Nenadu Čanku je bolje da ode u šou biznis: snima duet sa Stojom

Da li bi bilo bolje da se Čanak ostavi politike i pređe u šou-biznis

  • Da.

  • Ne, neka ostane u politici

  • On je već u šou-biznisu


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Schutz

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.293
Posle snijmljenog dueta sa Karleusom i Sekom Aleksic, posle ulaska u kucu Velikog Brata, Canak ce snimiti duet sa folk pevacicom Stojom
Bizarno: ČANAK PEVA SA STOJOM!

image.jpg


Predsednik LSV-a Nenad Čanak i folk pevačica Stojanka Novaković na Pinku dogovarali snimanje zajedničke pesme
Volela bih da pesma bude „iščašena", totalno drugačija... Stoja jedva čeka saradnju s Čankom

Nenad Čanak i Stoja Novaković uskoro bi mogli da postanu novi muzički tandem. Kako saznaje Press, predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine i folk pevačica dogovarali su pre nekoliko dana da snime duetsku pesmu.

Stoja za Press kaže da je do ove ideje došlo dok su ona i Čanak čekali snimanje jedne TV emisije na Pinku:

- U neformalnom razgovoru u bekstejdžu pomenuli smo da bismo mogli da snimimo duet. Veoma mi se svidela ideja! Nenad voli džez, a ja obožavam izazove. Volela bih da pesma bude „iščašena", totalno drugačija od onog što sam pevala dosad. Pored velike ljubavi prema muzici, Nenada i mene povezuje i to što smo oboje iz Vojvodine - on je iz Novog Sada, a ja sam iz Perleza kraj Zrenjanina - kaže Stoja.
http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?id=58296&sectionId=41&view=story
 
Poslednja izmena:
Cuo sam da je agresivac i pomalo asocijalan tip. Koliko se secam on bese organizaovao neke demonstracije i pozivao narod da ponese motke ili metalne sipke radi sukoba sa ljudima koji drugacije misle. Redovno ga vidjam odevenog u crne kosulje i ako to nije uobicajno za posao kojim se on bavi. Da ne pominjem da se covek cesto pojavljuje i naoruzan.

nenad-canak.jpg


Na zalost i ovakvim ljudima se daje mogucnost da postanu neciji uzori u zivotu i ponasanju. Da ne pominjem kakve sve nazalost mlade ljude ovaj covek okuplja oko svoje organizacije lsv...
Evo samo jednog od pripadnika buducih narastaja koje je '' edukovao '' Canak.

cc320903ae.jpg


A evo i jos nekih njegovih ljudi. Maskiranih dal zato da ih se sutra rodbina nebi odrekla preko novina, ili iz razloga sto su namerili da vrse krivicna dela...

198241.jpg
 
Poslednja izmena:
Čanak je cirkusant, što i dokazuje ovim svojim ispadima tipa, Karleuša, Stoja, Veliki Brat u toku redovnog zasedanja narodne skupštine, naručivanja portreta u prirodnoj veličini, gde je on naslikan u crnom srednjevekovnom oklopu, i razni drugi njegovi ispadi. Njega politika ozbiljno ne zanima. On se zezao. Neki su se primili na to njegovo zezanje, i on sada od toga dobro živi, i dalje se zeza.
 

Back
Top