Putovanja u egzotične predele
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: Putovanja u egzotične predele

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.03.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    34

Podrazumevano Putovanja u egzotične predele

Zdravo svima na forumu. Nova sam
    Interesuju me vasa iskustva sa putovanjima u egzoticne predjle. Molim Vas preporuci te mi neke, novac nije problem. Interesuje me gdje u ovo doba godine moze da se kupa. sunca i odmori( sto je meni jako potrebno)
    Molim Vas pomozite!!!!
    Hvala unaprijed

Primećen član neobaveštena (avatar)
    Učlanjen
    13.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Podrazumevano Re: Putovanja u egzotične predele

http://www.meliabali.com/index.php ili http://www.mauritius-seychelles.com/indian-resort-hotel-mauritius.php

Kad' već pare nisu problem,sviđa li ti se nešto ovako?Ako ti se sviđa da te uputim u našu (mislim srpsku) agenciju...
    Poslednji put ažurirao/la neobaveštena : 08.03.2009. u 18:21

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.03.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    34

ovo je stvarno . najvise mi svedija ovo za sejsele i mauricijus. molim te rexi mi koja je to agencija

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Ako ti bas novac uopste nije problem ( ja iskreno mastam o tom danu ,heheh ) preporucio bih ti Francusku Polineziju.Iskreno nisam tamo nikada bio,ali mislim da na ovom svetu nema nista lepse od Tahita i ostalih ostrva u Pacifiku.
    Mozes smestaj naci na netu a letove imas iz Pariza.
    Jos ako imas drustvo mislim da ce ti to biti odmor iz snova.
    Od nekih drugih destinacija mislim da je sve jedno gde ces ici ako vec nisi bila na dalekim putovanjima.Mozda pod broj jedan Maldivi.Ako neces tamo mozes Sejsele,Mauricius,Dominikana,Kuba,Bali ili mozda neko od ostrva na Tajlandu...
    Imas jako veliki izbor putovanja preko agencija koje prodaju aranzmane nemackih tur operatora...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.03.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    34

Joj hvala mnogo na svim info. razmislicu samo mi jos treba predloga. ja sam razlmisljala o tajlandu 20 dana.

Elita Strela (avatar)
    Učlanjen
    09.03.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.02.2008.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    37

Citat Original postavio anastasijaq Pogledaj poruku
    Joj hvala mnogo na svim info. razmislicu samo mi jos treba predloga. ja sam razlmisljala o tajlandu 20 dana.
    Izbor ti je odlican.
    Mozes napraviti sjajnu kombinaciju sa Bangkokom,eventualno i Chang Maiem i nekoliko ostrva....Phuket je najpoznatiji i najvise turista tamo odlazi ali postoji jos mnogo ,mnogo lepsih ostrva od Phuketa..Mozes napraviti neku kombinaciju sa Khao Lakom,Koh Rachom,Koh Phi Phi,Koh Yao Noi ,nesto od toga, i Krabi ,Koh Lanta ili Koh Samui...

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.03.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    34

hvala svim mnogo najvjerovatnije ce to biti tajlan i posle indija.

MOGO HVALA

Primećen član neobaveštena (avatar)
    Učlanjen
    13.07.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    44

Kada pare nisu problem nije teško izabrati Inače,hotele koje sam navela u svojoj ponudi ima www.kontiki.rs kao i još gomilu lepih egzotičnih destinacija.U svakom slučaju,ja lično bih se odlučila za neki aranžman domaće agencije,to mi je nekako najsigurnije.A ti još malo progooglaj,sigurno ćeš naći još mnogo toga lepog i interesantnog.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    08.03.2009.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    34

Hvala svima na pomoci. Naravno da cu ici preko domace agencije. Pozz za sve i hvala mnogo svima. Ja sam iz Crne Gore najvjerovatnije da cu morati doci u Srbiju da bi zavrsila te obaveze

Zainteresovan član
    Učlanjen
    29.01.2009.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    34

Čudi me da niko nije spomenuo Karibe, a njih preskočiti je neoprostivo.Ja sam obišao 11 karipskih država (jugoistočni Karibi). Venecuela,Kurasao,Barbados,Antigva,Grenada,Sveta Lusia,Tortola,ostrvo Katalina-pripada Dominikanskoj Republici,Aruba,Sent Martin,Gvadalupe.Zavisi šta volite i koje podneblje jer se dosta razlikuju u zavisnosti čija su bili kolonija.Gvadalupe je bio francuski pa svi govore francuski,tamo idu Francuzi na odmor jer karta od Pariza do Gvadalupea se naplaćuje kao domaći let pa je džabe za razliku od normalne cene koja je 7-8 puta veća.Kurasao i Aruba su olandski bili ali se to oseti samo na Kurasao jer tamo kad odeš kao da si u Amsterdamu,njihova gradnja,novac,jezik,sve dok Aruba jeste bila holandska ali se to ne oseti jer su uložene velike pare i to američke tako daa je Aruba možda i najrazvijenije ostrvo i najbolje sređeno na Karibima ali nije tako izvikano kao Bahami pa svi idu na Bahame.Barbados,Grenada,Tortola,Antigva i Sveta Lusia su bile engleske tako da svi tamo govore engleski ,plaća se u dolarima.Meni lično najlepši je Barbados koji je prelep,plaže fantastične.Ko voli netaknutu prirodu neka ide na S.Lusiu ,Tortolu ili Grenadu jer su najmanje sređene i najmanje para je tamo uloženo ali je priroda prelepa.Odmah da kažem vrlo važnu stvar a koja nama nije poznata.Na bilo kom karipskom ostrvu na ulici će vam se svako nasmejati,javiti,ako vide da se nešto dvoumite sami će vas pitati da li vam treba pomoć,šta tražite što je za nas Srbe nezamislivo jer tako nešto da doživite na našim ulicama odmah misliš da li hoće da te orobe,ili je neka prevara ili slično nešto.Idite ,proverite i uživajte! Pozdrav

Zainteresovan član zgodnjikava (avatar)
    Učlanjen
    28.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio anastasijaq Pogledaj poruku
    Ako vec razmisljas o Tajlandu,dobar izbor ali nema potrebe da ides sa bilo kojom agencijom .Ako ti treba neka informacija...javi se

Slične teme

1. putovanja
    Autor jaca t u forumu Astrologija
    Odgovora: 1
    Poslednja poruka: 12.10.2005., 15:18

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •