazi i za lepe zene!

a sve forumasice su prelepe!
:)
srecno udate i verne!
 
Procitah malopre u jednim novinama pitanje: Da li su lepi muzevi prokletstvo za brak , ha...ajd da vas cujem sta mislite....
btw ja mislim da ne moze on toliko da bude lep koliko sam ja pametna,pa jos kad se uz to doda i ovaj njegov epitet lep....ma kakvi,prokletstvo sam ja za njega, a ne on za brak...
:brus::manikir::evil:
moje islustvo sa lepim muškarcima (ze mene lepim) je bezvezno....mnogo su uobraženi, a malo rade na sebi....(verovatno isto važi za lepe žene - izvinjavam se damama).
meni je moj dilber lep bio i ostao, ali znam da nema klasičnu lepotu....ko hoće da ima tipa koji se maže, fenira i tako to - ne'am ništa protiv....samo, onda, mora trud da se ''zadrži'' takva persona da bude veći.
jer, mislim da takvi tipovi ne kapiraju odgovornost onako kako bi trebalo, kada je prodica u pitanju...ali - bar su deca lepa!
 
Poslednja izmena:
moje islustvo sa lepim muškarcima (ze mene lepim) je bezvezno....mnogo su uobraženi, a malo rade na sebi....(verovatno isto važi za lepe žene - izvinjavam se damama).
meni je moj dilber lep bio i ostao, ali znam da nema klasičnu lepotu....ko hoće da ima tipa koji se maže, fenira i tako to - ne'am ništa protiv....samo, onda, mora trud da se ''zadrži'' takva persona da bude većei.
jer, mislim da takvi tipovi ne kapiraju odgovornost onako kako bi trebalo, kada je prodica u pitanju...ali - bar su deca lepa!

mozda si i u pravu...:) ja pored sebe nemam nekog apolona,cak sta vise daleko je..ali meni je najlepsi...mada ga zene jure..tako da tu pravila nema..dok sam sa tim apoloncicima samo glavobolje imala da bi' ih zadrzala..i btw jako los sex..ovo naravno ne mora da znaci..pricam iz iskustva...
 
Procitah malopre u jednim novinama pitanje: Da li su lepi muzevi prokletstvo za brak , ha...ajd da vas cujem sta mislite....
btw ja mislim da ne moze on toliko da bude lep koliko sam ja pametna,pa jos kad se uz to doda i ovaj njegov epitet lep....ma kakvi,prokletstvo sam ja za njega, a ne on za brak...
:brus::manikir::evil:

To ti je ko sa cipelicama. Ugledaš jedne...saaaavršenstvo....dizajnersko čudo....ali neudobno do umiranja. Obuješ ih pa počneš da saosećaš sa Malom sirenom (verzija u kojoj veštica joj stvori noge, oduzme glas, a svaki korak joj je bolan...)...A postoje i modeli manje privlačni ali udobni, kvalitetni i traju dugo (ne habaju se tek tako).... Stvar izbora...:manikir:
 
Drugar mm ima taj problem ...tj njegova zena "umislila" da je njen dragi tako neodoljiv,najljepsi,najzgodniji....stalno poteze tu pricu u drustvu.....kako ga "jure"(al' nikako da stignu :lol:) djevojke/zene....a problem lezi u tome sto on voli da flertuje....:confused:
 
Drugar mm ima taj problem ...tj njegova zena "umislila" da je njen dragi tako neodoljiv,najljepsi,najzgodniji....stalno poteze tu pricu u drustvu.....kako ga "jure"(al' nikako da stignu :lol:) djevojke/zene....a problem lezi u tome sto on voli da flertuje....:confused:

pa ne bi ona to umislila da joj on nije dao povoda,zar ne???a to je problem sa tzv lepotancicima..misle damogu sve.........:dontunderstand:
 
mene se svidža bred pit mlogo....


