Koliko volite Crnu Goru?
Strana 1 od 18 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 432

Tema: Koliko volite Crnu Goru?

Moderator duska.vodolija (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    311
    Reputaciona moć
    1603

Thumbs up Koliko volite Crnu Goru?

Na tako malom prostoru toloko razlicitosti,prirodnih ljepota,carolija zbijenih vjekova igra
    proslosti i neceg novijeg nedokucenog do kraja. Sve prozeto ljepotom od koje zna da se zavrti u glavi.I moj u tolikoj ljubavi strah da to nekontrolisano narusavamo neznajuci sto imamo dok ga ne izgubimo.
    Setam , citam , pisem i opasno sam luda ....

Iskusan
    Učlanjen
    25.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Koliko volite Crnu Goru?

mozda ih zavolim jednom kada se osole... ali dok se osoli, cg-ovci ce vac davno sahraniti i boku i more.....

Ističe se
    Učlanjen
    22.09.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Elita
    Učlanjen
    28.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Crna Gora, ponosna i lijepa.

Buduća legenda donamileva (avatar)
    Učlanjen
    25.12.2006.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    14
    Reputaciona moć
    1964

i daleka....
    Priđi životnim problemima kao pas – ako ne mož s to da se poigraš, ili da ga poješ, zamočaj i idi dalje

Veoma poznat Jacqueline (avatar)
    Učlanjen
    03.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    143

Citat Original postavio unsaie ♀ Pogledaj poruku
    mozda ih zavolim jednom kada se osole... ali dok se osoli, cg-ovci ce vac davno sahraniti i boku i more.....
    Dogs never bite me.Just humans.

Zainteresovan član vislstst (avatar)
    Učlanjen
    16.11.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio duska.vodolija Pogledaj poruku
    Na tako malom prostoru toloko razlicitosti,prirodnih ljepota,carolija zbijenih vjekova igra
    proslosti i neceg novijeg nedokucenog do kraja. Sve prozeto ljepotom od koje zna da se zavrti u glavi.I moj u tolikoj ljubavi strah da to nekontrolisano narusavamo neznajuci sto imamo dok ga ne izgubimo.
    КАДА СЕ МОНТЕНЕГРИНИ ИСЕЛЕ У ТАНЗАНИЈУ!
    КАДА ПРЕСТАНЕ РАСРБЉАВАЊЕ ЦРНЕ ГОРЕ!
    КАДА НА ВЛАСТ ДОЂУ ЉУДИ КОЈИ ВОЛЕ ЦРНУ ГОРУ КАО ЈА!

ТАДА ЋУ НАСТАВИТИ ДА ЈЕ ВОЛИМ КАО ПРЕ!

Moderator duska.vodolija (avatar)
    Učlanjen
    20.01.2009.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    311
    Reputaciona moć
    1603

Thumbs up Re: Koliko volite Crnu Goru?

Citat Original postavio vislstst Pogledaj poruku

Vjeruj mi na rijec nijesam imala namjeru ovoj temi dati politicku stranu, umorna od podjela i nepravdi.Razumijem te .Desava mi se ono cega sam se plasila.Vaseg odsjaje u mojim ocima, kad se sretnemo.Samo pojedinac ,nevoljni ucesnik ,cekat cu tvojim cekanjem.
    Setam , citam , pisem i opasno sam luda ....

Elita daxt (avatar)
    Učlanjen
    20.02.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    375

crna gora nije ono sto je bila.za nas srbe je to deo buduce velike albanije

Chuk Norris nije na forumu
    Кад неправда постане закон - отпор је твоја дужност!
    Zainteresovan član Chuk Norris (avatar)
    Učlanjen
    21.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

U potpuosti se slazem sa tobom !!!

Poznat old-mne (avatar)
    Učlanjen
    08.12.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    111

Nema potrebe ni da je volis... Crna Gora nije dio Srbije i nikada to nece ni bit zato brate samo OPUSTENO kao u pjesmi Ace Pejovica...

