Spasoje

Dexas

Zainteresovan član
Poruka
390
Ovog nesretnog psa sam nazvao Spasoje jer je mucenik jako povredjen i ima visestruke prelome ,polomljenu karlicu ,butnu kost jedne noge , a druga noga mu je skroz smrckana i polomnjena u laktu
Nazvala me je jedna gospodja i rekla da je nasla jako povredjenog psa kod grcke kraljice u knezu ,odma sam otisao u knez i kad sam dosao vidim kuce kako lezi u smecu sa krvavom nogom, prisao sam ga pomazio a on mucenik nista , slikao sam ga i podigao a on poceo da me lize a svuda po betonu je curela krv . Posto smo se malo dalje parkirali ja sam ga nosio a on samo gleda !
Oneli smo ga kod Vlade koji je konstatovao sve prelome , stavicu danas i snimke da vidite sta je to sve
U prvi mah Vlada je hteo da mu amputira nogu , ali je na kraju odlucio da proba da je spase ali postoji jos mogucnost da je izgubi ako bude dobio sepsu sto je velika verovatnoca (( Operacija je bila teska i trajala je 2sata i sve je namesteno , i primio je jedan ipo longacef , danas idem da ga posetim pa cete videti kako sad izgleda !

Drzite fige za Spasoja da mu sve bude ok i da brzo ozdravi !!
 
Mojeslike186-1.jpg


Evo ga spasoje :)
 
A na slici stoji na nozi koja mu je operisana , kuk koji je operisan a vec na tu nogu stoji :) veterinar je bio odusevljen sto je spasoje borac :)
 
naravno, postoje sad i razne protezice, to mu moze pomoci da normalno zivi. uz puno ljubavi takav nesalomiv duh ce ziveti lepo i uveseljavati svog buduceg vlasnika tj prijatelja!
javljaj nam molim te kako tece oporavak. i da, svaka ti cast sto tako lepo brines o onima od kojih svi okrecu glavu.imas veeeliki pozdrav od mene!
 
naravno, postoje sad i razne protezice, to mu moze pomoci da normalno zivi. uz puno ljubavi takav nesalomiv duh ce ziveti lepo i uveseljavati svog buduceg vlasnika tj prijatelja!
javljaj nam molim te kako tece oporavak. i da, svaka ti cast sto tako lepo brines o onima od kojih svi okrecu glavu.imas veeeliki pozdrav od mene!

Hvala na pozdravu i da javim da je Spasa imao opet operaciju, pukla mu je noga jer ga je neko sutnuo :(((((:evil::evil::evil:
Sada je kod moje drugarice u zrenjaninu i prima longacef i nadam se da ce sad biti sve ok !!!
 
boze pa je li moguce?!?!?!?!
nadam se da ce malisa biti dobro je li moguce da je takav maler.....

Nazalost moguce je toliko se mucim sa njim da ne mogu da verujem kakvi nam se maleri dogadjaju :( Imao sam dosta pasa i maca koje sam operisao ali je spasa ima naj manje srece :(
Danas opet dolazi vet pa vam javljam kako je !
 
Dosta vremena sam danas provela da utvrdim sta se desava. Ono sto sam saznala je da je psu povreda naneta u pansionu. Naravno, niko o ovome ne zeli javno da progovori. Steta!

Pas se trenutno nalazi kod jedne Dejanove drugarice u stanu i dobro je.
 
Mislim da bi bio red da se barem napise koji pansion je u pitanju,cisto da ne bi jos neko odveo njima psa.

Jako mi je zao Spasoja,ali definitivno treba navesti i ako treba tuziti vlasnike pansiona.
 
spasoje je,koliko ja znam,udomljen u zrenjaninu,kod neke bake i deke.a detalje i kako funkcionise ,ne znam jer nisam licno videla,cula sam.navodno staje na nogu!i dobro je!
 

Back
Top