Pa, 'ajde i taj Bred...sladak dečkić :mrgreen: ko voli taj tip, ne kažem i ima lep osmeh, onako "razoružavajući", ali to je za svetac, ili da ga okačiš na zid, a "za svaki dan" i za "po kući" skroz nepodoban - tu treba mnogo izdržljiviji model! :lol:

Ovom prilikom bi' da napomenem cenjenoj publici oba pola, da ne smetne s' uma da je lepota prolazna....a ono ostalo...ostaje...:cool:
 
pa ne bi ona to umislila da joj on nije dao povoda,zar ne???a to je problem sa tzv lepotancicima..misle damogu sve.........:dontunderstand:

Da ok...napisah....upravo je njena parola "lepi muzevi prokletstvo za brak"....(a on i nije bas nesto...)
samo i oni koji nisu bas lijepi...ili pak ruzni takodje znaju da flertuju....hocu reci nema to nikakve veze s ljepotom....:mrgreen:
 
Ne znam, cini me se da se ljudi udaju/zene za sebi slicne... ne znam ni jedan par gde je jedan partner toliko lepsi od drugog... dva puta sam imala izuzetno lepog decka, jednom kad smo bili klinci, pa to ni ne racunam, a drugi lepotan je bio super - i lep, i pametan i super covek (dobar prijatelj, a i nije se dao isprovocirati zenama koje su se lepile za njega)... al je bio alkos :) Znas kako se kaze: što ne platiš na mostu, platićeš na ćupriji :lol:
 
Pa, 'ajde i taj Bred...sladak dečkić :mrgreen: ko voli taj tip, ne kažem i ima lep osmeh, onako "razoružavajući", ali to je za svetac, ili da ga okačiš na zid, a "za svaki dan" i za "po kući" skroz nepodoban - tu treba mnogo izdržljiviji model! :lol:

Ovom prilikom bi' da napomenem cenjenoj publici oba pola, da ne smetne s' uma da je lepota prolazna....a ono ostalo...ostaje...:cool:

pa zavisi kavaje lepota...
postoji fizicka lepota koja je i neprolazna...

ako je lepota od farbe, sminke, misica, itd...prolazi svakog jutra...
 
Ne znam, cini me se da se ljudi udaju/zene za sebi slicne... ne znam ni jedan par gde je jedan partner toliko lepsi od drugog... dva puta sam imala izuzetno lepog decka, jednom kad smo bili klinci, pa to ni ne racunam, a drugi lepotan je bio super - i lep, i pametan i super covek (dobar prijatelj, a i nije se dao isprovocirati zenama koje su se lepile za njega)... al je bio alkos :) Znas kako se kaze: što ne platiš na mostu, platićeš na ćupriji :lol:

-ovo mi se dopada...
ej ali sto se tice toga da se ljudi udaju/zene za sebi slicne..ne bih se slozila...cak sta vise nekako mi se uvek cini da je mnogo parova u kojima je devojka jaaako lepa a muskarac...hmm.a znam i za obrnute slucajeve..:manikir:
 
Procitah malopre u jednim novinama pitanje: Da li su lepi muzevi prokletstvo za brak , ha...ajd da vas cujem sta mislite....
btw ja mislim da ne moze on toliko da bude lep koliko sam ja pametna,pa jos kad se uz to doda i ovaj njegov epitet lep....ma kakvi,prokletstvo sam ja za njega, a ne on za brak...
:brus::manikir::evil:

lepota je relativna..

a neverni su prokletstvo..a cak ne moraju da budu ni lepi..:mrgreen:
 
-ovo mi se dopada...
ej ali sto se tice toga da se ljudi udaju/zene za sebi slicne..ne bih se slozila...cak sta vise nekako mi se uvek cini da je mnogo parova u kojima je devojka jaaako lepa a muskarac...hmm.a znam i za obrnute slucajeve..:manikir:

A u mom okruzenju - bas sam se preslisala pre nego sto sam odgovarala na ovoj temi - svi parovi su u istom fazonu :) Prcasti sa prcastima, krakati sa krakatima, buljavi sa buljavima :lol:
 

Back
Top