Da li priznajete nezavisnost Kosova?

Da li priznajete nezavisno Kosovo

  • aha

  • jok


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Да ли стварно мислиш да ће ико, ко има и иоле нечег што се зове национално осећање, (а не мора ни то, нека је само... хм... тешка реч, али, ево овај пут - нормалан), икада признати независност Космета? :think:
 
Фактички, дјелимична независност (не потпуна због сјевера) постоји само од Србије, а зависно је од многих, првенствено од Америке. Кад погледамо задњих 600 и кусур година, више је било ван него у Србији. Полако, опет ће доћи вријеме и наших 5 минута, а тада ће их требати знати искористити. Помјерање нација је једна велика партија шаха, а ми полако остајемо без пјешака. Треба нешто порадити по том питању док противник није којег свог претворио у топа и док нам заставица није пала. Још дуго ћемо имати много више велемајстора па за коначан исход нисам превише забринут.
 
Да ли стварно мислиш да ће ико, ко има и иоле нечег што се зове национално осећање, (а не мора ни то, нека је само... хм... тешка реч, али, ево овај пут - нормалан), икада признати независност Космета? :think:

..ima i hoce....:per::per::hahaha::hahaha::rotf::rotf::bye::bye:
 
Да ли стварно мислиш да ће ико, ко има и иоле нечег што се зове национално осећање, (а не мора ни то, нека је само... хм... тешка реч, али, ево овај пут - нормалан), икада признати независност Космета? :think:

Da, evo ja!

Srpska Vojska, srpska Vlada i ostale institucije Srbije, imaju smisla da obitavaju na Kosovu (Prištini), isto koliko imaju smisla da obitavaju na Peloponezu ili Siciliji.

Drugo, bolje je vrabac u ruci nego golub na grani. Srbi su mogli da dobiju entitet na Kosovu, čak je i međunarodna zajednica to prihvatila, ako Srbi pristanu na nezavisnost. Umesto da imamo entitet na 15 - 20% Kosova (i da nam to bude neka vrsta baze za vraćanje celog Kosova), sad nemamo ništa. Sad je kasno i za takav entitet, jer Albanci su dobili nezavisno Kosovo i nemaju potrebe da pregovaraju sa Srbima. Srbi su izgubili SVE!
 
Da, evo ja!

Srpska Vojska, srpska Vlada i ostale institucije Srbije, imaju smisla da obitavaju na Kosovu (Prištini), isto koliko imaju smisla da obitavaju na Peloponezu ili Siciliji.

Drugo, bolje je vrabac u ruci nego golub na grani. Srbi su mogli da dobiju entitet na Kosovu, čak je i međunarodna zajednica to prihvatila, ako Srbi pristanu na nezavisnost. Umesto da imamo entitet na 15 - 20% Kosova (i da nam to bude neka vrsta baze za vraćanje celog Kosova), sad nemamo ništa. Sad je kasno i za takav entitet, jer Albanci su dobili nezavisno Kosovo i nemaju potrebe da pregovaraju sa Srbima. Srbi su izgubili SVE!

..tako je..:ok:
 
Da, evo ja!

Srpska Vojska, srpska Vlada i ostale institucije Srbije, imaju smisla da obitavaju na Kosovu (Prištini), isto koliko imaju smisla da obitavaju na Peloponezu ili Siciliji.

Drugo, bolje je vrabac u ruci nego golub na grani. Srbi su mogli da dobiju entitet na Kosovu, čak je i međunarodna zajednica to prihvatila, ako Srbi pristanu na nezavisnost. Umesto da imamo entitet na 15 - 20% Kosova (i da nam to bude neka vrsta baze za vraćanje celog Kosova), sad nemamo ništa. Sad je kasno i za takav entitet, jer Albanci su dobili nezavisno Kosovo i nemaju potrebe da pregovaraju sa Srbima. Srbi su izgubili SVE!

Pa ko moze da prizna nesto sto pociva na teroru ?
Ni jedan pravni akt koji je donet pod pretnjom upotrebe ili stavljanjem u izgled upotrebe sile u medjunarodnom pravu NE VAZI !
 
Милунка Савић:
Да ли стварно мислиш да ће ико, ко има и иоле нечег што се зове национално осећање, (а не мора ни то, нека је само... хм... тешка реч, али, ево овај пут - нормалан), икада признати независност Космета?

Aha, a i ako je neko normalan treba da se zapita sta dobro Srbiji moze da donese zadrzavanje 2 miliona krvozednih siptara sa OGROMNOM tendencijom rasta? Jel treba za nekoliko decenija da budemo manjina u sopstvenoj drzavi? Ili bi ti Kosovo bez Siptara? Veruj mi i ja bih.
 
