Pitanjce za muskarce!!

Armand:
Koliko ste puta u zivotu startovali osobe zenskog pola? Ali iskreno! I koliko ste puta prosli, a koliko ne? Pozdrav.. :?: :oops:

A ti bi to da trazish utehu :?: :roll: ...pa ja da te uteshim da je meni % uspeshnosti visok (20)...al` ne dizi ruke :lol: ....ja nisam nikada digao ruke(samo dobre curice startujem, a lep sam u m..... :lol: )...dovoljno je shto sam ti dao % a ne ukupni broj :shock: )
 
ves odavno sam prestao da se bavim statistikom,ta je grana matematike veoma zgodna za zaj*eb,na to sam se odlucio kada sam skontao da mi vise nije bitan broj nego kvalitet.
Znam da ih je bilo vise od 20,a uspesnih vise od 10,
znaci dovoljno za mir misli
 
Znaci vi zene ste stvarno sou. Kako prebrojati kolikomuskaraca posecuje zenski kutak i odgovor je tu.
Salim se
A sto se tice procenta u osnovnoj skoli 5% srednjoj 85%. E sad kad sam dosao u beograd susreo sam se sa problemom nije da moje fore nepale nego sam bedak covek sav smusen. i naravno procenat nije pao. Sada je 100% ali ja za prethodnih par godina sam imao samo 5 devojaka od kojih sadasnju vec 2 godine. E sad ja pitam vas zene, ma sta iamm da vas pitam postavicu temu nadam se da cete odgovarati.
 

Back
Top