Sponzor
Strana 1 od 3 123 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 57

Tema: Sponzor

Obećava
    Učlanjen
    23.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Podrazumevano Sponzor

Sta mislite o sponzorima. Izasla sam s jednim i nisam mogla da verujem. Naravno pre toga nisam znala da je sponzor. Konstantno sam pricala kako sam putovala negde te sam taxi pominjala u fazonu idem taxijem. Ne znam cini mi se da je osim toga ok. Jel moze biti. I zasto bi neko bio sponzor ako je mlad? Ja bih bila jako nesrecna kada bih saznala da ljudi hoce da budu sa mnom samo zbog para...???

Domaćin
    Učlanjen
    27.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Podrazumevano Re: Sponzor

JAO ....izvini molim te.....pa radije bi vukao dzakove citav zivot.Uh ima nas svakakvih danas.

Poznat
    Učlanjen
    26.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Manje im zao da trose novac nego emocije. Zenu, kojoj pruza bilo kakvu vrstu materijalne podrske tesko ili nikako ce iskreno zavoleti. Na taj nacin se stiti od bliskosti a dobije sve drugo sto mu je potrebno.
    Naravno neki od njih podsvesno se plase da nista drugo ne mogu pruziti osim novca, neki zele pored sebe devojku koja bi trebala da izazove zavist drugih i sl. Mnogo razloga je za to.

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

prvi put ste izašli, pa će ti verovatno tražiti to nešto čime ćeš da platiš, već prilikom prvog sledećeg izlaska.....sponzorstvo nije besplatno. tu imamo da je devojkama jasno što izlaze - zbog kinte, a toga je sponzor svestan. a što on voli takve devojke - nema vremena da se emotivno angažuje, prija mu društvo plitkoumnih, ali onih koje važe za atraktivne devojke, ne može ili neće da ima kontakt na drugi način sa devojkama iako je mlad ili je -olinjali je matrorac koji kupuje nečiju mladost i plaća vreme provedeno, psihopata je i voli da vezuje za haubu gole devojke..opsesija su mu ćurke, voli da vlada sa ženama novcem, skroz je normalan al to je sve što ima da pruži. .misim, otkud znam..al slično se sličnom raduje, pa to treba imati u vidu...

Veoma poznat Nancy011 (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    744

Citat Original postavio sofijica Pogledaj poruku
    Sta mislite o sponzorima. Izasla sam s jednim i nisam mogla da verujem. Naravno pre toga nisam znala da je sponzor. Konstantno sam pricala kako sam putovala negde te sam taxi pominjala u fazonu idem taxijem. Ne znam cini mi se da je osim toga ok. Jel moze biti. I zasto bi neko bio sponzor ako je mlad? Ja bih bila jako nesrecna kada bih saznala da ljudi hoce da budu sa mnom samo zbog para...???
    O sponzorima ne razmišljam.

Nego ovde mi nije jasno ko je sponzor (ili šta je sponzor), ti li taj mladić? Ko od koga očekuje novac?

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pa ona je abonentkninja. žaklina traži sponzora. očekuje uslugu jer mu naglašava da voli ono što košta - da ne dolazi u obzir da se šetka, samo taxi ili auto, voli skupa putovanja....

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

nisko...svet materijalnog, a ne emotivnog...

Obećava
    Učlanjen
    23.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Hvala moonja.:-(
    To sam rekla da bi ispalo da imam para zato sto nisam mogla da verujem i cisto da vidim reakciju. Sve u svemu hvala ti.:-(
    Poslednji put ažurirao/la sofijica : 10.03.2009. u 11:24

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

sofijice, evo o čemu se radi: ako već kažeš da ne razumeš one koji su sa nekim zbog novca, onda je malo jeftino da sama potenciraš materijalno......ako ti je već momak interesantan iz nekih drugih razloga koji nisu materijalni , onda se priča o tim, drugim stvarima...
    Poslednji put ažurirao/la gost 10000 : 10.03.2009. u 11:43

Obećava
    Učlanjen
    23.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Moonja ja sam to rekla da bi ispalo da imam para i da nisam sponzorusa znaci da sam imala para u svojoj proslosti da putujem. Da li ti je sad jasno???

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

meni je jasno sve, ti ne razumeš da ti je loš pristup... jer ne vidim i dalje po čemu se ti razlikuješ od njega. osim što on, verovatno, stvarno ima novac, a ti nemaš i ne izlaziš sa običnim nego sa nekim bumbarom. znači, ne valja ti pristup. ako te je išta zainteresovalo za njega, mogla si čoveka lepo da pitaš, da li mu je bitnije emotivno ili materijalno.....a ne da smišljaš priče.....ja sam sofijica, takva sam kakva sam i nije mi bitan tvoj novac....osim ako ti je bitan??