Aha, a i ako je neko normalan treba da se zapita sta dobro Srbiji moze da donese zadrzavanje 2 miliona krvozednih siptara sa OGROMNOM tendencijom rasta? Jel treba za nekoliko decenija da budemo manjina u sopstvenoj drzavi? Ili bi ti Kosovo bez Siptara? Veruj mi i ja bih.

..reci bre kako si glasovao..pusti price..treba i ovdje da pobijedimo...u onoj anketi dolje..koja je pjesma ljepsa ..vodimo..daj da i ovdje ...:ok::ok:
 
E ovako,
1. Više je Albanaca civila stradalo od VJ i MUPS nego Srba od OVK (ovo je notorna činjenica koju priznaje Srbija, koju je dokazao UN), tako da priča o teroru ide u korist Albancima.
2. Kosovo ima pravo na nezavisnost, po međunarodnom pravu, klikni na link:
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=9056891&postcount=22

3. Republika Srpska je nastala na teroru, tamo je više bošnjačkih i hrvatskih civila poginulo, tako da ovim tvojim argumentom sahranjuješ i Republiku Srpsku :lol:.

Ali šta ti ja mogu, nisam ti ja kriv što se nalaziš u ropstvu "pećinske solidarnosti" sa zločincima, pa makar oni bili iz Srpskog naroda, jer eto oni su Srbi i mogu da kolju.

Osvesti se i pogledaj činjenice. Ja sam pre godinu dana mislio kao ti: da Srbija treba da bude do Karlobaga, da smo samo mi ubijani i da su nas svi ostali ubijali, da su Albanci niža rasa....

Što više Srba bude otvorilo oči i suočilo se sa činjenicama, to će Srpski narod biti zdraviji, a takvi kao ti samo mu odmažu u tome.

..:hahaha::hahaha::hahaha:..ti neces dugo...:rotf::rotf::bye::bye::bye:
 
E ovako,
1. Više je Albanaca civila stradalo od VJ i MUPS nego Srba od OVK (ovo je notorna činjenica koju priznaje Srbija, koju je dokazao UN), tako da priča o teroru ide u korist Albancima.
2. Kosovo ima pravo na nezavisnost, po međunarodnom pravu, klikni na link:
http://forum.krstarica.com/showpost.php?p=9056891&postcount=22

3. Republika Srpska je nastala na teroru, tamo je više bošnjačkih i hrvatskih civila poginulo, tako da ovim tvojim argumentom sahranjuješ i Republiku Srpsku :lol:.

Ali šta ti ja mogu, nisam ti ja kriv što se nalaziš u ropstvu "pećinske solidarnosti" sa zločincima, pa makar oni bili iz Srpskog naroda, jer eto oni su Srbi i mogu da kolju.

Osvesti se i pogledaj činjenice. Ja sam pre godinu dana mislio kao ti: da Srbija treba da bude do Karlobaga, da smo samo mi ubijani i da su nas svi ostali ubijali, da su Albanci niža rasa....
Što više Srba bude otvorilo oči i suočilo se sa činjenicama, to će Srpski narod biti zdraviji, a takvi kao ti samo mu odmažu u tome.

Ja sam Srbin i prvi bih, od svih vas nacionalista, išao u rat za Srbiju i odbranu Srpskog naroda, ali sam zato prvi koji će uperiti prstom ako neko iz mog naroda uradi zlo i ako država Srbija počini zločin.

LAZES ovde ljude ! Srbe pogotovo od dolaska komunista na vlast 1945 brutalno ubijaju , siluju , ranjavaju, pale im kuce , otimaju stoku, ruse crkve , manastire sve u cilju etnickog cistog Kosaova i Metohije po ugledu na Nacisticku Nemacku !
 
Da, evo ja!

Srpska Vojska, srpska Vlada i ostale institucije Srbije, imaju smisla da obitavaju na Kosovu (Prištini), isto koliko imaju smisla da obitavaju na Peloponezu ili Siciliji.

Drugo, bolje je vrabac u ruci nego golub na grani. Srbi su mogli da dobiju entitet na Kosovu, čak je i međunarodna zajednica to prihvatila, ako Srbi pristanu na nezavisnost. Umesto da imamo entitet na 15 - 20% Kosova (i da nam to bude neka vrsta baze za vraćanje celog Kosova), sad nemamo ništa. Sad je kasno i za takav entitet, jer Albanci su dobili nezavisno Kosovo i nemaju potrebe da pregovaraju sa Srbima. Srbi su izgubili SVE!

ti si ustasa,i nemas prava da pricas o kosovu debilcino:bye:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top