kako postaviti sajt na google

evo informacija:
googla ima web internet servis za pravljenje sajtova na www.blogspot.com. Potrebno je da se ulogujes sa svojom sifrom (moze i neka druga nemora ona na gmail.com) i kada udjes u korisnicki panel izaberes tamplets koji zelis da koristis. Nakon toga ides na new post i objavis prvu stranicu, nakon cega mozes uraditi i vise njih.

Postoje razna podesavanja na blogspotu tako da mozes povezati youtube, ubaciti svoje linkove, slike, ubaciti java skriptu recimo da se sa tog sajta pretrazuju podaci na nekom durgom itd.

Ne kosta nista a ima i dobru poziciju na internetu nakon formiranja web strane.

Pozdrav
 
E pa ovako. Odabrao sam hosting organizaciju. Zakupio domen. Napravio svoj web sajt. Postavio ga na server. Pokušao da ga vidim na taj način što sam ukucao www adresu. Sve radi besprekorno. Mada mi sad izgleda da taj sajt i nije baš najbolje ispao. Moglo je i bolje, ali dobro popravićemo ga. Međutim, kada sam preko pretraživača GOOGLE pokušao da ga nađem ukucavajući klučnu reč GOOGLE ga "ne vidi" odnosno ne prepoznaje ga. Išao sam redom i došao do 20-te stranice i ništa. Posle sam izgubio strpljenje. GOOGLE ga ne prepoznaje niti kad ukucam ime sajta. Jedino se sajt otvara kada otkucam punu adresu sajta npr. WWW.MOJSAJT.RS. Zašto ga GOOGLE ne prepoznaje po ključnoj reči i šta treba da uradim da bi se to videlo, odnosno gde sam pogrešio.
 
E pa ovako. Odabrao sam hosting organizaciju. Zakupio domen. Napravio svoj web sajt. Postavio ga na server. Pokušao da ga vidim na taj način što sam ukucao www adresu. Sve radi besprekorno. Mada mi sad izgleda da taj sajt i nije baš najbolje ispao. Moglo je i bolje, ali dobro popravićemo ga. Međutim, kada sam preko pretraživača GOOGLE pokušao da ga nađem ukucavajući klučnu reč GOOGLE ga "ne vidi" odnosno ne prepoznaje ga. Išao sam redom i došao do 20-te stranice i ništa. Posle sam izgubio strpljenje. GOOGLE ga ne prepoznaje niti kad ukucam ime sajta. Jedino se sajt otvara kada otkucam punu adresu sajta npr. WWW.MOJSAJT.RS. Zašto ga GOOGLE ne prepoznaje po ključnoj reči i šta treba da uradim da bi se to videlo, odnosno gde sam pogrešio.


Potrebna ti je SEO optimizacija. Imaš o tome na
http://forum.krstarica.com/threads/232156
 

Back
Top