Емисија на Б92 о продаји органа на Космету- ''жута кућа'' и сл.

Pogledaj rezultate ankete: Ваше мишљење о емислији на Б92:

Glasova
21. Ne možete glasati na ovu anketu
  • покушај објективности

12 57,14%
  • демонстрирање силе

9 42,86%
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 50

Tema: Емисија на Б92 о продаји органа на Космету- ''жута кућа'' и сл.

Buduća legenda Софија (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1573

Podrazumevano Емисија на Б92 о продаји органа на Космету- ''жута кућа'' и сл.

Како доживљавате ову врсту емисије на телевизији која има један, по мом мишљењу, потпуно антисрпски курс?

На шта Вам то личи?

1. покушај објективности

2. демонстрирање силе ( зна се ко их финансира- Сорош, дакле, ево Срби гледајте шта су Вам радили и све знамо да су Вам то радили али нико за то неће бити кажњен што смо Вам и доказали ослобађајућом пресудом за Харадинаја и Тачија)
    Poslednji put ažurirao/la Софија : 10.03.2009. u 14:53
    ''Само човек који има вере у себе, може да буде веран другима.''
    Ерих Фром

Elita medved_bg (avatar)
    Učlanjen
    05.09.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    197

Podrazumevano Re: Емисија на Б92 о продаји органа на Космету- ''жута кућа'' и сл.

Nisam gledala, pa ne mogu da komentarišem....
    Jel' to već bilo ili tek treba da bude?

Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1573

Podrazumevano Re: Емисија на Б92 о продаји органа на Космету- ''жута кућа'' и сл.

Citat Original postavio medved_bg Pogledaj poruku
    Nisam gledala, pa ne mogu da komentarišem....
    Jel' to već bilo ili tek treba da bude?
    У току је већ данима.

Направљена је из делова.
    Нпр. била је и синоћ.
    Ерих Фром

Aktivan član jevta.bg (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    8
    Reputaciona moć
    69

Nisam gledao.
    Sta reci :|
    AMD Phenom II X4 955 BE ,Gigabyte MA790X,2 X 2GB Kingston HX1066

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Pa B92 je americka TV....tako da sve sto oni objavljuju nije slucajno i nema veze sa nikakvom objektivnoscu i novinarstvom e sad sta stoji iza ove price o trgovini organima videcemo
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Iskusan dellns (avatar)
    Učlanjen
    27.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    93

Citat Original postavio Софија Pogledaj poruku
    Како доживљавате ову врсту емисије на телевизији која има један, по мом мишљењу, потпуно антисрпски курс?

На шта Вам то личи?

1. покушај објективности

2. демонстрирање силе ( зна се ко их финансира- Сорош, дакле, ево Срби гледајте шта су Вам радили и све знамо да су Вам то радили али нико за то неће бити кажњен што смо Вам и доказали ослобађајућом пресудом за Харадинаја и Тачија)
    Nisam gledao, slabo gledam televiziju...

Ima li negde na netu da se vidi?
    Poslednji put ažurirao/la dellns : 10.03.2009. u 15:52

Reg nije na forumu
    је констернирана због прескордиције
    Buduća legenda Reg (avatar)
    Učlanjen
    27.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    714

Postavljaču teme: anketa je slučajno ili namerno prilično nespretno postavljena. Ja bih rekla da nije u pitanju pokušaj objektivnosti, već objektivnost, ali s obzirom na to da takva opcija ne postoji, onda jednom delu učesnika u raspravi nije moguće glasanje.

Ovo nije prvi put da se ta emisija emituje i nije prva iz serije emisija na B92 koje krajnje objektivno prikazuju događaje u ratovima na prostorima bivše SFRJ. Drugim rečima, TV B92 objektivno govori o srpskim, a i drugim zločinima, ali je drugo pitanje to što neko želi da zatvori oči pred zločinima koje su činili Srbi. Činili su ih i s tim se treba suočiti, kao što su ih činili Hrvati, Albanci i drugi.

O hrvatskim zločinima na prostorima RSK, posebno u Oluji, na B92 je više puta prikana odlična emisija koju je snimio MCK.

Tako da o pokušaju objektivnosti možemo govoriti kod nadripatriota i drugih, koji, minimizirajući zločine koje su počinili pripadnici njihovog naroda, ne shvataju koliko je takvo činjenje antipatriotsko.
    Molim da se u sendvič stavi više salame.

Legenda čedina_zebra (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    3282

На шта Вам то личи?

1. покушај објективности

A da pojasniš zašto ta emisija ima antisrpski kurs, ja bi eto volela da znam?
    Čedina Zebra

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

На шта Вам то личи?

1. покушај објективности

...i ja bi živo voleo da čujem šta tu ima antisrpskog...
    Šta je tu bilo antisrpsko, kad priča govori o prodaji organa Srba i drugih nealbanaca...?

Mislim da poruka uopšte nije takva, štaviše može da se protumači drugačije...al dobro...svako vidi ono što želi da vidi...