Primećen član King_Donald (avatar)
    Učlanjen
    28.12.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    45

meeeeeee boy, tuku li te kuci?
    Da se Vasojevićko drži od Nožice do Lješnice, od Bjelasice do na vrh Ržnice.

Chuk Norris nije na forumu
    Кад неправда постане закон - отпор је твоја дужност!
    Zainteresovan član Chuk Norris (avatar)
    Učlanjen
    21.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Ovo treba sve nasamarat ...

Mne boy na cemu si ti ??? Daj i nama malo...
    ,,Сви заједно, сви сложно, сви у један фронт, ради одбране Србије и Србства!" - Генерал Милан Недић

Veoma poznat Avetinja (avatar)
    Učlanjen
    04.03.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    184

Mne sad ga stvarno pretera

Što nisi to govorio 80-ih dok nam je Srbija gradila ove puteve po kojima ti sad voziž tvog audija?

Isti ti putevi, koje je Tito gradio i dan danas stoje tamo, i ne verujem da ce ih ovi naši ikad renovirati

Nov član
    Učlanjen
    22.03.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

CRNA GORA SRPSKA NIKAD DUKLJANSKA.CCCC

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

MONTENEGRINI se NIKADA nece iseliti iz svoje postojbine. MONTENEGRINI ce uvijek uvazavati sve ostale nacije koje zive na NJIHOVOJ GRUDI sve dok se oni ponasaju u skladu za Ustavom Crne Gore. Mogu MONTENEGRINI zivjeti vani trbuhom za kruhom, ali ce UVIJEK voljeti SVOJU zemlju. NA VLAST nikada nece doci oni koji nijesu MONTENEGRINI koliko god to zeljeli drugi. CRNA GORA CRNOGORCIMA a na primjer, Srbija Srbima. Mozemo i MI pisati ciricu sto ne znaci da smo Srbi. Onaj koji je "voleo Crnu Gore pre" treba da je voli i ubuduce. Vlast u Crnoj Gori nije MONTENEGRO. MONTENEGRO je povrsina jedne male zemlje, zemlje cestitih ljudi. Ne voli se VLAST vec se voli "SVOJA ZEMLJA". Crnoj Gori nijesu potrebne nazovi patriote (???) koji je danas volje a sjutra ne. U Srbiji se ne vijore MONTENEGRO zastave tako da ne vidim sto bi se vijorile Srpske u NASOJ DRAGOJ I VOLJENOJ CRNOJ GORI, u prevodu M O N T E N E G R O.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Citat Original postavio duska.vodolija Pogledaj poruku
    Samo te nijesu shvatili ovi koji nikako da ukapiraju da Crna Gora nikad nije bila ni Srpska niti je pripadala Srbiji. Ti si pricala o ljepotama Crne Gore ali kao sto vidis "sateliti" to koriste da pliju po nasoj dragoj zemlji. Mogu samo da nam pljunu pod prozor, da nam zavide a onima koji nas mrze, kao sto vidis ima ih prilicno, mozemo da porucimo da rade nesto po pitanju izlazka iz 4 zida, 4 zida "omalterisana" mrznjom, zavisti, ljubomorom. Posto umom, razumom, slobodom izrazavanja to ne znaju onda neka makar izbuse bormasinom po koju rupu po ovim zidovima da bi vidjeli makar malo sunca i osjetili vazduh iz civilizovanih zemalja. Sumnjam da ce uspjeti jer su vecina zacauereni i tako ce vjerovatno biti za vijek vjekova.
    Pozdrav tebi @duska.vodolija i nema potrebe da objasnjavas sto zi zeljela reci tvojim komentarima. Nece te "ovi" razumjeti, vjaruj!

Aktivan član tuzna_malla (avatar)
    Učlanjen
    12.06.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    49

Mnogo.
    http://www.youtube.com/watch?v=VI94AsuvUUA

Veoma poznat Matejana (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2008.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2621

Citat Original postavio Shpanac Pogledaj poruku
    Samo te nijesu shvatili ovi koji nikako da ukapiraju da Crna Gora nikad nije bila ni Srpska niti je pripadala Srbiji. Ti si pricala o ljepotama Crne Gore ali kao sto vidis "sateliti" to koriste da pliju po nasoj dragoj zemlji. Mogu samo da nam pljunu pod prozor, da nam zavide a onima koji nas mrze, kao sto vidis ima ih prilicno, mozemo da porucimo da rade nesto po pitanju izlazka iz 4 zida, 4 zida "omalterisana" mrznjom, zavisti, ljubomorom. Posto umom, razumom, slobodom izrazavanja to ne znaju onda neka makar izbuse bormasinom po koju rupu po ovim zidovima da bi vidjeli makar malo sunca i osjetili vazduh iz civilizovanih zemalja. Sumnjam da ce uspjeti jer su vecina zacauereni i tako ce vjerovatno biti za vijek vjekova.
    Pozdrav tebi @duska.vodolija i nema potrebe da objasnjavas sto zi zeljela reci tvojim komentarima. Nece te "ovi" razumjeti, vjaruj!
    Ne no smo samo tebe cekali da nas naucis, no cinimi se da ni tebi nije bas tako jasno, kao u ostalom mnogima sa ove diskusije. Duska oprosti im jer neznaju sta cine.

Poznat old-mne (avatar)
    Učlanjen
    08.12.2007.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    7
    Reputaciona moć
    111

Citat Original postavio King_Donald Pogledaj poruku
    meeeeeee boy, tuku li te kuci?
    Jos bekeces, dje si svo ovo vrijeme... Mislio sam da su te kola vec nedje usmrtila...
    Citat Original postavio Chuk Norris Pogledaj poruku

Ovo treba sve nasamarat ...

Mne boy na cemu si ti ??? Daj i nama malo...
    Uzeo sam malo srbaljskoga patriJotizma...

Citat Original postavio Avetinja Pogledaj poruku
    Mne sad ga stvarno pretera

Što nisi to govorio 80-ih dok nam je Srbija gradila ove puteve po kojima ti sad voziž tvog audija?

Isti ti putevi, koje je Tito gradio i dan danas stoje tamo, i ne verujem da ce ih ovi naši ikad renovirati
    80-tih nam je jugoslavija gradila puteve tako da ti prica oi ne pije vodu...
    Sto se tice renoviranja, u to sam i sam ubijedjen da ovi nasi nece nikad nista ucinjet...
    A za audija, nijesi do sad procitao!!! Pogodjen ovom ekonomskom krizom bio sam primoran da ga prodam... Sad vozim golf 4...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Citat Original postavio Andelmat Pogledaj poruku
    Ne no smo samo tebe cekali da nas naucis, no cinimi se da ni tebi nije bas tako jasno, kao u ostalom mnogima sa ove diskusije. Duska oprosti im jer neznaju sta cine.
    Javljaju se "pogodjeni sateliti". Samo naprijed. Zasto sticem utisak da Vi nijeste razumjeli?! Uuuuuuu Gospodjice Parizanka, ALLE ALLE, toliko toga bih ja imao da Vas naucim i poducim pocev od obracanja nepoznatoj osobi, ali se ne zavaravajte, nijesam mislio na fizicki kontakt. Ne pada mi na pamet
    Poslednji put ažurirao/la Shpanac : 31.03.2009. u 12:21

