ne mogu....

...posle tebe da prolazim nekim ulicama, da omirisem tvoj parfem na ljudima, da obuchem ono u cemu si me poslednji put voleo...
sta je ono sto ne mozete dugo posle nekoga?

Hm...ja baš imam običaj da u početku namjerno radim ono što mi najteže pada...
čitam iznova i iznova neke poruke, gledam slike, slušam pjesme, vraćam se na neke momente i mjesta u mislima...
to je neka moja šok-terapija, jer znam da mi ne vrijedi odgađati neizbježno
i tako mi je lakše...
suočavam se sa onim što me boli dok se ne naviknem, i dok mi ne postane sasvim svejedno.
Onda sve to lijepo izbrišem (osim sjećanja, naravno) i furam dalje.
 
...posle tebe da prolazim nekim ulicama, da omirisem tvoj parfem na ljudima, da obuchem ono u cemu si me poslednji put voleo...
sta je ono sto ne mozete dugo posle nekoga?

Pa.... ništa..
Mislim, mogu sve...
To ne mora da znači da me ne boli i da ne tugujem.. samo se ne parališem..
To sam doživela jedino posle smrti jedne osobe... i to je grozno.. ali zato što je neko, praktično, nasilno odvojen od tebe.. i sve kao da stane tada..
 
...posle tebe da prolazim nekim ulicama, da omirisem tvoj parfem na ljudima, da obuchem ono u cemu si me poslednji put voleo...
sta je ono sto ne mozete dugo posle nekoga?

Da verujem drugima.....stalno mislim da neko pravi urote,vidim duhove gde ih nema....I kad pogresim,umesto da priznam i suocim se sa onim shto me zaista iz dubine blokira ja tvrdoglavo nastavljam sama dalje, ''ne kajem se,bolje spreciti nego leciti'' ......I onda bude josh gore...
 

Back
Top