Kada ste se poslednji put napile?

Q

Queen_

Gost
Dakle, iako polazim od onoga kako je puno ruznije videti pijanu zenu nego pijanog muskarca, i iako verujem da je vecina vas prerasla one srednjoskolske faze opijanja, isto tako verujem da se jos uvek moze dogoditi da se napijete.
Pod pojmom napiti se mislim na ona pijanstva kada jedva hodate, idete cik cak, petlja vam se jezik da jedva uspevate izgovoriti ono sto hocete...
A onda ujutro rupa koliko hocete, pola toga se ne secate i iamte onaj glupi osecaj srama.
:oops:
Onda? Kad ste se napile poslednji put?
Jel vas bilo sram ujutro?

Ajte, pricajte... Slusam...
 
Ja sam se najstrasnije napila pre nekoliko subota na nekoj bljaks zurci. Mesala sam neka pica (bambus, tekila, din-tonik), a nakon takvog miksa stvarno se nikad ne secam svega, pa ni ovaj put. Znam da me bilo blam zbog necega, ali nisam se secala tacno zbog cega. Rekose mi da sam izvodila koncert na sred sobe na nekom tabureu.
 
ma sto bi me bila sramota,pa samo ja zam da sam pijana drugi to ne mogu da izvale!Dosta sam aktivna u nocnom zivotu.Prosek kad se bas napijem je od prilike 2 x mesecno.Najvise gotivim Jeger Maister.Mogu da ih popijem oko 12-13,vec posle 13 se ljulja brod :-) hihihihi
 
ih svetice...ne treba da pijes ako ne umes da se kontrolises...
moje jedino bas gadno pijanstvo gde se pola veceri ne secam je kad sam zavrsila skolu (desava se u Moskvi a tamo stvarno svi piju kao nenormalni)...probudila sam se na bilijarskom stolu u gay klubu, uopste se ne secam puta do tamo...sutradan je bilo stvarno strasno...na prekide se secam povracanja ali srecom je bilo dobro drustvo sa slicnim iskustvima pa im je to doslo kao normalno...

mala pijanstva, tu i tamo...

evo malo ruskih recepta...u pijanom stanju, pre sna popiti acetisal (ili nesto za skidanje temperature, ne aspirin)..ujutro nikako ne piti vitamine nego hleb i puter (masnoca razbija alkohol a vitamini ga samo podsticu da jos malo kruzi po krvotoku)...
i da...ako se pica mesaju, onda se ide od slabijih ka jacim...nikako tekila pa vino pa pivo...dakle pivo, vino, viski, tekila...tim redom pa je sutradan malo podnosljiviji mamurluk... :wink:
 
anakin:
ih svetice...ne treba da pijes ako ne umes da se kontrolises...
moje jedino bas gadno pijanstvo gde se pola veceri ne secam je kad sam zavrsila skolu (desava se u Moskvi a tamo stvarno svi piju kao nenormalni)...probudila sam se na bilijarskom stolu u gay klubu, uopste se ne secam puta do tamo...sutradan je bilo stvarno strasno...na prekide se secam povracanja ali srecom je bilo dobro drustvo sa slicnim iskustvima pa im je to doslo kao normalno...

mala pijanstva, tu i tamo... 8)

evo malo ruskih recepta...u pijanom stanju, pre sna popiti acetisal (ili nesto za skidanje temperature, ne aspirin)..ujutro nikako ne piti vitamine nego hleb i puter (masnoca razbija alkohol a vitamini ga samo podsticu da jos malo kruzi po krvotoku)...
i da...ako se pica mesaju, onda se ide od slabijih ka jacim...nikako tekila pa vino pa pivo...dakle pivo, vino, viski, tekila...tim redom pa je sutradan malo podnosljiviji mamurluk... :wink:

...KLUBU?! :shock:
...Na Bilijarskom stolu... :?
...Znas, jasno mi je sta je mamurluk :? (to je ono u glavici je l'), nego mi nije jasno, sta je sa...guzom bilo... :roll:
:wink:
 
Ja sam se poslednji put pravo napila za Novu Godinu! Inace nisam bas toliko za pice, najvise volim da se nalijem sa najboljom drugaricom a nju ne vidjam tako cesto (uglavnom leti).
Zivim u zemlji gde je svima pice glavna zabava (piju kao stoka), pa mi se mozda zato malo zgadilo. Ruzno je videti tako pijane ljude, narocito devojke.
 
goodday:
:shock: anakin pije :lol: :lol: :lol:
ok....sada postoji RU-21
ali kod nas josh ne.....
u svakom sluchaju....ne meshati pica....ne kombinovati sa lekovima....ne kombinovati sa energetskim napicima (ovo nikako).....
ujutro med i kiselo mleko.....fuj...ali pomaze

poceli smo s grubostima... :lol:

da, sa lekovima...pogotovo za alergiju...uzzzaaasss...
a sto med i kiselo? prvi put to cujem...

PS. jesi probao RU-21? ja nikad...
 
27.10.2001
obeznanila sam se za drugaricin rodjendan nakon (neznam koje) kolicine martinija, vodke, vina imam crnu rupu od dobrih 3 sata, srecom ili nesrecom zurka za vreme restrikcija struje, silne zene i 3 tipa naravno zauzeta!!! Dosta dugo mi se gadio alkohol, ali sam i to prevazisla! :roll:
 
ni ja se ne secam,ali nekoliko poslednjih pijanstava je bilo kad smo kupili karton nekog italijanskog vina pa pili svaki dan dok nismo popili(muz i ja)
a ono javno je bilo u restoranu bg u becu.on 97 kg a ja (tada) 50 kg.on casu ja casu i tako popismo 2 flase vranca.sve je bilo ok dok nismo ustali.tek tada mi je bilo jasno na cemu sam :?
 
nego a zasto ne treba da se pije, naprimer vodka-redbull?! u cemu je fazon? meni bas prija! cak kontam da mi vise prija nego cuba libre! i generalno ne pijem obojena jaka pica....

mali mamurluk se jednostavno leci vodom, malo jaci kafom i vodom, jak mamurluk hladnim pivom, zesci mamurluk sa litar ledenog piva. mamurluk od kojeg ne mozes da razmisljas i potpuno si neupotrbljiv a moras da radis nesto "bitno" onda pomaze samo morfijum - kazu da mamurluk nestaje kao rukom odnesen ali se onda zauvek navuces na morfijum. nesto kao Beleske Seoskog Doktora... ili kako vec...

inace meni pomazu vanilice sa jogurtom... ustvari - mozda sam tako ja postao zavistan od vanilica?!
 
Ja se retko kad napijem ... ali kad se napijem onda je to do trenutka da mi se ljulja i ulica i nebo ispred mene. E tada mnogo plachem ... isplachem ceo svoj zivot .... to su oni trenuci kad ne znam za sebe. Poslednji put sam tako pijana bila pre 2 godine. Da li me je sramota ... pa nije ... jer kad pijem, pijem sa svojim prijateljima koji me dobro znaju. Nikada sebi nisam dozvolila da brljavim u nepoznatom drustvu.
 
to veliko se ne secam, prosle god mozda ali nisu primetili...na jednom ruchku..nisam nishta lupala samo mi se ljuljalo i bilo bas muka. u crkvi ; )) cesto me ovako drmne kad bas malo popijem pa se malo oslobodim :I ne secam se izmedju neceg bitnog. imala sam jedno pijanstvo da bas ne znam za sebe i bila sam depresivna tada :I
 

Back
Top