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Srbija gradila puteve? Ovdje nesto ne funkcionise osim ako Jugoslaviju nijeste smatrali srpskom, kao uostalom sve do prije nekoliko godina. Znaci li to da je Tito bio naklonjen Srbiji? Pa zna se odakle je Tito a istorija je pokazala za "koga" je NAJVISE radio. Za Hrvate? Neeeeeeeee, greska. Radio je sve da se nakote Albanci i otmu Kosovo Srbiji, na veliku zalost srpskog i crnogorskog naroda. Kad smo kod audi-a. Bolje voziti audi ni neku mrtvu zastavu ili yugo!
    Poslednji put ažurirao/la Shpanac : 31.03.2009. u 11:30

Iskusan
    Učlanjen
    21.08.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    12
    Reputaciona moć
    356

Nit volim nit mrzim, sve mi jedno. Lepsi je kontinentalni deo i Skadarsko jezero nego komplet obala - uzasno je shtrokava, budi bog s nama, svaki put kad sam otisla na more zapatila sam neku infekciju. Rjeka Crnojevica je mesto kao iz bajke. Toliko.
    Kad zaćutim, okrenem se i odem, to ne znači da si ti pobedio. To znači da više nisi vredan mog vremena. Bukowski

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.08.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    35

Citat Original postavio gospodjica14 Pogledaj poruku
    Nit volim nit mrzim, sve mi jedno. Lepsi je kontinentalni deo i Skadarsko jezero nego komplet obala - uzasno je shtrokava, budi bog s nama, svaki put kad sam otisla na more zapatila sam neku infekciju. Rjeka Crnojevica je mesto kao iz bajke. Toliko.
    Slazem se. Nije rijec o uslugama ali kad ste vec pomenuli tacno je da po pitanju cistoce, higijene i usluge mora mnogo toga da se popravi. Obala nije iskoriscena onako kako to rade u drugim zemljama. Mislim da ima krivice i kod turista. I njima fali kulture. Pitanje je koji nivo turizma imamo ali svakom turisti treba obezbijediti max uslove.
    Steta sto na jezeru nema neki dobar hotel i vise razlicitih aktivnosti gdje bi se skupljali ljubitelji slatke vode, mira i tisine. Takodje na Zabljak, Kolasin a da ne pricam o Lovcenu nijesu napravljeni bolji centri zimskog turizma. Sve te ljepote Crne Gore nijesu dovoljno eksploatisane. Potencijal postoji ali treba raditi. Ima li novcanih sredstava? To je vec jako diskutabilno pitanje obzirom na krizu koja drma cio svijet mada mi se cini i da ima novca da se ne bi promijenilo nesto drasticno. Ne volimo da radimo, pa to ti je

Primećen član A-LEX (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Samo mene zanima sta je razlika izmedju Crnogorca i Srbina? Koji se jezik prica u CG a koji u SRB? Koje su vere oba naroda, ne mislim na Siptare i Bosance nego na CGorce. Isti jezik,ista vera, isto poreklo a stvara se mrznja. Smesni ste stvarno, mi se nismo ni u jednom trenu protivili vasem ocepljenju,cak je Srbija bila prva koja vas je priznala. Ali da pocinjete da uvodite Crnogorski jezik to je stvarno smesno. Ja zivim u Svici i ovde ima razlicitih dijalekta izmedju Svajcaraca, ali opet svi pricaju Nemacki, a veruj mi da Svaba ne razume 20% od toga sto mi pricamo na Svajcarskom dialektu, a ipak Sviceri nikada nisu rekli da pricaju Svajcarski nego Nemacki sa Svajcarskim dialektom.
    A Srpski i novo komponovani Crnogorski imaju razliku od 0.002 % od prilike. Ali vi sada pricate Crnogorski kao i Bosanci Bosnjacki. Smesno

Slične teme

1. Da li za Crnu Goru treba pasos?
    Autor Turelio u forumu Putovanja
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 17.06.2008., 21:46
  2. nesto mi se ide u crnu goru da radim
    Autor snoopy-nat u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 15.03.2007., 02:42
  3. Rusi pokupovali Crnu Goru
    Autor tokyo u forumu Politika
    Odgovora: 180