SRBIJA mora pomoći Srbima na Kosovu da proglase OKUPACIJU

Posle brutalnih nastupa Šiptarske policije a koja je nepriznata od Države Srbije mora se dozvoliti ali i podržati da se na Kosovu proglasi OKUPACIJA.
Ali da bi ova želja i obaveza države postala stvarnost Srbija mora promeniti žutu boju ali i da skine belu zastavu sa kojom naše vođe mašu po celom svetu.

Нешко, покушај да схватиш да док је Тадић на власти или било која прозападна опција, од помоћи Србије Србима на Космету нема ништа !!!!

Они прећутно признају независност- пустили су еулекс доле, дали сагласност тачније, а права ствар коју је еулекс урадио је било формирање војске Косова.

О чему причамо?

Држава неће стати иза вас док су ови и слични на власти.:sad2:
 
Znam.Zato je proglašenje okupacije jedina opcija za početak.:whistling:

Proglasi okupaciju, ali to ćeš moći da obesiš mačku o rep.

Lako je tebi da iz severne Kosovske Mitrovice vičeš da je Kosovo Srbija, a neka kažu oni Srbi u Gnjilanu to.

Vi treba da pregovarate sa Albancima, da vi priznate nezavisnost Kosova a oni da vam daju entitet.

P.S. Plaćajte redovno struju ako želite da vam stiže na vreme.
 
Proglasi okupaciju, ali to ćeš moći da obesiš mačku o rep.

Lako je tebi da iz severne Kosovske Mitrovice vičeš da je Kosovo Srbija, a neka kažu oni Srbi u Gnjilanu to.

Vi treba da pregovarate sa Albancima, da vi priznate nezavisnost Kosova a oni da vam daju entitet.

P.S. Plaćajte redovno struju ako želite da vam stiže na vreme.

Nema govora o priznavanju AP Kosaova i Metohije :
" Kraljevstvo koje se stvara macem ne moze da opstane "
 
Proglasi okupaciju, ali to ćeš moći da obesiš mačku o rep.

Lako je tebi da iz severne Kosovske Mitrovice vičeš da je Kosovo Srbija, a neka kažu oni Srbi u Gnjilanu to.

Vi treba da pregovarate sa Albancima, da vi priznate nezavisnost Kosova a oni da vam daju entitet.

P.S. Plaćajte redovno struju ako želite da vam stiže na vreme.
Obesi ti tvoju nezavisnost mačku o rep Šiptaru.
Nećemo vam dozvoliti da sa terorom stvarate državu.Stići će vas Srpska pravda kad tad.
 
Nema govora o priznavanju AP Kosaova i Metohije :
Ima, ima...

" Kraljevstvo koje se stvara macem ne moze da opstane "
Da si malo inteligentniji, shvatio bi da ovo važi za Republiku Srpsku.
Kosovo nije nastalo mačem, već je potvrđeno referendumom i Ustavom 1946.

Kosovo inače ima pravo na nezavisnost i po međunarodnom pravu.
 
Volela bih i ja ali,ne mozemo to uraditi jer bi mi onda ispali eto zli Srbi teroristi koji eto,mpo ko zna koji put napadaju jadne nam Siptare koljace dole,a oni tako fini civilizovani,onda dodje neko iz BBC-a sa kamerom da snimi neku babicu Siptarku kako place,eto ti snimci po celom svetu ju mi Srbi cudovista,a Siptari dole svii do jednog fino na engleskom daju intervijue da ih ceo svet razume,naravno da ce na engleskom,tolike su kukavice,nemaju ni svoj ponos,identitet,jezik,zavise od milostinje velikih sila,ciganski narod,...Mislim na one na Kosovu. I to kazem ciganski jer nemaju nishta svoje vec prose i klece na kolena Americi i brisu im cipele...Oni su,sluge velikih sila,robovi,i na njih samo tako te vlasti gledaju. Posmtraju ih ko sljam a oni uvrteli u glavama da su ne znam ni ja kako bitni svima joooj..... Samo ja ne kontam jadnici kako ne shavtaju da ce njih Amerika gurnuti u stranu i zgaziti ih kao mrava kad im ne bude vishe trebala....Nemaju muda da priznaju shta su uradili,vec lazu '' pa mi smo mlada nacija'' ako ste vec poklali toliko imajte muda reci to. I mogu zamerati Srbima sve i svasta ali MI IMAMO ISTORIJU,imamo ponos,imamo dostojanstvo u nashim precima,iako smo sve zasrali sami.
I ja se izvinjavam onima koji tvrde,Kosovo medjunarodno pravo trt mrt,nemojte biti licemerni,meni su i uza i sira rodbina i cale advokati i istoricari,pravnici,predaju na fakultetu i svi znamo da je kukavicki da teramo pricu kako je to ''izvedeno po zakonu'' zato nemojmo ici dotle kad i sami znate koliko je pravnika protestovalo kad su to uradili na Kosovu...nemojmo biti p.icke.......
 
Poslednja izmena:
Ima, ima...


Da si malo inteligentniji, shvatio bi da ovo važi za Republiku Srpsku.
Kosovo nije nastalo mačem, već je potvrđeno referendumom i Ustavom 1946.

Kosovo inače ima pravo na nezavisnost i po međunarodnom pravu.

Lazes! Pokrajine nemaju pravo na otcepiljenje, a pokrajinu vam je dao TITOISTICKI rezim.
60 % zemlje na Kosovu i Metohiji je u privatnom vlasnistvu SPC a svuda u svetu privatno vlasnistvo je neprikosnoveno !
FBI je OVK proglasio teroristickom organizacijom !
 
Plaćajte struju na vreme. Vi očekujete da ne plaćate struju a da dobijate struju, mislim baš onako idiotski.
Samo 22% Šiptara plaća struju na Kosovu a Priština ne može nikako bez pomoćne struje iz Srbije.
Srbiji još nije isplaćena struja koja je potrošena u Prištini i ostatku Kosova.
Meni je najviše krivo zašto ova žuta vlada u Srbiji krije pravu istinu o ovom slučaju od Srbskog naroda.
 
Samo 22% Šiptara plaća struju na Kosovu a Priština ne može nikako bez pomoćne struje iz Srbije.
Srbiji još nije isplaćena struja koja je potrošena u Prištini i ostatku Kosova.
Meni je najviše krivo zašto ova žuta vlada u Srbiji krije pravu istinu o ovom slučaju od Srbskog naroda.

apsolutno,tadici podrzava i pomaze siptarima.gde su agregati za srbe? ustasko siptarks vlada u beogradu ne pomaze srbima uopste
 
Posle brutalnih nastupa Šiptarske policije a koja je nepriznata od Države Srbije mora se dozvoliti ali i podržati da se na Kosovu proglasi OKUPACIJA.
Ali da bi ova želja i obaveza države postala stvarnost Srbija mora promeniti žutu boju ali i da skine belu zastavu sa kojom naše vođe mašu po celom svetu.

Немамо ми Срби државу, да би се то одрадило..
 

Back
Top