Емисија на Б92 о продаји органа на Космету- ''жута кућа'' и сл.

Ваше мишљење о емислији на Б92:


  • Ukupno glasova
    21
  • Anketa je zatvorena .

Софија

Legenda
Poruka
52.785
Како доживљавате ову врсту емисије на телевизији која има један, по мом мишљењу, потпуно антисрпски курс?

На шта Вам то личи?

1. покушај објективности

2. демонстрирање силе ( зна се ко их финансира- Сорош, дакле, ево Срби гледајте шта су Вам радили и све знамо да су Вам то радили али нико за то неће бити кажњен што смо Вам и доказали ослобађајућом пресудом за Харадинаја и Тачија)
 
Poslednja izmena:
Како доживљавате ову врсту емисије на телевизији која има један, по мом мишљењу, потпуно антисрпски курс?

На шта Вам то личи?

1. покушај објективности

2. демонстрирање силе ( зна се ко их финансира- Сорош, дакле, ево Срби гледајте шта су Вам радили и све знамо да су Вам то радили али нико за то неће бити кажњен што смо Вам и доказали ослобађајућом пресудом за Харадинаја и Тачија)

Nisam gledao, slabo gledam televiziju... :rumenko:

Ima li negde na netu da se vidi?
 
Poslednja izmena:
Postavljaču teme: anketa je slučajno ili namerno prilično nespretno postavljena. Ja bih rekla da nije u pitanju pokušaj objektivnosti, već objektivnost, ali s obzirom na to da takva opcija ne postoji, onda jednom delu učesnika u raspravi nije moguće glasanje.

Ovo nije prvi put da se ta emisija emituje i nije prva iz serije emisija na B92 koje krajnje objektivno prikazuju događaje u ratovima na prostorima bivše SFRJ. Drugim rečima, TV B92 objektivno govori o srpskim, a i drugim zločinima, ali je drugo pitanje to što neko želi da zatvori oči pred zločinima koje su činili Srbi. Činili su ih i s tim se treba suočiti, kao što su ih činili Hrvati, Albanci i drugi.

O hrvatskim zločinima na prostorima RSK, posebno u Oluji, na B92 je više puta prikana odlična emisija koju je snimio MCK.

Tako da o pokušaju objektivnosti možemo govoriti kod nadripatriota i drugih, koji, minimizirajući zločine koje su počinili pripadnici njihovog naroda, ne shvataju koliko je takvo činjenje antipatriotsko.
 
Како доживљавате ову врсту емисије на телевизији која има један, по мом мишљењу, потпуно антисрпски курс?

На шта Вам то личи?

1. покушај објективности

2. демонстрирање силе ( зна се ко их финансира- Сорош, дакле, ево Срби гледајте шта су Вам радили и све знамо да су Вам то радили али нико за то неће бити кажњен што смо Вам и доказали ослобађајућом пресудом за Харадинаја и Тачија)

A da pojasniš zašto ta emisija ima antisrpski kurs, ja bi eto volela da znam?
 
Како доживљавате ову врсту емисије на телевизији која има један, по мом мишљењу, потпуно антисрпски курс?

На шта Вам то личи?

1. покушај објективности

2. демонстрирање силе ( зна се ко их финансира- Сорош, дакле, ево Срби гледајте шта су Вам радили и све знамо да су Вам то радили али нико за то неће бити кажњен што смо Вам и доказали ослобађајућом пресудом за Харадинаја и Тачија)
...i ja bi živo voleo da čujem šta tu ima antisrpskog...
Šta je tu bilo antisrpsko, kad priča govori o prodaji organa Srba i drugih nealbanaca...?

Mislim da poruka uopšte nije takva, štaviše može da se protumači drugačije...al dobro...svako vidi ono što želi da vidi...
 
Како доживљавате ову врсту емисије на телевизији која има један, по мом мишљењу, потпуно антисрпски курс?

