Trgovalo se i organima Albanaca
Prikazujem rezultate 1 do 23 od 23

Tema: Trgovalo se i organima Albanaca

Ističe se Dragan_srbcg (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

Talking Trgovalo se i organima Albanaca

Mediji na Kosovu prenose tvrdnje da se tokom sukoba 1998. i 1999. godine trgovalo organima Albanaca koji se danas vode kao nestali.

Pisani i elektronski mediji prenose navode iz štampe na albanskom u Makedoniji da su od Albanaca uzimani organi koji su prodavani u Rusiji.

"Postoje velike sumnje da su u periodu 1998-1999. godine, tokom rata na Kosovu, Srbi preko Makedonije trgovali ljudskim organima ubijenih Albanaca. Sumnje se odnose na neke slućajeve nestanka Albanaca na Kosovu za koje se smatra da su kidnapovani, a kasnije ubijeni od strane Srba u funkciji trgovine ljudskim organima", piše Kosova sot.

Pravosudni organi u Srbiji otvorili su istragu o trgovini organima nestalih Srba, nakon što je bivša haška tužiteljka Karla del Ponte u svojoj knjizi "Lov" objavila da su istraživane sumnje da su operacije uzimanja organa vršene u severnoj Albaniji.
    Istragu o tom slučaju sprovodi i poslanik Parlamentarne skupštine Saveta Evrope Dik Marti, koji krajem ovog meseca treba da poseti Beograd.

Dnevnik "Lajm" iz Skoplja je objavio da su Srbi preko Makedonije i Bugarske trgovali ljudskim organima koji su završavali u Rusiji, te da je tokom sukoba "u Makedoniji primećen veliki broj lekara iz Rusije".

Porptarol MUP-a Makedonije Ivo Kotevski izjavio je za taj list da policija nema nikakav zahtev za otvaranje istrage o navodnoj trgovini ljudskim organima.

Dnevnik "Lajm" prenosi navode iz Ministarstva spoljnih poslova Makedonije da je spremno da sarađuje sa vlastima u Prištini na pronalaženju tela 20 kosovskih Albanaca za koje se sumnja da su sahranjeni na groblju Butel u Skoplju.

Ministar inostranih poslova Makedonije Antonijo Milošoski je izjavio da su spremni da sarađuju ako takav zahtev stigne od vlasti u Prišitni.

Na Kosovu se, prema podacima Međunarodnog komiteta Crvenog krsta, još ne zna sudbina oko 1.900 nestalih, među kojima je većina Albanaca.

http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=127212

Boze sacuvaj, kakve lazi sire ovi arbanasi, samo da opravdaju zlocine pocinjene nad Srbima.

Legenda
    Učlanjen
    02.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Trgovalo se i organima Albanaca

Bagra shiptarska se malo kasno setila....

Elita
    Učlanjen
    01.08.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    319

Pretpostavljam da ce se nase tuzilastvo sad aktivnije ukljuciti u istragu,kad su ubijeni siptari u pitanju,.........................
    a vrlo verovarno da ce nam to biti sledeci uslov za ulazak u EU
    i na kraju kad nadju srpske leseve,kazace da su siptari

Legenda
    Učlanjen
    20.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

...a u drugom svetskom ratu je izginulo više miliona ljudi...
    Trgovalo se i organima Srba...

Poznat
    Učlanjen
    26.11.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Sad Makedonija da bi oprala svoja nedela i saucesnistvo u toj prljavoj raboti treba lepo i miroljubivo da im da Zapadnu Makedoniju kao federalnu jedinicu.

Buduća legenda Torrente Bgd (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Sta..zafalilo nekom zoo vrtu organa za bolesne majmune pa vatali siptarske primate i uzimali im organe???
    Daleko ti lepa kuca ahaahhahah

Iskusan nesko101 (avatar)
    Učlanjen
    11.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    185

Citat Original postavio Dragan_srbcg Pogledaj poruku
    Mediji na Kosovu prenose tvrdnje da se tokom sukoba 1998. i 1999. godine trgovalo organima Albanaca koji se danas vode kao nestali.

Pisani i elektronski mediji prenose navode iz štampe na albanskom u Makedoniji da su od Albanaca uzimani organi koji su prodavani u Rusiji.

"Postoje velike sumnje da su u periodu 1998-1999. godine, tokom rata na Kosovu, Srbi preko Makedonije trgovali ljudskim organima ubijenih Albanaca. Sumnje se odnose na neke slućajeve nestanka Albanaca na Kosovu za koje se smatra da su kidnapovani, a kasnije ubijeni od strane Srba u funkciji trgovine ljudskim organima", piše Kosova sot.

