Браво НАШИ

Мало знам о "Нашима" али нису имали лоших испада.
Сасвим су различити од Образа и Строја, мислим да су искрени и честити момци и девојке.

Ај за строј, стројевци и јесу нацистички олош.....али момци из Образа нису лоши...као ни 1389 и Двери...честити Срби...на жалост разједињени, али нису лоши!
 
Ај за строј, стројевци и јесу нацистички олош.....али момци из Образа нису лоши...као ни 1389 и Двери...честити Срби...на жалост разједињени, али нису лоши!

Образ је пропао и то је кривица руководстав које треба најурити!
Двери су изузетно фини људи. не баве се поплитиком Пер Се, већ националним питањима, и гаје демократски дух.

Образ је био тако дивна организација, али каћем је пропао због кокетирања са Стројем и лошег руководства.

1389 је исто добра организација, али ен волим што су ишли на митинг подршке Палестинцима из Газе.
 
Образ је пропао и то је кривица руководстав које треба најурити!
Двери су изузетно фини људи. не баве се поплитиком Пер Се, већ националним питањима, и гаје демократски дух.

Образ је био тако дивна организација, али каћем је пропао због кокетирања са Стројем и лошег руководства.

1389 је исто добра организација, али ен волим што су ишли на митинг подршке Палестинцима из Газе.

Не улазим у њихова унутрашња превирања, ако су Срби...али нико није савршен.
:D

Али што се тиче програма..нити једној од Србских организација горе наведених...немам замерки..осим што се нису већ ујединиле у једну групу...
 
Ма У 92 смрадови звали полицију...а ратују против Србије..а ови пандури класични глупаци потрчали да се шлихтају....ето ти Србија...данас..
 

Глупаци из У 92 компаније..покушали трују народ...


Ко је ова кокошка која све време говори:
- Ви немате право,. ви немате право,.. ви немате право,....
(да је прекидају кад ОНА говори)

да би се на крају захвалила присутним посетиоцма трибине који су јој
ипак омогућили да оствари право да говори!

По којој логици, неко има права, а неко нема то исто право да говори???


Колико сам видела, ти "глупаци" су ипак успели да трују тај народ који је
био у тој сали....
На жалост полиција је и овај пут, по налогу власти
ШТИТИЛА овакве кокошке (попут Наташе Кандић, Бисерко, Лихт...)
које по читавој Србији кљуцају и ово мало мозга што оста нашем народу.

ТО се мора зауставити!

Браво за храбре момке из организације "НАШИ"!


.
 
Интересовало ме је шта то Наши држе у рукама, какве су оно слике и ево шта сам нашла (морам да поставим ово, извињавам се ако ово већ постоји у некој теми):


>>> Nezavisna Država Srpska
12.12.2007.

Umornim zvijezdama Garde cara Lazara na beogradskim bilbordima u posljednji čas stiglo je pojačanje. I to kakvo! Churchill, de Gaulle, Washington, Lincoln, Kennedy i Brandt rado su se odazvali pozivu ministra Samardžića i stavili se pod komandu Dragoslava Bokana, da s velikih plakata poručuju "Kosovo je Srbija".

Napravite sad mali eksperiment i njihove historijske rečenice - poput one "Pokažimo jesmo li slobodni ljudi ili robovi", ili "Branićemo naše i nikad se nećemo predati" - prevedite na albanski, uz slogan "Nezavisno Kosovo". Nezgodno, zar ne? Tako je to kad vjerujete prevrtljivim i korumpiranim zapadnim političarima.

Zato bih ja, na Bokanovom mjestu, u počasni vod Belih orlova radije pozvao provjerene rodoljube, one koji ne govore otrcane kenedijevske fraze. Zamislite, na primjer, citat - "Ujedinjenje naše države mora biti cilj kojemu ćemo posvetiti naše živote!" - a ispod: "Kosovo je Srbija".

Ili, još bolji: "Nijedan narod ne može dopustiti da drugi narod vlada na teritoriju njihove države!" Ili ovaj: "Svaki narod imade pravo svoju suverenu vlast u vlastitoj državi na cielom svome narodnom i poviestnom području oživotvoriti, i tu uzpostavu izvršiti svim sredstvima, pa i silom oružja!"

Adenauer, Roosewelt i Che Guevara? Ne. Prvi je citat iz Hitlerova "Mein Kampfa", a drugi iz jednog davnog Tuđmanova intervjua HRT-u. Eh da, treći: poglavnik Ante Pavelić u osmom članku Ustaških načela.

k1ph4.jpg


k2cn8.jpg


k3xj8.jpg


Može li još izravnije? Može: "Ako međunarodna zajednica zadrži svoj stav o Kosovu, svi ćemo na barikade!". Ispod, manjim slovima - "Ibrahim Rugova u intervjuu Der Speiegelu, 2000".

Samo da se azem vlasi ne dosete, i uzvrate svojim bilbordima. Pa uz slogan "Nezavisno Kosovo" stave, recimo, slogan - "Mi imamo pravo da stvaramo svoju novu državnu teritoriju, koja neće biti neka druga država našeg naroda."

U potpisu ispod slike: "Jovan Rašković u Večernjim novostima, 1990".

Alo, 13.12.07. <<<

Написао Борис Дежуловић на сајту радио емисије Б92 Пешчаник - http://www.pescanik.net/content/view/1688/165/

Па сад ви видите какав је заиста тај Пешчаник, шта прокламује и какве људе окупља... :bljak: :thumbdown: :banovati:
 
Poslednja izmena:
Super su momci, posle dva minuta ih 5 baba i deda i dva pandura isteralo, pa su povijenih repova krenuli u koloni jedan po jedan ka izlazu:mrgreen:


Добро је да признаш да на тим трибинама где се пропагира
кретенизам
присуствује 5 баба и деда и цела два пандура:hahaha::hahaha:

Момцима било жао да "газе" те бабе и деде,..а и пандури су били,
неки зарозани к`о да их је послао Тачи....:bye:

.
 

Back
Top