Koj je tvoj hobi ?

:banovati: :rtfm:
Da ti šećer nešto objasni:
na tvoju žalost, nemamo isti hobi...
jer ja jašem ovo

Da li se takmicis? Vidim da si iz Beograda, ne znam gde tamo ima da se jaše, a ja sam bila član Novosadskog konjičkog kluba jedno kratko vreme. Malo sam se upoznala s konjima. :) Trener mi je rekao da imam to nešto, tu gipkost pretpostavljam, ali ja sam zbog drugih obaveza prestala s tim sportom. Nije mi nimalo žao jer ne žalim za onim što je prošlo.
Možda negde u futuru ponovo krenem onako rekreativno da se bavim, taj sport relaksira i smiruje.
Interesuju me tvoja iskustva. Kao što vidiš da sam te odmah pitala da li se takmičiš, ili si se nekada takmičila? I ko je najbolji u našoj zemlji, i ko je perspektiva u jahanju od mlađih generacija? :)
 
Slikam uljanim bojama,
pišem kratke priče,
dovršavam nopvelu koju treba da objavim nadamse do kraja leta,
pc animacija
izučavanje istorije- naročito nacizma i "Hitlerove borbe"
snimam kratke filmove,
izlazim uglavnom u žensko društvo gde volim da dominiram
i za kraj,
radim na projektu "sprečavanja rasta malignih ćelija".
ETO!
 
Da li se takmicis? Vidim da si iz Beograda, ne znam gde tamo ima da se jaše, a ja sam bila član Novosadskog konjičkog kluba jedno kratko vreme. Malo sam se upoznala s konjima. :) Trener mi je rekao da imam to nešto, tu gipkost pretpostavljam, ali ja sam zbog drugih obaveza prestala s tim sportom. Nije mi nimalo žao jer ne žalim za onim što je prošlo.
Možda negde u futuru ponovo krenem onako rekreativno da se bavim, taj sport relaksira i smiruje.
Interesuju me tvoja iskustva. Kao što vidiš da sam te odmah pitala da li se takmičiš, ili si se nekada takmičila? I ko je najbolji u našoj zemlji, i ko je perspektiva u jahanju od mlađih generacija? :)
Rado cu ti odgovoriti na sve sto si pitala ali na pp da ne sirimo ovde pricu, a da ne bi bilo u 3 reci pisacu ti sutra... pozz :cao:
 
Još nešto, Carrie 011jel ono baš tvoj konj, mislim da li si ga kupila? S obzirom na to koliko se baviš tim sportom logično je da imaš svog konja. Kako se zove? Znam da konjima daju mnogo lepa imena, imaju i prezimena u zavisnosti kojoj porodici pripadaju ako se radi o čistokrvnoj rasi.
Ja sam jahala na kobili Dijamanti. Ona je pripadala klubu...
Znam još neke konje i decu koja su ih jahala, i baš se spremala za takmičenja. Ovo te sve pitam zbog njih, da znam ko je kakav i da li napreduju. Možda si ti upućena u one najbolje.
 

Back
Top