FLEKE

Poruka
20.421
Pretrazila sam - nema :mrgreen:

Al sad ce da ima ....jedna univerzalna tema gde cemo se zajednickim snagama boriti protiv fleka ....na garderobi, tepihu , kozi....

Mene danas muce fleke od tempere ...kako ih skinuti sa bele majce pitam vas ja ?
 
Astonish prodaje Smart Line, evo ad cu opet da stavim telefon pa ih pitajte gde im je maloprodaja
011/318-89-86, Violeta Stojanovic, prodaja

Ja sam spasla belu kosulju nekim iybeljivacem, posto Vanish nista nije mogao da uradi, ali novu Mindjusicinu brljotinu nisam uspela, a uz to sam dokrajcila majicu, tako da....
Meni Vanish pomaze kad prvo operem Merix sapunom fleke na rukavima i po paspulima, pa posle ubacivanja u masinu stavim s praskom i to onaj za u boji
Beli mi nije pomogao uopste
I mora da ga se stavi dosta
Cu bre odem kod Violete sad neki dan da kupim Astonish za fleke i javljam rezultate
 
Ja koristim Amwey sprej za fleke i nevidjeno radi na masnim flekama al na vocu ni da cuje.
A sad imam temperu i to bordo na beloj majci i strah me i da krenem u akciju skidanja .
 
Amwey su super stvarcice, ali ne doakaju svakom svinjcu koji napravimo. Bio Shout skida cak i sargarepu, sto je nemoguce sa bilo cim drugim.

Ako je majica pamucna i uz to jos i bela, imas vise mogucnosti. Ako ti se ne skine iz prve, pokusaj nekoliko puta - desi se da ne skine u prvom pranju.

Po mom iskustvu se jedino ne skidaju fleke od kecapa.
 
Kupovala sam ga najcesce u Lily-ju, ima raznih varijanti, ali je gel provereno najbolja. Ima ga i po Maxijima, ali ne u svakom, i ne uvek. Primena jednostavna - napacas fleku, odstoji malo (par minuta) i pravac masina. Moze da se dodaje i u deterdzent za pranje.

sad nemam sliku, uglavnom je bela plasticna flasa od 500 ml, i ima sarenu zeleno-belo-plavo-narandzastu etiketu (valjda), sa narandzastim cepom stoji obicno pored Vanisha.
 
Сад ћу да одем у Лили у ДЦ, хвала
Значи то ми је неопходно
Била данас али нисам знала
 
Nisam uspela da skinem crni flomaster (ali takvu fleketinu samo benzin i vatra mogu da skinu - ostavio muzic otvoren crni flomaster preko noci na beige prekrivacu, samo sto ga nisam ubila), sve ostalo - otislo!
 
Мени ћера упропасти се оним маркером црним за белу таблу пиши-бриши и сад могу да се бесим, ја је докусурила с оним....што не знадох раније
Ћу да одем сад
 
moja baka je sklanjala fleke prirodnim putem.
kada provri pasulj,ona prva voda koja se baca,u mlaku vodu potopi se isflekana stvar i...nema fleke:ppokushajte,nishta ne koshta
 
od domacih marifetluka...

znam da se fleke od hemijske olovke, flomastera, pa vrlo moguce i tempera skidaju mlekom
mada mislim da se tempere skinu i obicnim pranjem, ako nisu neke spec, vec obicne skolske
 
Нисам ништа купила још пошто у Лилију у ДЦ нема јер не држе хемију
Кад будем стигла да одем у неки други Лили и купим, јавићу
А то са пасуљем - не знам, нешто сам скептична...
 
Нисам ништа купила још пошто у Лилију у ДЦ нема јер не држе хемију
Кад будем стигла да одем у неки други Лили и купим, јавићу
А то са пасуљем - не знам, нешто сам скептична...

vredi pokushati,nishta ne koshta,pa ako uspe:Da ako ne uspe:(
 
na fleke od tempere obavezno utrljam malo venisha, prethodno to mesto potopim u toplu vodu. venish dodajem i deterdzentu.
astonish sam probala ali ga dugo nije bilo na trzistu. znam da odlicno skida fleke i pre neki dan ga nadjem u delta sitiju u onoj prodavnici "teleshop". ima ga za sve vrste fleka :)
 

Back
Top