Iskusan alergicna (avatar)
    Učlanjen
    15.11.2006.
    Pol
    ženski
    Austrobugarska(hahaha)trenutno u HOLANDIJI
    Reputaciona moć
    109

На шта Вам то личи?

1. покушај објективности

umesh li ti da se postidish
    alergichna na budale

Elita djurinica (avatar)
    Učlanjen
    21.01.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    188

На шта Вам то личи?

1. покушај објективности

ne razumem,
    ko tebe plaća da pljuješ po informativnim emisijama, kakve god?

Veliki brat & Emotion produkcija?

FujTo

we don't inherit the Earth from our Ancestors,
    we borrow it from our Children

Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1573

Citat Original postavio čedina_zebra Pogledaj poruku
    Citat Original postavio DeeLiteOrange Pogledaj poruku
    ...i ja bi živo voleo da čujem šta tu ima antisrpskog...
    Šta je tu bilo antisrpsko, kad priča govori o prodaji organa Srba i drugih nealbanaca...?

Mislim da poruka uopšte nije takva, štaviše može da se protumači drugačije...al dobro...svako vidi ono što želi da vidi...
    Ово је уводна реченица: ''Како доживљавате ову врсту емисије на телевизији која има један, по мом мишљењу, потпуно антисрпски курс?
    Је л' вас још нешто буни или је у питању пуко неумеће читања и разумевања?

Дакле, телевизију доживљавам антисрпском...
    Citat Original postavio alergicna Pogledaj poruku

Очигледно је да оно што мене јесте стид, тебе није, и обрнуто.
    Poslednji put ažurirao/la Софија : 10.03.2009. u 16:08
    Ерих Фром

Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1573

Citat Original postavio djurinica Pogledaj poruku
    ne razumem,
    ko tebe plaća da pljuješ po informativnim emisijama, kakve god?

Veliki brat & Emotion produkcija?

FujTo
    Ни теби изгледа није јасно.

Додуше, тешко те је схватити као озбиљног саговорника, самим тим ми и свако твоје питање и коментар делују веома неозбиљно.
    Ерих Фром

Legenda čedina_zebra (avatar)
    Učlanjen
    05.12.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    26
    Reputaciona moć
    3282

Mila ili si se pogubila pa ne umeš da objasniš svoj stav ili ne znaš šta si napisala.
    Žao mi je ako te ovo vređa ali treće solucije za objašnjenje nema.
    Čedina Zebra

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

A ti??
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Buduća legenda Милунка Савић (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1009

Е, за ово је већ потребно имати жешћу параноју.

mar_comm nije na forumu
    Читам ... чудим се !!! Глупост границе нема !!!
    Elita
    Učlanjen
    15.06.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    11
    Reputaciona moć
    449

Citat Original postavio Registra. Pogledaj poruku
    Ovo nije prvi put da se ta emisija emituje i nije prva iz serije emisija na B92 koje krajnje objektivno prikazuju događaje u ratovima na prostorima bivše SFRJ. Drugim rečima, TV B92 objektivno govori o srpskim, a i drugim zločinima, ali je drugo pitanje to što neko želi da zatvori oči pred zločinima koje su činili Srbi. Činili su ih i s tim se treba suočiti, kao što su ih činili Hrvati, Albanci i drugi.

O hrvatskim zločinima na prostorima RSK, posebno u Oluji, na B92 je više puta prikana odlična emisija koju je snimio MCK.

Tako da o pokušaju objektivnosti možemo govoriti kod nadripatriota i drugih, koji, minimizirajući zločine koje su počinili pripadnici njihovog naroda, ne shvataju koliko je takvo činjenje antipatriotsko.
    Из цитата сам обрисао део који се односи на постављача теме да се не би стекао утисак да се постављам у улогу браниоца, дрвеног адвоката ...

Крајње је непримерено уређивачку политику поменуте телевизијске куће карактерисати као објективну или необјективну ...
    Таква је каква је, то дефинише главни и одговорни уредник у складу са проценом шта ће подићи или умањити гледаност мада, кад је ова кућа у питању, ни то није преовлађујуће.

Само приказивање чињеница, без каснијих активности надлежних органа,
    само нам показује и доказује немоћ нашег државног врха да те информације презентује даље,
    код Истражних органа, Тужилаштава, Судова ...
    За тако нешто не постоји воља или је неко тако наредио ...

Подсетићу да су баш информације о "злочинима Срба над недужним несрпским становништвом" Наташа Кандић и њој слични користили у тзв доказним поступцима пред Хашким трибуналом ...
    Због чега су то НВО могле, а Држава Србија не може или неће ???

Из тог разлога, ма колико су питања у анкети незграпно постављена, ипак стичем утисак да је друго питање ближе стварности, истини ...
    Далеко од тога да ме горак укус у устима због те чињенице увесељава, напротив ...