Obećava
    Učlanjen
    23.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Ne razumem kako ja njega da pitam da li mu je bitnije materijalno ili emotivno. Inace imam dosta para. Otkud ti to da nemam.
    Poslednji put ažurirao/la sofijica : 10.03.2009. u 12:32

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

pa sama kažeš da si pričala "da bi ispalo", i to kad neko kaže da ide taksijem, to je baš "pokazatelj" da neko ima para.. a što je pitanje o materijalnom neko teško pitanje, materijalno je ne koliko imaš kartica, ne ispituješ nečije imovno stanje, nego koje vrednosti ceni...tako upoznaješ osobu....a ti sve pare, pare, pare..samo o tome....
    s jedne strane ne da su mi takvi likovi koji salno pričaju o parama dosadni, nego ne bih proveo 5 minuta sa takvom devojkom..kaširao bih je jer je smaračica..pa može da izleda ko avion... (osim ako nije neki ekonomski eskpert pa razgovara o sek-i, pa može da bude zanimljivo...)... a o momcima kojima je to adut - pare..meni je to baš tužno.....
    Poslednji put ažurirao/la gost 10000 : 10.03.2009. u 12:46

Iskusan
    Učlanjen
    26.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Sto? Imati novac nije tako lako, to moze da ti kaze svako ko se trudi zaradi... E sad, sto je nekome cilj da ima kintu, a nekome da ima doktorat, to je druga prica... Neko ceni ljude zato sto su bogati (makar i neposteni), neko ceni obrazovanje, neko talenat ili dobrotu... Svako nadje svoju publiku...

Aktivan član acca (avatar)
    Učlanjen
    12.07.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    57
    Reputaciona moć
    75

Pa šta je to on tebi predložio pa si zaključila da je "sponzor"?

Poznat
    Učlanjen
    26.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Moonja ja sam to rekla da bi ispalo da imam para i da nisam sponzorusa znaci da sam imala para u svojoj proslosti da putujem. Da li ti je sad jasno???
    Rekoh na jednoj drugoj temi ali da ponovim. Sponzorusa nije ona devojka koja nema para, vec ona kojoj bez obzira koliko mnogo ima uvek treba vise, tako da je prica koju si mu pricala imala sasvim suprotan efekat.

Obećava
    Učlanjen
    23.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Acca, nije nista predlozio nego je non-stop pricao o tome kako on ima kola kako njegov tata ima kola, kako njegova mama ima kola. Rekao koliku mu tata ima platu. Sve u svemu uzas.
    Moonja ja ne znam kad sam ja rekla da sam pricala non-stop o parama ja sam samo rekla kad je on napomenuo da je negde bio necu reci gde, da sam i ja bila.
    Sto mrzim kad mi neko stavlja reci koje nisam rekla u usta.
    Poslednji put ažurirao/la sofijica : 10.03.2009. u 14:51

Veoma poznat
    Učlanjen
    23.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

tema ti je o sponzoru, svaki post isključivo o parama.... al, sofijice, tebi je, u stvari njemu, tata sponzor.. ( :

Poznat
    Učlanjen
    15.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Prijavljujem se da me sofijica izvodi, rani i poji, obzirom da se izjasnila da novca ne manjka, pa rekoh, eto, vredi se prijaviti, the one who dares, wins

Obećava
    Učlanjen
    23.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Ja naravno necu biti s ovim deckom sta god moonja mislio. Lol Ne znam zasto sam ja sad sponzorusa kada ja nisam znala kada sam otisla na date sta ce biti. Nevolja je sto mi se taj decko svideo...:-)
    Poslednji put ažurirao/la sofijica : 11.03.2009. u 04:00

Primećen član DEVIL (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

pa mozda i nije sponzor, mozda ces na kraju ti ispasti sponzorusa. Mozda je decko dobre duse, pa prica sve to, koliko novca ima da bi ti kao bila sigurna da ces imati sve. Ko je platio pice? Ako se bas u tom trenutku izgubio u wc ili negde kad je konobar dosao da naplati,e onda ga yebi
    On je isto verovatno pomisleo da si TI sponzorusa pa je poceo pricu o kolima i sl...
    Premda imas osoba koje se jednostavno vole hvaliti onim sto imaju...sto ne znaci da je sponzor. Imam ja kolegu on jadan pa nema puno, al kad muva devojku naprica joj baaajke bre, kako sve ima i sta ces naivna glupa cura mu poveruje i tu se smuvaju. Znaci neki pricaju o takvim temama da bi fascinirali zene, a neki da bi se hvalili, da se vidi ko su i sta su....
    Dali se bar ponudio na lep nacin da plati pice? Ja po tome gledam puno. Znaci kad imam date sa devojkom, ako samo onako suti i ceka da ja izvadim novcanik, bez da bar kaze " e mogu li ja ( normalno, ja na kraju platim, jer to zelim) ali potom vidim dali je sponzorusa ili ne....znaci ponuditi se da plati pice moze svaka!
    Ima žena koje tvrde da su svi muškarci isti. Zar to nije malo previše iskustva?

Obećava
    Učlanjen
    23.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

Devil naravno da sam se ponudila da platim pice

Primećen član DEVIL (avatar)
    Učlanjen
    31.07.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

pa jesi ga platila?
    sta je njegov odgovor bio na to?
    Ima žena koje tvrde da su svi muškarci isti. Zar to nije malo previše iskustva?

Obećava
    Učlanjen
    23.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    38

nije mi dao da platim

Iskusan
    Učlanjen
    25.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

sponzor je onaj koji nema da ponudi bilo sto drugo.
    muskarci koji mrze sponzore su oni koji takodje nemaju nista da ponude ali isto tako nemaju ni pare.

sad ovo uokvirite

Slične teme

1. Potreban Sponzor
    Autor Alexandra1121995 u forumu Web dizajn
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 24.02.2009., 21:55
  2. Ko je sponzor strankama ?
    Autor mitarbg u forumu Politika
    Odgovora: 2
    Poslednja poruka: 18.01.2007., 18:01
  3. sponzor?
    Autor ? u forumu Preduzetništvo i radni odnosi