На шта Вам то личи?

1. покушај објективности

2. демонстрирање силе ( зна се ко их финансира- Сорош, дакле, ево Срби гледајте шта су Вам радили и све знамо да су Вам то радили али нико за то неће бити кажњен што смо Вам и доказали ослобађајућом пресудом за Харадинаја и Тачија)


umesh li ti da se postidish
 
Како доживљавате ову врсту емисије на телевизији која има један, по мом мишљењу, потпуно антисрпски курс?

На шта Вам то личи?

1. покушај објективности

2. демонстрирање силе ( зна се ко их финансира- Сорош, дакле, ево Срби гледајте шта су Вам радили и све знамо да су Вам то радили али нико за то неће бити кажњен што смо Вам и доказали ослобађајућом пресудом за Харадинаја и Тачија)

ne razumem,
ko tebe plaća da pljuješ po informativnim emisijama, kakve god?

Veliki brat & Emotion produkcija?

FujTo
 
A da pojasniš zašto ta emisija ima antisrpski kurs, ja bi eto volela da znam?

...i ja bi živo voleo da čujem šta tu ima antisrpskog...
Šta je tu bilo antisrpsko, kad priča govori o prodaji organa Srba i drugih nealbanaca...?

Mislim da poruka uopšte nije takva, štaviše može da se protumači drugačije...al dobro...svako vidi ono što želi da vidi...

Ово је уводна реченица: ''Како доживљавате ову врсту емисије на телевизији која има један, по мом мишљењу, потпуно антисрпски курс?
Је л' вас још нешто буни или је у питању пуко неумеће читања и разумевања?

Дакле, телевизију доживљавам антисрпском...

umesh li ti da se postidish
Очигледно је да оно што мене јесте стид, тебе није, и обрнуто.:bye:
 
Poslednja izmena:
ne razumem,
ko tebe plaća da pljuješ po informativnim emisijama, kakve god?

Veliki brat & Emotion produkcija?

FujTo
Ни теби изгледа није јасно.

Додуше, тешко те је схватити као озбиљног саговорника, самим тим ми и свако твоје питање и коментар делују веома неозбиљно.;)
 
2. демонстрирање силе ( зна се ко их финансира- Сорош, дакле, ево Срби гледајте шта су Вам радили и све знамо да су Вам то радили али нико за то неће бити кажњен што смо Вам и доказали ослобађајућом пресудом за Харадинаја и Тачија)
Е, за ово је већ потребно имати жешћу параноју. :roll:
 
Ovo nije prvi put da se ta emisija emituje i nije prva iz serije emisija na B92 koje krajnje objektivno prikazuju događaje u ratovima na prostorima bivše SFRJ. Drugim rečima, TV B92 objektivno govori o srpskim, a i drugim zločinima, ali je drugo pitanje to što neko želi da zatvori oči pred zločinima koje su činili Srbi. Činili su ih i s tim se treba suočiti, kao što su ih činili Hrvati, Albanci i drugi.

O hrvatskim zločinima na prostorima RSK, posebno u Oluji, na B92 je više puta prikana odlična emisija koju je snimio MCK.

Tako da o pokušaju objektivnosti možemo govoriti kod nadripatriota i drugih, koji, minimizirajući zločine koje su počinili pripadnici njihovog naroda, ne shvataju koliko je takvo činjenje antipatriotsko.

Из цитата сам обрисао део који се односи на постављача теме да се не би стекао утисак да се постављам у улогу браниоца, дрвеног адвоката ...

Крајње је непримерено уређивачку политику поменуте телевизијске куће карактерисати као објективну или необјективну ...
Таква је каква је, то дефинише главни и одговорни уредник у складу са проценом шта ће подићи или умањити гледаност мада, кад је ова кућа у питању, ни то није преовлађујуће.

