Upad na yahoo mail account?

gost 79626

Iskusan
Poruka
5.869
Dok sam bila ulogovana na yahoo-u i čitala mejlove, pojavilo mi se obaveštenje da sam se ulogovala i sa drugog kompjutera, pa pošto je nemoguće biti na mejlu sa dva kompjutera, vajda će me isključiti. Ovo sad parafraziram, ne sećam se tačno šta je pisalo. Poenta je da mi se još neku ulogovao.
Odmah sam promenila sve lozinke za sve mejlove.
Pitam se sad da li je zaista neko uzeo moj password, ili je u pitanju neka greška... neka zabuna kod yahoo-a. Srećom, ako je neko i čitao iz prikrajka mejlove, nije mi promenio lozinku, pa sam uspela da je zamenim novom i jačom.
 
Dok sam bila ulogovana na yahoo-u i čitala mejlove, pojavilo mi se obaveštenje da sam se ulogovala i sa drugog kompjutera, pa pošto je nemoguće biti na mejlu sa dva kompjutera, vajda će me isključiti. Ovo sad parafraziram, ne sećam se tačno šta je pisalo. Poenta je da mi se još neku ulogovao.
Odmah sam promenila sve lozinke za sve mejlove.
Pitam se sad da li je zaista neko uzeo moj password, ili je u pitanju neka greška... neka zabuna kod yahoo-a. Srećom, ako je neko i čitao iz prikrajka mejlove, nije mi promenio lozinku, pa sam uspela da je zamenim novom i jačom.

Moze biti trojanac keylogger koji imash na kompu.
 
Dobro je zamenila si..svakakve nebuloze pisu ponekad..nista ne otvaraj na engleskom..ako ti je neko citao to je neko ko ti je blizak..nemoj misliti da nekoga tamo negde bas tvoji mailovi zanimaju;)
Pa to sam i mislila da mi je slučajno ostao password negde na tuđem kompu, mada uvek pazim na to. Znam da nikoga ne zanimaju moji mejlovi, ni meni nisu zanimljivi mnogo... :)

Ти си вероватно видела неку рекламу. Нешто си се забунила, зато што Јаху не обавештава то.
Nije reklama bila sigurno. Razumem dovoljno dobro engleski, samo što ne mogu sad da doslovno ponovim šta je tačno pisalo. Smisao sam razumela.

Moze biti trojanac keylogger koji imash na kompu.
Pa može biti svašta :) Zato i pitam jer ne znam šta je sve moguće. Imam avira antivirus i redovno ga apdejtujem i skeniram ceo komp. Možda mi treba spyware? Imala sam ranije avg spyware, ali sam mislila da mi nije toliko neophodan...
 
funny-pictures-spyware-cat-compu-1-1.jpg
 
ukoliko se neko uloguje na drugom racunaru sa tvojom lozinkom, yahoo to obavestava, tako da je jako moguce da je neko drugi usao na nalog jer ste vi prethodno bili ulogovani na svoj email.

Ukoliko koristite yahoo messanger moguce je da vas izbaci ako je nalog prijavljen na vise racunara. Cim se onaj drugi upali on onog prvog izloguje i prijavi to.
 

Back
Top