Srpska DS - SPS vlada

Droid

Buduća legenda
Poruka
49.790
Evo ja sam hteo da iskoristim priliku i da kažem svoje mišljenje o našoj vladi sadašnjoj.

Kao jedinu manu vlade vidim neučešće u vlasti LDP-a.

Ostalo je u glavnom pozitivno. Pa me zaninma i mišljenje ostalih forumaša.

Naša vlada je spajanjem SPS i DS dobila idealnu i fenomenalnu kombinaciju. Dok se DS stara da se privreda Srbije popravi, uspešno se bori sa svetskom krizom i nasto ji da ispoštuje Đinđićev evropski put, SPS je tu da da levu crtu vladi. Najnoviji planovi Mrkonjića za izgradnju stanova po ceni od 500 eur po kvadratu nas na takvo mišljenje i upućuju.

Pored uspešne borbe protiv nezaposlenosti i svetske krize srpska vlada se pokazala kao izuzetno uspešnom u očuvanju integriteta Srbije, ne dozvolivši svojom kockalone diplomatijom da Kosovo bude primljeno u UN.

Cela priča oko vlade, a u skladu sa rasturenom državom koju nam je zli Milošević ostavio, i sa katastrofalnim ugledom Srbije u svetu, je prelepa.

Srpska vlada je fenomenalna i daj bože da svaka država ima ovakvu vladu.

Pozivam sve koji podržavaju vladu da glasaju za LDP kako bi na sledećim izborima SPS i DS imali mogućnost da izaberu normalnog partnera a ne neke naprednjake i radikale.

Živela Srbija i srpska vlada. Živeo srpski etnikum. Živela evropska iontegracija Srbije. Živelo bolje sutra, za nas i za nađu decu.

Živela evropska svest Srbije ! Svest sa kojom čemo se uspešno odupirati svim izazovima !
 
Kao jedinu manu vlade vidim neučešće u vlasti LDP-a.

Ја као ману видим поскупљење превоза, струје, телефона, намирница, пад вредности динара, отказе и сл. Да ли би се нешто променило да ЛДП учествује у власти?
Није битно ко води државу него како је води а ово није добро.
 
Ја као ману видим поскупљење превоза, струје, телефона, намирница, пад вредности динара, отказе и сл. Да ли би се нешто променило да ЛДП учествује у власти?
Није битно ко води државу него како је води а ово није добро.

Naravno da bi promenilo jer bi se jos jace suzbila korupcija i strogo bi se sprovela lustracija. Upravo to jos fali da bi živeli u raju. A jedino LDP mari za lustraciju.
 
Naravno da bi promenilo jer bi se jos jace suzbila korupcija i strogo bi se sprovela lustracija. Upravo to jos fali da bi živeli u raju. A jedino LDP mari za lustraciju.

ЛДП прича да мари за лустрацију али ја им не верујем. Ко би из те странке могао на томе да инсистира? Они ни кадар немају а камоли нешто више.
 
ЛДП прича да мари за лустрацију али ја им не верујем. Ко би из те странке могао на томе да инсистира? Они ни кадар немају а камоли нешто више.

Ja evo bih prva insistirala na tome! a imaju kadar bre. Buduceg doktora psihologije, to sam ja! Eto To je vec dovoljno za koje ministarstvo! :D
 
Ja evo bih prva insistirala na tome! a imaju kadar bre. Buduceg doktora psihologije, to sam ja! Eto To je vec dovoljno za koje ministarstvo! :D

Па добро. Кад на тебе дође ред ево сви ћемо те подржати - ово сада ништа не ваља. А све и да имају кадар и уђу у Владу мало сутра би им Борис дао да спроводе самоиницијативно било шта. Ко год са њим уђе у коалицију има да ради шта ДС каже. СПС има мало слободе али по мом мишљењу недовољно. Да уђе ЛДП не би имали ни толико из простог разлога што Тадић не подноси Чеду и не верује му.
 
Malo ilustracija.

MissSerbia_gallery__304x400.jpg


330px-Coat_of_arms_of_Serbia_small.svg.png


sveti-nikola.jpg


predeosrbija7vz.jpg


ana-ivanovic-220401.jpg


Srbija može samo da napreduje pogledajte nase lepote. :)
 
Па добро. Кад на тебе дође ред ево сви ћемо те подржати - ово сада ништа не ваља. А све и да имају кадар и уђу у Владу мало сутра би им Борис дао да спроводе самоиницијативно било шта. Ко год са њим уђе у коалицију има да ради шта ДС каже. СПС има мало слободе али по мом мишљењу недовољно. Да уђе ЛДП не би имали ни толико из простог разлога што Тадић не подноси Чеду и не верује му.

Krvav je put pravednika, i ispunjen velikim odricanjem ^^. Ali svesna sam teske situacije hihi ^^. a to je tacno da je BoTa malo agresivniji igrac. Ali kakvo je stanje trenutno Opozicije ni nema, tako da mu se moze :D. Videcemo sta nas ceka. Mozda ako dodje Veliki Vojvoda nazad :mrgreen:
 

Back
Top