Само приказивање чињеница, без каснијих активности надлежних органа,
само нам показује и доказује немоћ нашег државног врха да те информације презентује даље,
код Истражних органа, Тужилаштава, Судова ...
За тако нешто не постоји воља или је неко тако наредио ...

Подсетићу да су баш информације о "злочинима Срба над недужним несрпским становништвом" Наташа Кандић и њој слични користили у тзв доказним поступцима пред Хашким трибуналом ...
Због чега су то НВО могле, а Држава Србија не може или неће ???

Из тог разлога, ма колико су питања у анкети незграпно постављена, ипак стичем утисак да је друго питање ближе стварности, истини ...
Далеко од тога да ме горак укус у устима због те чињенице увесељава, напротив ...

И још један детаљ који је овде већ постао обичај, традиција чак :

Свако, чије се мишљење разликује од званично прокламоване државне политике и није у складу са Тадићевим бисерима расутим пред сиротињу рају (читај свиње) проглашава се "надрипатриЈотом" ...
Зашто ??? Немамо право на своје мишљење, свој став ???
Ја за себе са поносом кажем да сам и патриота и заговорник идеје Велике Србије,
па бих сходно, могао све који нам се на овакав начин обраћају називати "назови или квазидемоНкраДама", али чему би то водило ...
Да се спуштам на тај ниво, не пада ми на памет ...
 
Ово је уводна реченица: ''Како доживљавате ову врсту емисије на телевизији која има један, по мом мишљењу, потпуно антисрпски курс?
Је л' вас још нешто буни или је у питању пуко неумеће читања и разумевања?

Дакле, телевизију доживљавам антисрпском...
Очигледно је да оно што мене јесте стид, тебе није, и обрнуто.:bye:

Ne treba praviti nauku od jednog običnog pitanja... Super sam shvatio pitanje...
Jednostavno postoje stvari koje ti se na toj tv ne dopadaju i sad ti je čak i epp na tom kanalu proamerčki...al dobro...
Ti doživljavaš tv B92 na jedan način, ja je doživljavam na drugi način...ovo je slobodna zemlja, jel da...?
Ja sam svoje mišljenje rekao...emisija je sasvim o'k i uopšte ne miriše na antisrpstvo... Ako bi neko trebao da skače na tu emisiju, to sam ja jer sam iskusio Kosovo i snajpere UCK...a sigurno je još neko odavde...
Prema tome...nema potrebe da me žene sa pdf-a politika uče da prepoznam antisrpstvo...
 
...........
Само приказивање чињеница, без каснијих активности надлежних органа,
само нам показује и доказује немоћ нашег државног врха да те информације презентује даље,
код Истражних органа, Тужилаштава, Судова ...
За тако нешто не постоји воља или је неко тако наредио ...
Управо на овоме базирам своје сумње.



И још један детаљ који је овде већ постао обичај, традиција чак :

Свако, чије се мишљење разликује од званично прокламоване државне политике и није у складу са Тадићевим бисерима расутим пред сиротињу рају (читај свиње) проглашава се "надрипатриЈотом" ...
Зашто ??? Немамо право на своје мишљење, свој став ???
.
:ok:
 
Pa B92 je americka TV....tako da sve sto oni objavljuju nije slucajno i nema veze sa nikakvom objektivnoscu i novinarstvom e sad sta stoji iza ove price o trgovini organima videcemo

A ja sam mislio da u Guadalajari, kante za đubre ne govore....

A da pojasniš zašto ta emisija ima antisrpski kurs, ja bi eto volela da znam?

I ja bih to voleo da znam, mada sumnjam u Sofijine sposobnosti da shvati i objasni bilo šta... molim demanti i/ili pojašnjenje.
 
Да поновим (уз допуну): да се не лажемо, Б92 заиста у принципу држи проамерички/антисрпски курс. Али, видети у баш свакој емисији то, поготово у оваквој, јесте озбиљан симптом параноје у надрипатриота.
 

Back
Top