Pravosudni organi u Srbiji otvorili su istragu o trgovini organima nestalih Srba, nakon što je bivša haška tužiteljka Karla del Ponte u svojoj knjizi "Lov" objavila da su istraživane sumnje da su operacije uzimanja organa vršene u severnoj Albaniji.
    Istragu o tom slučaju sprovodi i poslanik Parlamentarne skupštine Saveta Evrope Dik Marti, koji krajem ovog meseca treba da poseti Beograd.

Dnevnik "Lajm" iz Skoplja je objavio da su Srbi preko Makedonije i Bugarske trgovali ljudskim organima koji su završavali u Rusiji, te da je tokom sukoba "u Makedoniji primećen veliki broj lekara iz Rusije".

Porptarol MUP-a Makedonije Ivo Kotevski izjavio je za taj list da policija nema nikakav zahtev za otvaranje istrage o navodnoj trgovini ljudskim organima.

Dnevnik "Lajm" prenosi navode iz Ministarstva spoljnih poslova Makedonije da je spremno da sarađuje sa vlastima u Prištini na pronalaženju tela 20 kosovskih Albanaca za koje se sumnja da su sahranjeni na groblju Butel u Skoplju.

Ministar inostranih poslova Makedonije Antonijo Milošoski je izjavio da su spremni da sarađuju ako takav zahtev stigne od vlasti u Prišitni.

Na Kosovu se, prema podacima Međunarodnog komiteta Crvenog krsta, još ne zna sudbina oko 1.900 nestalih, među kojima je većina Albanaca.

http://www.mtsmondo.com/news/vesti/text.php?vest=127212

Boze sacuvaj, kakve lazi sire ovi arbanasi, samo da opravdaju zlocine pocinjene nad Srbima.
    To ti je prijatelju čista Američka škola po onom receptu nek je i izmišljeno samo da je NAPAD JER JE ON NAJBOLJA ODBRANA PRIKRIVANJA NJIHOVOG ZLOČINA.

Poznat rastamann (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Ne znam shto je to toliko chudno. Da li stvarno ima nekoga ovde ko veruje u bajku da je samo prema nama uchinjeni zlochini, a da smo mi jadni, sve radili u samoodbrani.
    Tenis turnir u Zemunu - Znachi open...

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Jeste sigurno bilo zlocina na sve strane ali vadjenje organa siptarima nije bilo 100%.

Odmah se setim i ono s pocetka 90-ih kada je bilo masovno trovanje siptara kao Srbi bacili otrov ali takav da truje po nacionalnoj osnovi tj samo siptare a ne deluje na Srbe i ostale nacije. Hahahaa!!!

Ističe se Dragan_srbcg (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    62

pa naravno da je ovo laz, obicna izmisljotinaa, jos uveli rusiju hahhaha

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

joj da ne gresim dushu..ali mislim da to nije istina..pa albanci bi to odavno iskoristili za ,,svoju,,stvar da je tako kako tvrde...ako su se prodavali organi albanaca mislim tu se otvara niz pitanja..ko je trgovao..mislim zasto se po difoltu prstom ukazuje odmah na srbe..koji su to albanci..koji se vode pod nestali..da li se moze dokazati njihova lojalnost ,,kosovoskoj nezavisnosti ili ne...kada se sakupe svi odgovori ne samo na ova vec i na mnoga druga pitanja..tacnije ce se sagledati odgovor..do tada...eto moje misljenje je da je pre svega tako nesto strasno.ko god da je radio...

Primećen član
    Učlanjen
    28.10.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

odmah radi piraterija na dunavu.

Ističe se Jevdjo (avatar)
    Učlanjen
    14.11.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    74

Pa valjda bi,da je to istina Moldovani prodavali svoje bubrege Rusima,ne bi cak u Tursku isli!

Poznat rastamann (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2003.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    140

Citat Original postavio Torrente Bgd Pogledaj poruku
    Jeste sigurno bilo zlocina na sve strane ali vadjenje organa siptarima nije bilo 100%.

Odmah se setim i ono s pocetka 90-ih kada je bilo masovno trovanje siptara kao Srbi bacili otrov ali takav da truje po nacionalnoj osnovi tj samo siptare a ne deluje na Srbe i ostale nacije. Hahahaa!!!
    Evo ga, kao i uvek, prvoklasni svedok, posvedochice nam o nedelima iz fotelje. Kada neko tebe citira, ja 'ladno imam osecaj kao da su citirali "kurir". Znachi, plitka, nadobudna izmishljotina u koju ni sam autor nije siguran, a kamoli chitalac. U tvom rechniku ne postoje rechi "mozda" i "mislim", u sve si siguran 100%, kao da si stajao odmah do.
    Poslednji put ažurirao/la rastamann : 09.03.2009. u 13:30
    Tenis turnir u Zemunu - Znachi open...

