Modern Warfare 2

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
pazi, CoD 1, 2, 4 i 6 je radila ista ekipa i to nemoze da ne valja za razliku od 3 koja je krash a i nije izashla za PC i 5. koja je neigriva u online varijanti.... 6 je nastavak 4. i nema trailer (bar nema da se vidi shta se radi u igri ima neki u vidu najave na youtube-u i na njihovom sajtu ali nije vredno gledanja) a bice majka mara za ostale igre....
 
Da igra ce biti Modern Warfare 2....ne bi trebalo da vas brine ahtevnost CoD igre su uvek do sada bile odlicno optimizovane i radile i na dosta slabim masinama u odnosu na standarde za vreme njihovog izlaska...ko god je mogao da igra CoD 4 i CoD 5 moci ce da igra i 6-icu...igra izlazi krajem jeseni ili pocetkom zime...mislim da ce tematika opet biti vezana za neke ruske teroristicke grupe...prica bi trebalo da se nadoveze na pricu iz Modern Warfare 1(CoD4)
 
Kako su krenuli kontam da će sada ići jedan deo modern warfare zatim drugi svetski rat itd
ako malo bolje procitas, skontaces da modern warfare pravi infinity ward, a world at war treyarch (nabijem ih na ww2), tako da ce posle izlaska modern warfarea 2 treyarch napravit nastavak u vremenu hladnog rata. sto ne probaju ww1....u pm...a kontam da ce od modern warfarea napraviti serijal.
 
Sve je stvar ukusa neki vise vole CoD5 neki CoD4...meni je iskreno neprevazidjena poslednja misija u CoD5 zauzimanje Rajhstaga vrh....mada i poslednja borba u CoD4 je izrezirana maestralno kao i misija sa Britancima kada idete kao snajperista...kako god samo neka nastave i jedan i drugi studio rade extra posao...ko zna mozda i medal of honor izbaci nesto na temu savremenog antiterioristickog rata...
 
Da primetio sam da veci kalibar otkida delove tela haos....samo jos da su uradili da na kraju mozes da roknes onog rusa sa sapkom sto te vodi kroz celu igru sto na kraju smara onog lika za dnevnik koji pise i onda pobije one silne nemce koji su hteli da se predaju...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top