JESTE LI ZADOVOLJNI SOBOM?

Mislim da nisam dala sve od sebe kad je to bilo najpotrebnije :?
takođe nisam zadovoljna svojim društvenih životom.Komunikativna sam,imam puno ljudi oko sebe,ali to su sve ortaci i ortakinje,nemam pravog prijatelja i to je nešto što mi najviše smeta.
Ali ima vremena za to,imam tek 18 godina...valjda ima neko ko bi se baš uklopio sa mnom...svet je pun budala :lol:
da,ljubavnim životom večito nezadovoljna :confused:
 
Poslednja izmena:
:rotf: Moj život je savršen,nisam udana,idem u školu,izlazim sa društvom,provodim se...Pa može li biti bolje?
Ma ja mislim da ne.
Može, kako da ne može
Uuu, što dobra temaaa.
Ja sam preeezadovoljna... Da sam planirala ne bi ovako dobro ispalo...
Mene je život samo mazio... do sada (da ne čuje zlo)...
Nisam savršena i to mi se baš sviđa :cool:
A mojživot, paaa može i bolje, al' to bi već bila perverzija :manikir:
:super::super::super::super:
Kao i svi drugi, nekim stvarima jesam a nekim ne. Nikada nisam u potpunosti sretna ali nikad nisam ni ocajna. Ne bih zelela da se desi nesto sto bi me sad demantovalo i na grub nacin mi pokazalo da sam sad u stvari savrseno srecna.
:super::super::super::super:
Ja sam i nezadovoljna i nesretna zimi, kada je napolju hladno i sivo... Onda mi je sve sivo i hladno i sva sam bezvoljna.
Kako sine sunce, tako i ja oživim i shvatim kako je život lep :super:
:super::super::super:

ŽIVOT NAM SAMO VRAĆA ONO ŠTO MI DRUGIMA DAJEMO
 
:think:
previše opširno pitanje
zadovoljna sam sobom i nameštajem u sobi, jedino mi se raspored ne sviđa :hahaha:
šala, naravno
zadoboljna sam u globalu
udata sam za čoveka koji je porodični tip kao i ja
imamo dvoje zdrave, prave i pametne dece, a možda ćemo čak i još...možda ne al i dvoje je dovoljno za sad
posao trenutno nemam , ali ga tražim, naći ću valjda
završila sam fax koji volim
muž ima poso koji voli i u kome redovno i dovoljno prima platu
imam lep kopjuter, ima tako lepu tastaturu za kuckanje :mrgreen: i adsl internet:mrgreen:
imamo svoj stan, dakle svoj krov nad glavom , ne visi nam gazda za vrat, kao do pre par godina....
 
..zadovoljna sam i sobom i predsobljem i kuhinjom i kupatilom,
ali teraaaase obozavam, narochito sad kad grane sunce... :super: :klap: : :cao: :manikir:

..shalu na stranu, ja sam euforichna kad ide dobro,
a katastrofichna kad ide loshije..
..sve u svemu, a i u proseku, sasvim sam zadovoljna... :aha: :D
 
Generalno jesam... nekih 90%...
Onih 10% predstavlja nešto što ja ne mogu promeniti i na šta se čovek privikne... u životu...

U mom slučaju momak... ne muž... sa njim sam 100% zadovoljna... i zadovoljena...;)

Posao tj. studiranje... e to je nekih 8% od onih 10% sa kojima nisam zadovoljna... ali završavam ga... biće diplome... to je valjda najbitnije...:roll:

Promenila sam stav prema roditeljima... bar mislim da jesam...
Shvatila sam da su oni samo ljudi sa vrlinama i manama... to je ostalih 2%... koji se ne mogu promeniti...

I svakog bih posavetovala, posebno mušku populaciju(jer su oni skloni prevelikom uzdizanju svojih roditelja) da što pre počnu na roditelje da gledaju kao na ljude koji mogu puno da greše i budu ne realni... i naravno mnogo različiti od nas samih...

Biti što fleksibilniji i tolerantniji je neka moja trenutna misija...
:bye:
 
..zadovoljna sam i sobom i predsobljem i kuhinjom i kupatilom,
ali teraaaase obozavam, narochito sad kad grane sunce... :super: :klap: : :cao: :manikir:

..shalu na stranu, ja sam euforichna kad ide dobro,
a katastrofichna kad ide loshije
..
..sve u svemu, a i u proseku, sasvim sam zadovoljna... :aha: :D

hahahha

hahah

ovo mene opisuje!

sad sam katastroficna, ali posto sam navikla na uspone i padove, znam da je katastrofa prolazna!
 

Back
Top