Veoma poznat manje_zlo (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    157

Ко је луд да купи шиптарски бубрег...
    Србија никада није ратовала са највећом светском силом. Русија је наш пријатељ.

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Citat Original postavio rastamann Pogledaj poruku
    Evo ga, kao i uvek, prvoklasni svedok, posvedochice nam o nedelima iz fotelje. Kada neko tebe citira, ja 'ladno imam osecaj kao da su citirali "kurir". Znachi, plitka, nadobudna izmishljotina u koju ni sam autor nije siguran, a kamoli chitalac. U tvom rechniku ne postoje rechi "mozda" i "mislim", u sve si siguran 100%, kao da si stajao odmah do.
    Pa ti si plitak. A posto blage veze sa zivotom nemas bolje cuti.Ko god je imao bar 15-ak godina pocetkom 90-ih i grama mozga seca se te cuvene afere jednonacionalnog trovanja na Kosmetu. To tvoje hvatanje za neki kurir samo pokazuje kolicinu tvoje gluposti i neinformisanosti.I da stajao sam bas tu tako da znam da nikakve trgovine siptarskim organima nije bilo.

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

ma to i ja mislim..itekako bi oni to iskoristili u marketinske svrhe da se samo dalo naslutiti..tako da je to meni prilicno sumnjivo...

Učlanjen
    30.07.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    534

Pa morali su Racak da izmisle da bi doslo do bombardovanja a propustili takvu sansu sa tom navodnom trgovinom organima.

Takve price ovde prihvataju samo totalni idioti.Ne postoji narod u svetu koji tako olako prihvata svaku optuzbu na svoj racin kao sto to radi odredjeni procenat stoke u Srbiji.

Elita
    Učlanjen
    08.06.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

verovatno pokusaj da i prodaju organa srba opravdaju kao reakciju...a to sto se neko zalepi za svaku informaciju u kojoj su srbi bad guys...pa to meni vishe govori o tim koji se pecaju..kakvi su likovi i koliko su skloni da im mediji ispiraju glave...vecina na forumu je previse mlada da bi se setila svih manje vishe glumackih poduhvata albanaca..trovanja rudnici..i ostale markale....

Ističe se sokrati (avatar)
    Učlanjen
    24.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Citat Original postavio Dragan_srbcg Pogledaj poruku
    pa naravno da je ovo laz, obicna izmisljotinaa, jos uveli rusiju hahhaha

demek,rusi su poshteni
    Druze Tito samo reci ostat cemo sest meseci.

Učlanjen
    24.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Citat Original postavio rastamann Pogledaj poruku
    Ne znam shto je to toliko chudno. Da li stvarno ima nekoga ovde ko veruje u bajku da je samo prema nama uchinjeni zlochini, a da smo mi jadni, sve radili u samoodbrani.

dok se ne bude dokazalo,ne verujem ni jednoj verziji.
    ako se bude dokazalo,neka se sudi onima koji su to uradili a ne celom jednom narodu.

Ističe se VENIX (avatar)
    Učlanjen
    10.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    67

Koga briga za organe 20 000 albanaca... I vi zbog toga otvarate temu

Šalim se,šalim,moramo nekad i neku lepu vest da čujemo,mada čisto sumnjam da je sve to istina.Pretpostavljam da je to samo jedan marketinški trik pripremljen s Amerikancima.Od 99-te do danas prošlo je deset godina,a oni tek sad shvataju kako im je nestalo 20 000 izroda.Jadni oni,kako su naivni.
    Jutro ne trazi krivce,samo kaze u lice - Ovo ne ide na bolje ...

Učlanjen
    24.09.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Citat Original postavio VNX man Pogledaj poruku
    Koga briga za organe 20 000 albanaca... I vi zbog toga otvarate temu

Šalim se,šalim,moramo nekad i neku lepu vest da čujemo,mada čisto sumnjam da je sve to istina.Pretpostavljam da je to samo jedan marketinški trik pripremljen s Amerikancima.Od 99-te do danas prošlo je deset godina,a oni tek sad shvataju kako im je nestalo 20 000 izroda.Jadni oni,kako su naivni.
    nestalo 20 000 izroda,

Slične teme

1. Trgovina organima, u Beogradu
    Autor epoc u forumu Politika
    Odgovora: 34
    Poslednja poruka: 08.03.2009., 22:24
  2. Opsesije polnim organima.
    Autor JaSamBarNekoYPadobranstvu u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 8
    Poslednja poruka: 29.01.2009., 13:41
  3. HRW: istraga o trgovini organima
    Autor master_of_errors u forumu Politika
    Odgovora: 129