И још један детаљ који је овде већ постао обичај, традиција чак :

Свако, чије се мишљење разликује од званично прокламоване државне политике и није у складу са Тадићевим бисерима расутим пред сиротињу рају (читај свиње) проглашава се "надрипатриЈотом" ...
    Зашто ??? Немамо право на своје мишљење, свој став ???
    Ја за себе са поносом кажем да сам и патриота и заговорник идеје Велике Србије,
    па бих сходно, могао све који нам се на овакав начин обраћају називати "назови или квазидемоНкраДама", али чему би то водило ...
    Да се спуштам на тај ниво, не пада ми на памет ...

Buduća legenda C0NSIGLIERI (avatar)
    Učlanjen
    26.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    1308

Citat Original postavio Torrente Bgd Pogledaj poruku
    A ti??
    Ne - zasto?, u Holandiji je TO legalan "posao"
    A Mari usque ad Mare

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ово је уводна реченица: ''Како доживљавате ову врсту емисије на телевизији која има један, по мом мишљењу, потпуно антисрпски курс?
    Је л' вас још нешто буни или је у питању пуко неумеће читања и разумевања?

Дакле, телевизију доживљавам антисрпском...
    Очигледно је да оно што мене јесте стид, тебе није, и обрнуто.
    Ne treba praviti nauku od jednog običnog pitanja... Super sam shvatio pitanje...
    Jednostavno postoje stvari koje ti se na toj tv ne dopadaju i sad ti je čak i epp na tom kanalu proamerčki...al dobro...
    Ti doživljavaš tv B92 na jedan način, ja je doživljavam na drugi način...ovo je slobodna zemlja, jel da...?
    Ja sam svoje mišljenje rekao...emisija je sasvim o'k i uopšte ne miriše na antisrpstvo... Ako bi neko trebao da skače na tu emisiju, to sam ja jer sam iskusio Kosovo i snajpere UCK...a sigurno je još neko odavde...
    Prema tome...nema potrebe da me žene sa pdf-a politika uče da prepoznam antisrpstvo...

Stara legenda Тихи (avatar)
    Učlanjen
    13.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    2091

Mila ili si se pogubila pa ne umeš da objasniš svoj stav ili ne znaš šta si napisala.
    Žao mi je ako te ovo vređa ali treće solucije za objašnjenje nema.
    i meni je zao sto neki imaju manjak mozdanih vijuga pa ne kapiraju uvodni post i sta je sofija htela u njemu reci....
    Идите по свему свету и проповедајте Јеванђеље сваком створењу. Ко поверује и крсти се, биће спасен, а ко не поверује биће осуђен.

Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1573

Citat Original postavio mar_comm Pogledaj poruku
    ...........
    Само приказивање чињеница, без каснијих активности надлежних органа,
    само нам показује и доказује немоћ нашег државног врха да те информације презентује даље,
    код Истражних органа, Тужилаштава, Судова ...
    За тако нешто не постоји воља или је неко тако наредио ...
    Управо на овоме базирам своје сумње.

И још један детаљ који је овде већ постао обичај, традиција чак :

Свако, чије се мишљење разликује од званично прокламоване државне политике и није у складу са Тадићевим бисерима расутим пред сиротињу рају (читај свиње) проглашава се "надрипатриЈотом" ...
    Зашто ??? Немамо право на своје мишљење, свој став ???
    .
    Ерих Фром

Veoma poznat
    Učlanjen
    21.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

..pazi ko joj kazhe baba sera iz olandije..

Veoma poznat john doe (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    204

Citat Original postavio Torrente Bgd Pogledaj poruku
    Pa B92 je americka TV....tako da sve sto oni objavljuju nije slucajno i nema veze sa nikakvom objektivnoscu i novinarstvom e sad sta stoji iza ove price o trgovini organima videcemo
    A ja sam mislio da u Guadalajari, kante za đubre ne govore....

I ja bih to voleo da znam, mada sumnjam u Sofijine sposobnosti da shvati i objasni bilo šta... molim demanti i/ili pojašnjenje.
    Срећни народи својој деци у наслеђе остављају будућност, а несрећни прошлост.

Veoma poznat john doe (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2008.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    204

Citat Original postavio junkmarko Pogledaj poruku
    ..pazi ko joj kazhe baba sera iz olandije..
    pazi, ja sad stavljam copyright na baba-sere. Jevropa je bavarska baba-sera, a za ostale ne znam... Ali samo ja imam pravo da se sprdam sa higijeničarkama, jasno?
    Срећни народи својој деци у наслеђе остављају будућност, а несрећни прошлост.

Buduća legenda Милунка Савић (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1009

Да поновим (уз допуну): да се не лажемо, Б92 заиста у принципу држи проамерички/антисрпски курс. Али, видети у баш свакој емисији то, поготово у оваквој, јесте озбиљан симптом параноје у надрипатриота.

Slične teme

1. Odgovora: 94
    Poslednja poruka: 13.11.2012., 09:35
  2. Odgovora: 187
    Poslednja poruka: 06.05.2008., 23:50
  3. Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 12.04.2008., 22:32
  4. Живковићева емисија!
    Autor Miki 13991 u forumu Književnost
    Odgovora: 9
    Poslednja poruka: 18.06.2006., 17:15

Pravila za slanje poruka