Nenadu Čanku je bolje da ode u šou biznis: snima duet sa Stojom

Pogledaj rezultate ankete: Da li bi bilo bolje da se Čanak ostavi politike i pređe u šou-biznis

Glasova
14. Ne možete glasati na ovu anketu
  • Da.

3 21,43%
  • Ne, neka ostane u politici

0 0%
  • On je već u šou-biznisu

11 78,57%
Prikazujem rezultate 1 do 8 od 8

Tema: Nenadu Čanku je bolje da ode u šou biznis: snima duet sa Stojom

Schutz nije na forumu
    shitz napolje, machketine jedne, sklanjajte se od mene, ja vas prezirem Ish ish buvljiva stvorenja
    Aktivan član
    Učlanjen
    27.02.2009.
    Pol
    muški
    Fond za humanitarno pravo, Makenzijeva 67, Beograd
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Nenadu Čanku je bolje da ode u šou biznis: snima duet sa Stojom

Posle snijmljenog dueta sa Karleusom i Sekom Aleksic, posle ulaska u kucu Velikog Brata, Canak ce snimiti duet sa folk pevacicom Stojom
    Bizarno: ČANAK PEVA SA STOJOM!

Predsednik LSV-a Nenad Čanak i folk pevačica Stojanka Novaković na Pinku dogovarali snimanje zajedničke pesme
    Volela bih da pesma bude „iščašena", totalno drugačija... Stoja jedva čeka saradnju s Čankom

Nenad Čanak i Stoja Novaković uskoro bi mogli da postanu novi muzički tandem. Kako saznaje Press, predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine i folk pevačica dogovarali su pre nekoliko dana da snime duetsku pesmu.

Stoja za Press kaže da je do ove ideje došlo dok su ona i Čanak čekali snimanje jedne TV emisije na Pinku:

- U neformalnom razgovoru u bekstejdžu pomenuli smo da bismo mogli da snimimo duet. Veoma mi se svidela ideja! Nenad voli džez, a ja obožavam izazove. Volela bih da pesma bude „iščašena", totalno drugačija od onog što sam pevala dosad. Pored velike ljubavi prema muzici, Nenada i mene povezuje i to što smo oboje iz Vojvodine - on je iz Novog Sada, a ja sam iz Perleza kraj Zrenjanina - kaže Stoja.
    http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?id=58296&sectionId=41&view=story
    Poslednji put ažurirao/la Schutz : 10.03.2009. u 12:12

Schutz nije na forumu
    shitz napolje, machketine jedne, sklanjajte se od mene, ja vas prezirem Ish ish buvljiva stvorenja
    Aktivan član
    Učlanjen
    27.02.2009.
    Pol
    muški
    Fond za humanitarno pravo, Makenzijeva 67, Beograd
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Nenadu Canku je bolje da ode u sou biznis: snima duet sa Stojom

Mislim, Čanak se deklarisao kao metalac i roker, stvarno mi nisu jasni ovi narodnjački ispadi .

Zainteresovan član
    Učlanjen
    15.11.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Nenadu Canku je bolje da ode u sou biznis: snima duet sa Stojom

Citat Original postavio Schutz Pogledaj poruku
    Mislim, Čanak se deklarisao kao metalac i roker, stvarno mi nisu jasni ovi narodnjački ispadi .
    to se u kulturnim zemljama zove BUDALA

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ili retard.

Aktivan član
    Učlanjen
    22.02.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    23
    Reputaciona moć
    51

...ne zamerite coveku-bolestan!!!!!

Veoma poznat Вуја (avatar)
    Učlanjen
    07.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    168

Citat Original postavio JOPE Pogledaj poruku
    ...ne zamerite coveku-bolestan!!!!!
    Tacno tako
    Radi ono u cemu si dobar, a ne ono za mislis da si dobar

Aktivan član DRVOSEČA (avatar)
    Učlanjen
    16.05.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    51

Cuo sam da je agresivac i pomalo asocijalan tip. Koliko se secam on bese organizaovao neke demonstracije i pozivao narod da ponese motke ili metalne sipke radi sukoba sa ljudima koji drugacije misle. Redovno ga vidjam odevenog u crne kosulje i ako to nije uobicajno za posao kojim se on bavi. Da ne pominjem da se covek cesto pojavljuje i naoruzan.

Na zalost i ovakvim ljudima se daje mogucnost da postanu neciji uzori u zivotu i ponasanju. Da ne pominjem kakve sve nazalost mlade ljude ovaj covek okuplja oko svoje organizacije lsv...
    Evo samo jednog od pripadnika buducih narastaja koje je '' edukovao '' Canak.

A evo i jos nekih njegovih ljudi. Maskiranih dal zato da ih se sutra rodbina nebi odrekla preko novina, ili iz razloga sto su namerili da vrse krivicna dela...

Poslednji put ažurirao/la DRVOSEČA : 10.03.2009. u 13:56

Wallter nije na forumu
    ponovo mitraljira sa kule. Ups! Pa to nisu Švabe. To nekakva parada duginih boja.
    Obećava
    Učlanjen
    09.04.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Čanak je cirkusant, što i dokazuje ovim svojim ispadima tipa, Karleuša, Stoja, Veliki Brat u toku redovnog zasedanja narodne skupštine, naručivanja portreta u prirodnoj veličini, gde je on naslikan u crnom srednjevekovnom oklopu, i razni drugi njegovi ispadi. Njega politika ozbiljno ne zanima. On se zezao. Neki su se primili na to njegovo zezanje, i on sada od toga dobro živi, i dalje se zeza.

Slične teme

1. Velja Ilic snima duet sa poznatom pevacicom sekom aleksic?
    Autor [[Darko_91]] , u forumu Politika
    Odgovora: 11
    Poslednja poruka: 01.12.2007., 23:17
  2. Beogradski sindikat o Nenadu Canku
    Autor BG5 u forumu Politika
    Odgovora: 13
    Poslednja poruka: 10.03.2007., 01:10
  3. duet
    Autor xxxx u forumu Humor
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 25.11.2003., 13:50

Pravila za slanje poruka