Druga...???

cupkica

Ističe se
Poruka
2.255
Da li ste ikad u zivotu muskarcu bili druga...? Ili ste bili prva a osetili da postoji jos neko sa kim je vas decko..?

Koje su prednosti i mane toga...? Ili npr. kad jedna od te dve zna za ovu drugu.... Sta generalno mislite o takvim vezama izmedju momka i devojke koja m je druga...?


Muskarci komentarisite sa vase tacke gledista....
 
bila sam druga... oko sedmicu dana, pa presla na prvo mjesto :cool:
da nisam prekinula ubrzo
vjerovatno bi se prica ponovila u stilu - mene da otkaci zbog neke druge....

ugl. varalice su samo za usputnu zabavu, nikako boyfriend material
 
odgovaralo bi mi jedna takva bez obzira na sve ali da sam zeljan hesksanja a ne smeha :rotf:
nije ni to lose da se poznaju kad su slichnog misljenja :D
sve sto ne valja dobro je tako da zenu ne krivim jer bi bilo nezrelo ( :roll: )
 
To zavisi od tebe..Odnosno da li mozes da se nosis sa takvim saznanjem.. Kakva ocekivanja imas od te veze, tj. kombinacije.
Bila sam druga, tek kada sam sazrela dovoljno da mi takav muskarac sluzi iskljucivo za prazan hod, odnosno kada nemam decka , a treba mi neko za povremen sex. Ili kada sam se vidjala sa bivsim koga nisam prebolela. To su dve varijante u kojima sam mogla da pristanem, da " ne pitam mnogo"...

Prednosti nema neke narocito, osim sto nema nekog smaranja oko ljubomore od strane njega, a i razlaz je lak.

Ako se upustas u to preporucujem ti da se dobro preispitas, i da sebi iskreno priznas kakav je odnos "snaga"..

I jos jednom nemoj da ocekujes da ce umesto svoje (mainstream) devojke izabrati tebe...i onda ces mozda biti ok...
 
Poslednja izmena:
Uz sve to ide ona klasichna pricha ja samo tebe volim s njom sam jer trenutno tako mora.
I hiljade fraza koje su vec milion puta izrechene obema.
Intresantno ali u jako velikom broju sluchajeva uvek se na kraju vrate onoj prvoj.
 
Jel noge?Nekako mi je logičan nastavak da si mu prebila obe.:mrgreen:

u040.gif

:D Nisam, noge, ali zato jesam ego ;)
 
Jesam, ne znajući za to. Niti je ona znala za mene, dve devojke iz dva grada. Bilo je to kad sam studirala. Čudno kako zivot namesti sve, htela sam da odem u iznenadnu posetu, a ja sam dobila iznenadjenje. Prednosti i mane? Pa, mana je bila to što sam 4 sata provela u putu u jednom pravcu, pa sam odmah morala da se vratim, a muka mi je kad putujem, pa mi je to baš teško palo. A prednost, pa, uštedela sam sebi mnogo vremena. :lol:
 
nisam ja za te kombinacije
suvishe stresno stalno izmishljati i balansirati izmedju 2 vatre
al znam da ima likova kojima polazi za rukom...vole ljudi valjda da jedu iz dva tanjira pa to ti je
a zivci se troshe li troshe...
 
ne volim guzvu...opstim samo jedan na jedan.....bez mnogo sekiracije i kombinacija....imam pametnija posla od petljanja sa zauzetim muskarcima.....ima ih puna vreca slobodnih na ovijem svetu.....:D
 
hm
ja jesam
i nikad me nije interesovalo da postanem prva, al jednom jesam i nemam pojma.. ne valja to.
mislim da se se sad ne bih mešala
i to ne jer sam mnogo dobra i moralna nego zato što mi ne treba to u životu, ti repovi i gluposti.
 
Da li ste ikad u zivotu muskarcu bili druga...? Ili ste bili prva a osetili da postoji jos neko sa kim je vas decko..?

Koje su prednosti i mane toga...? Ili npr. kad jedna od te dve zna za ovu drugu.... Sta generalno mislite o takvim vezama izmedju momka i devojke koja m je druga...?


Muskarci komentarisite sa vase tacke gledista....

Recimo.....Mada je od pocetka bilo jasno da on nju voli,niti ja zelim da rasturam vezu,niti on da je prekida,znali smo oboje na cemu stojimo i nikad nisam dobila neku zelju da ikoga odvajam,razdvajam,to mi je podlo..Tacno smo oboje razgranicili,ona je za ozbiljno,a ovo nashe je zezanje...

A za drugu bila sam u jednoj vezi pre gde sam stalno to bila,ne druga bukvalno,ali...''voleo'' je drugu { stavljam pod navodnike jer je on jako veliki manipulator i nije je zpravo voleo } je a ja...bila zadnja rupa na svirali. Sad to shto sam ja pristajala na njegove mrvice i bila zadovoljna time,to je druga stvar...
 
Poslednja izmena:
Misliš - bila si jedina?

I ja isto tako, bar koliko znam...:confused:
Jednom sam bila u situaciji kad sam mogla da budem druga, ali nisam 'tela, bre...
ne trebaju mi ničije mrvice, polovice, trećine i to...
sve ili ništa

Pda, jedina, na to sam mislila...
Bila sam, doduše, u situaciji da imam prvog i drugog, ali mi je to delovalo jako ružno, pa sam raskinula sa prvim, a do kraja nisam bila ni sa drugim :lol:
I ko zna zašto je to dobro... :)
 

Back
Top